Prijava

неки га пљују због глупог авангарда мурала, неки зато што фаворизује ривалски клуб, углавном нико да се сети да протестује због правих разлога типа затворена фирма, ухапшен дисидент, пребијен неки лик што је писао свашта по фејсу тако да не верујем да би бомбаш био овако оштар (на интернету) да паре иду у партизан

Jeremić je govno izdajničko. Glupan je za vreme njegovog ministrovanja prebacio pitanje Kosova u okvir EU gde nemamo jake saveznike i sad nas belosvetski ološi uslovljavaju na svakom koraku da izvršimo ustupke šiptarskom teroristi Tačiju kako bi otvarali neka poglavlja koja će šatro reformisati ovo učmalo i beznadežno društvo.

On je napinjao da ide u UN, a Tadic pristao da preko EU ide, jer su ga pritiskali, msm da je tad vec bilo poznato da ce biti predsedavajuci u UN, pijan ne bi rekao nek ide u EU, a ovamo ti na celu kola koje bi da igras.

Nije ni tadic pristao sto voli kapiram nego zato sto je bilo ili da potpises ili da kolena otpises fazon.

Jeremić je govno izdajničko. Glupan je za vreme njegovog ministrovanja prebacio pitanje Kosova u okvir EU gde nemamo jake saveznike i sad nas belosvetski ološi uslovljavaju na svakom koraku da izvršimo ustupke šiptarskom teroristi Tačiju kako bi otvarali neka poglavlja koja će šatro reformisati ovo učmalo i beznadežno društvo.

Cuj prebaceno, a odakle prebaceno? Kakvu razliku Srbiji pravi da li se o Kosovu razgovara u UN, EU, Americi ili Tirani? Stav zapadnjaka je po tom pitanju jasan i koga treba da boli kurac. Poenta je da nista ne potpisujes, sto Tadic svakako nije, zna se ko je Kosovu dao obelezja drzave i potpisao Brisel.

Interesantno je posmatrati vas kako se koljete oko bačene koske zvane demokratski izbori. Uneli ste se toliko duboko u priču i detalje da je prosto neverovatno koliko su ljudi ubedjeni da će potezom olovke na parčetu papira promeniti celokupan sistem i ljude koji ga kreiraju i kontrolišu. Za tako nešto, potrebno je mnogo više, davno je neko pametniji od svih nas rekao- da izbori mogu nešto da promene, vlast bi ih ukinula i morate biti svesni te činjenice. Kada prevazidjete ideju o izborima kao sredstvu za promenu sistema, evoluiraćete

Slažem se, ne bi trebalo biti važno da li se o Kosovu pregovara u UN, EU ili Senegalu, jer valjda medjunarodno pravo važi svuda, u svakoj zemlji članici UN. No nažalost, za male i slabe zemlje važe nešto drugačiji zakoni, koji se suma sumarum svode na- ćuti i puši

Cuj prebaceno, a odakle prebaceno? Kakvu razliku Srbiji pravi da li se o Kosovu razgovara u UN, EU, Americi ili Tirani? Stav zapadnjaka je po tom pitanju jasan i koga treba da boli kurac. Poenta je da nista ne potpisujes, sto Tadic svakako nije, zna se ko je Kosovu dao obelezja drzave i potpisao Brisel.

Ovako mali Perica zamišlja politiku. Da li si ti stvano tolika gluperda ili se samo praviš Bombaš? Naravno da je pravilo razliku jer u UN makar možeš da računaš da postoje zemlje u Savetu bezbednosti UN koje imaju pravo veta i koje bi ga koristile ne zato što te vole, već zato što i njima to odgovara, dok u EU što se generalno vidi iz priloženog svih ovih godina dobijaš isključivo kurac u dupe i to nepodmazan.

Ovde je samo jedna gluperda prijatelju dragi.

Kakva je razlika ukoliko ti neko iz EU nesto trazi, a u UN je blokiran da uputi zvanican zahtev. Kako to tebe obavezuje, molim te objasni mi.

Ne pravi se lud, znam da voliš da glumiš da si najpametniji samo ti sad ipak ne uspeva. Naravno da je razlika kada zatraži neko iz EU nešto i pri tom ima sve instrumente da te sjebe u svakom trenutku ako ne igraš po njihovom taktu (otvaranje poglavlja i ko zna koliko još drugih kuraca) jer je EU medijator u tim pregovorima i jebe te kao kauboj konja bez pardona. Dok bi pregovori kroz UN značili da u svakom trenutku imaš podršku dve stalne članice SB bez obzira što je njihova podrška iz golog interesa kao što je uvek i slučaj u međunarodnoj politici.
A ako misliš da Tadić ne bi ispotpisivao sve kao i picousti, onda si u žestokoj zabludi.

Ti očigledno želiš reći da bi EU bila sprečena da ucenjuje i traži to što traži ukoliko se neko u Un buni zbog toga?

To da li bi on potpisao ili ne bi ja ne mogu da znam. Znam samo da je zbog nepotpisivanja izgubio izbore, nije njemu Đulijani dolazio na noge i nisu njemu čestitali pobedu u 5 popodne. Između priče eventualnih i potvrđenih izdajnika svakako biram eventualne nepotvrđene.

Kosovo je proglasilo nezavisnost bez obzira na stav UN o tome kao protivpravnom činu. Nije ni imalo potrebe da se to stavlja na dnevni red u UN kada je Kosovo svesno svoje podrške EU i strateškog cilja jedne zemlje nešto severnije da postane njen član po svaku cenu. Otvorila im se prilika za ucenjivanje, pa zašto je ne bi i iskoristili. To bi otprilike bilo kao da ja znam da Bombaš želi da ga unapredim u poslovodju sa mesta portira, pa mu suptilno obećam da ću to i uraditi, ali mora svako jutro da mi ide po hamburger kod Joe-a i kafu u Starbaksu. Zar mislite da bih morao i pare da mu dajem

O oprosti iluminatu nisam vas prepoznao. Sigurno je na tvoju autolimarsku radnju strasno uticao krah Volstrita.

Nesto si pomesao, nemam ja autolimarsku radnju... A, hteo si da me uvredis. Ja bi voleo da imam i autolimarsku radnju, kao i da znam i to da radim, sve sto covek vise zna to bolje za njega.
Pa svetska politicka zbivanja meni i jesu upropastila posao, jednom. To vreme cu uvek pamtiti po govnarskim zutacima izvrsiocima tih naloga.

nisam hteo da te uvredim već da isparodiram činjenicu da glasači u Srbiji malo odlučuju i o domaćim stvarima, a kamoli o svetskim zbivanjima

Niski udarci i ljubomora prema svakome ko je za nijansu uspešniji od njih je samo još jedna u nizu osobina koje krase dosmanlije. Pored toga što bi biračko pravo i slobodu svakog čoveka da zaokruži koga želi nagradili vešanjima, šamarima, uskraćivanjem posla i ropstvom. Dobro je što je Vučić izgleda presekao sa takvima i postaje jasnije zašto govori to što govori i zašto mu je toliko stalo da se dosmanlije više nikada ne dokopaju vlasti. Vučić je jedan veliki patriota i sve što radi, radi u korist otadžbine, možete biti uvereni

Dosmanlije, dosmanlije, ko vas ne zna, skupo bi vas platio. ;D

Ti očigledno želiš reći da bi EU bila sprečena da ucenjuje i traži to što traži ukoliko se neko u Un buni zbog toga?

Zašto misliš da bi EU, da je i dalje sve u UN, bila uopšte strana u pregovorima kad je stvar i onako između Šiptara i nas. Šiptare bi u toj situaciji zastupali Ameri kao što uostalom i sad najčešće rade.

Eh, jadni Srbi.. uvek su tražili podršku tamo gde je ne bi dobijali ili bi se ona svodila na zagrljaj i rame za plakanje. Jaoo, Putine, uzeše nam Kosovo.. uradite nešto, šmrc.. Eh, Srbine, šta ćeš, takav je život, uzmi, uzmi maramicu.. Dok sa druge strane imaš poslovično efikasne Amerikance i koji su za dovoljan broj dolara spremni da urade šta god kupac usluga da zahteva. Ovo je privatna država, i ovakav sistem Srbi koji ovde nisu živeli i radili, ne mogu da pojme, jer i dalje žive u nekom polusocijalizmu. Doduše, i ostatak Evrope. Društvo te nikada ne ostavlja na cedilu, dok u Americi apsolutno zavisiš od sebe i svojih sposobnosti. Velik je ulog, ali je veliki i dobitak. Zato pametan čovek ovde može i da se jako brzo obogati

https://vucic.rs/Vesti/Vesti/a542-Jovanov-Natasa-Jeremic-upravlja-celokupnim-narko-trzistem-u-Srbiji.html
hahaah.kako satanizuju naprednjaci.najmanje se posvecuju belom a on ce da im ga rokne sledja

Ove gluposti više nemaju nikakve logike, nije 16 vek jebote... kakvi idioti