Prijava

Bomb jel si ti juce napisao da nisi video ni jednog zvezdasa da pljuje vucica ovde?

Samo sam ga ja popljuvao sasvim solidno za nekog koga politika ne zanima, a mislim da nisam bio jedini.

Bomb na ovom sajtu ima 1 čovek koji je za Vučića, tj član stranke ne znam koliko ga simpatiše. I Armin koji jebe narod
I to je to

pa što me onda nervirate koju pičku materinu kad znate da sam paljevina!!!????

Mini transfer blama kad Vučić kaže "kući logično"

Ne želim da te iznerviran ni na Zvezda Partizan a ne oko politike. Čak si mi i drag i Psetu si verujem nego te drka xaxa i radujem se tvom odlikovanju novom i podržavam
JAVI AKO TE NEKO DIRA BRATE MOJ!

Oću da te jebem šta
BELI U PRVOM JEREMIJA U DRUGOM IDEMO BRE

Meni nije ja samo volim da ga jebem

lideri dos-a:
др Војислав Коштуница (Демократска странка Србије) - oženio se drugi put, ladi jaja
др Зоран Ђинђић (Демократска странка) - ubijen
мр Велимир Илић (Нова Србија) - ok, podržao jankovića, ali bio uz vučića dok ga ovaj nije zajebao za poziciju
др Небојша Човић (Демократска алтернатива) - treba li pričati išta
др Драгољуб Мићуновић (Демократски центар) - Metuzalem
др Жарко Кораћ (Социјалдемократска унија) - još se pojavi tu i tamo ponekad, nema većeg uticaja
др Горан Свилановић (Грађански савез Србије) - Generalni sekretar za Saveta za regionalnu saradnju, uz Vučića trenutno
др Владан Батић (Демохришћанска странка Србије) - preminuo
др Драган Веселинов (Коалиција Војводина) - povukao se odavno iz politike
генерал Вук Обрадовић (Социјалдемократија) - preminuo
Душан Михајловић (Нова демократија) - pominje se još samo u slučaju Ćuruvije, oko zemunskog klana i tako te priče
Јожеф Каса (Савез војвођанских Мађара) - preminuo
Миодраг Исаков (Реформисти Војводине) - u penziji
Ненад Чанак (Лига социјалдемократа Војводине) - kandidat za predsednika bez nekog većeg uticaja, nije čak ni opozicioni kandidat u pravom smislu
генерал Момчило Перишић (Покрет за демократску Србију) - oslobođen optužbi za ratne zločine, povukao se odavno
Расим Љајић (Санџачка демократска партија) - uz Vučića
Бранислав Ковачевић (Лига за Шумадију) - preminuo
др Мирољуб Лабус (Г17 плус) - bez većeg uticaja, predaje na pravnom
Срђа Поповић (ОТПОР) - tu je negde uvek, možda ima nekog udela u priči sa Belim, verovatno nema

Pa gde su te DOSmanlije u opoziciji, pitam ja vas?

Gorn
мр Велимир Илић (Нова Србија) - ok,

Čitaj cele rečenice i pasuse, CicaDraza93, ta rečenica znači sledeće: "dobro, Velimir Ilić se može smatrati opozicijom jer podržava Sašu Jankovića, ali to radi samo zato što ga je Vučić zajebao za poziciju"

interesantno sta si napisao za micunovica

sto napisao ovako za micunovica

Mićun je bio jako dobar prijatelj komšiji pokojnom. Kvalitetan čičica

https://www.youtube.com/watch?v=TQui5c4vKwk

posle nešto priča Jerema o cenzuri medija

''Biti demokrata znači imati duple standarde.''

Velja je podržao Jeremiju, ako to pravi neku razliku.