Tuče pasa protiv prasadi?

  1. ovo sa kljovama je bradavičasta svinja, a onaj brat na koga smo navikli je dobar stari divlji vepar

  2. a to je warthog :)

  3. Pa dobro, i bradavičasta svinja je u porodici, bogat je onaj ko ima brata, e pa onda je vepar bogat

  4. Jer ima brata, koji doduše ima bradavice, ali bratu se u bradavice ne gleda

  5. Cekaj, sta je sada warthog?

    Nista onda, ne svidja mi se naziv bradavicasta svinja, vraticu se gotivljenju obicne veprine.

    Al sto kaze da raste do 200kg a onaj rus ubio onog od pola tone? Bez zajebavanja sada ako moze da trci 45 na sat a teska je priblizno pola tone to kad te opali ko jugo da te spici jbt (mislim kad spici besnog kera pezosovog ili vuka ili sta ocete)

  6. to je veprina sa kljovama iz afrike

  7. Evo još jedan podatak za svinju, i ona je, pored onog ludog jazavca, donekle imuna na otrov zmija. Ova životinja je neuništiva!

  8. u međuvremenu, domaća mačka vodi neuspešnu borbu sa svojim zakletim prirodnim neprijateljem, krastavcem
    https://www.youtube.com/watch?v=cNycdfFEgBc

  9. https://www.youtube.com/watch?v=FAR8iIr8r7c
    ahahahaha....strasni su ovi veprovi stvarno....mladunce tigra, jos nije ni naucilo da lovi zakolje ogromnog vepra iz zajebancije....a kolko se secam ovde su kruzile price da OBICNA DOMACA JUZNJACKA SVINJA rikosetira glavom metke iz lovacke puske i moze da razbaca preko 5 najjacih pasa na svetu bez ikakvog truda, a da divljem vepru mozda jedino na crtu moze da stane nosorog, i to mozda pod uslovom da je vepar vec star

  10. Au mladunče, ima 16 meseci, pa tigrovi već sa godinu dana mogu da ulove solidan plen, sa 16 meseci već često i samostalno love. Da ne spominjem da je to jebeni tigar, ako ne najopasniji predator na svetu, onda ne znam koja je to životinja, utvrdili smo da ubijaju nosoroge 1 na 1

  11. zaista brt pezose, ovo ti je ko da kenjaš nekome što im gudurić dao 20 poena

  12. da ni ne pričamo o tome što ga je uvatio na kvarno

  13. Ne dao bog to tek da spomene, za to bi ga neki ovde linčovali khmpsetokhm

  14. a i ovo je neki omanji vepar

  15. ne biraju se udarci u ovoj borbi veprista i kerista, i jedni i drugi su krenuli da prave argumente onako jajarski, navlače, natežu udaraju ispod pojasa

  16. Sve je dozvoljeno u ljubavi i tuči pasa protiv prasadi

  17. e ajde ovde su se pricale skoro price da vepar moze da zaroni i udavi orku u okeanu, tigric je bio za vepra otprilike kao coveku da zgazi pauka, tako su pojedini pricali o veprovima kao nezaustavljive zveri koje medvede teraju iz suma

  18. Ubacite morževe i morske slonove u računicu. Kožu i salo odraslog morža ne može ni bijeli medvjed da probije, mogu malo da se vuču i čupaju dok morž ne pobjegne.

  19. znaci i o domacoj krmaci su pricali kako je u top 3 najjace zivotinje na planeti zemlji, a kamoli za vepra....evo sad smo dokazali da ga je maleni tigar precvikao bez ikakvog otpora, ne smem ni da zamislim sta bi onda odrasli utrenirani ker radio divljoj krmaci...jao jao bas sam srecan kad argumentujem sve dokazima ovako

  20. има у рилејтед и леопрад вс ворхог. победе мачке али свињама треба мноого времена да умру што им дође минус јер агонија траје дуго...

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.