Prijava

Svi ste za šamara na svoj način

mnogo je bolji osecaj da se ide na more u zimu

Pa dobro jeste da, stoji, kad je ovde zima pa zapališ na Madagaskar ili u Meksiko na dve nedelje, potpuno se slažem.

Bukv imo klijentkinju neku u feb e caro bas ti do jaja dron ocu i ja, e al palim u pizdu materinu za ned dana a za tri sedmice u drugu pizdu materinu pa da imam da se slikam za putovanja

Crkni fukso

More jebeno u paraliju bi isao ove godine sa najnizim buzdetom samo da mi ne traze noob govna i patetisu sa maskama i vakcinama

Pa gdje si caro jbt nije te bilo dva tri dana nemoj da nas stresiraš, zabrinuli smo se

Kako se proseravate ovde, mi smo previše kul za more. Hipsteri jebeni
S druge strane ovo za bazene leti izrečeno je tačno

Osobno više volim letovati na obroncima Alpa i posipati stejk nekim dobrim burbonom.

pa dobro mr no, ako ti želiš da daješ masne pare za cvrčenje ispod sunca i pranje u pišaki, slobodno, niko ti ne brani.

Svi znamo da je tema o moru započela samo da vidimo Melkove slike s plaže.

Osobno više volim letovati na obroncima Alpa i posipati stejk nekim dobrim burbonom.

kamenofil, ne stoji ti ovo popisavanje kao po meni. ne pricam ja ovo kao kiselo grozdje, nego stvarno kazem iz licnog iskustva gde u jurnjavi da se ode na more, ljudi propustaju gomilu zanimljivih mesta na svetu na koja moze da se ode za iste (mozda cak i manje) pare da ti bude mozda i bolje. cak i bez vode moze bude odlicno.

Lolčina
Nije ovo bilo po tebi, kelte, ovo bilo pišanje po hipsterluku foruma.
Alpe se protežu kroz još koju državu, nije samo švica. Voli tebe brat kameni, kelte. Čak sam ti i defku posvetio.

jbt, kazes srbinu nesto protiv mora, ko da si mu uvredio generacije njegove familije koje letovale u grcku...

A ići na more usred leta gadno mrzim, samo gužva, kinezi i ogromne cene, bilo gde.

Osoljavanje muda jednom godišnje i strani polovnjaci, to nam ne dirajte!

Dve nedelje mora i onda se celu zimu krompir jede, al da rodbina pokrepa od zavisti.

Nema to veze sa stranim polovnjacima i srpskim mentalitetom, more je najpopularniji oblik ljetovanja na svijetu, da ne kazem sto prakticno svaki milioner/milijarder ima bar jednu vikendicu na moru, jedino sto je ovde sirotinjska spika su te "more je precijenjeno" gluposti, i to bas ekstremna sirotinjska spika.

A ove price o infekcijama i gljivicama su SF bukvalno, idem i po bazenima i po morima sirom svijeta cijeli zivot, apsolutno nijednom nisam dobio bilo kakvu zarazu, cak ni iritaciju.

Razumijem da svako ima razlicit ukus, al serete ovde ko foke, transfer blama citati vas jbt.

Svi znamo da je tema o moru započela samo da vidimo Melkove slike s plaže.

Ne treba ti taj prizor lol. Kad me vide da izlazim iz vode onako dlakav i kad krene džemper da se cedi sa mene, majke se rastrče po plaži i plićaku da skupljaju sitnu decu.

ne kenjaj nego kači da ove turbo-muškarčine ne ostanu nezadovoljene večeras.

Imaj srca Melke, vikend je. Jel te stvarno treba moliti svaki put preko PVTa?