Prijava

daj bre, Strate nema da nas oralno zadovolji večeras, šalji bar to.

nije te bilo dva tri dana nemoj da nas stresiraš, zabrinuli smo se

rl me bio uzeo nisam ostao true

nek si živ i zdrav, iako suva kurca jer melkor pička neće da okači svoje slike sa mora.

Citam vesti za ovu pucnjavu u Braunu od sinoc, ovo je parada sirotinjske spike

Ponedeljak na utorak radio nocni klub,pa kakvi besposlicari tamo vise.Vrati se Narodna milicijo,od Komunalne milicije I Policije nema nista.

Ponedjeljkom u 3:30 biti u klubu vani su vjerovatno akademici

Nije mi jasno, kako je poznat taj noćni klub, kad ja nikad nisam čuo za njega ?!

Zlatno doba Aleksandra Vucica.

Itd itd

Pa dobro, jeste, al baš u ponedeljak u klabing, to mi je toliko stran koncept...

Ovaj je možda i najbolji

Posao
09:23 15.03.2022
...kao i svaki drugi!!Što ga vi panetni ne radite??Da nije zgubidana zbog kojih ta mesta postoje,ne bi bilo ni njega! Da tu nije klub nego BIBLIOTEKA,momak bi bio bibliotekar!!!

Zap postoje ljudi koji klabinguju 7 od 7 dana jer
Imaju pare, nemaju niti jednu jebenu obavezu i i imaju sve vreme ovog sveta
Bg ima 2 m ljudi
Ima više od 150 buržuja i 150 napucanih kurvi
Ovi prvi gledaju koga će da jebu svako veče da ih sto manje košta drugih 150 gledaju ko će da ih jebe da što više naplate materijalno dobro

Masa je tolika da im 1500 na 1500 što je dovoljno za 10 lokala da rade non stop svako dan

Znam ja sve to ali 7 od 7 dana klabingovati, jedan dan bih izdvojio da bindžujem nešto, igram Elden Ring, odem u šetnjicu parkom, posetim babu, jebem li ga, nemoguće da je kokain tolko dobra i potentna stvar

Bas to boh, plus jedino sto radi posle 1 radnim danima otkad je krenula korona po bg su klubovi pa ono ako ti se izlazi i nemas puno izbora

A zap i ne moras da ides 7 od 7 dana da bi izasao ponedeljak, ja licno ne preferiram da izlazim tada ali npr sreda mi je top dan za klub, pre bih tada otisao nego za vikend

Toliko je dobra i potentna. Ti ljudi ako se ne pojave tripuju da ce da se pomisli da su sirotinja i da ce da ih pregazi vreme i da ce drustvo da se razidje jer ce da naleti neko sa vise para a drustvo im se na tome zasniva
Kod Babe za Božić u Čačak do 7 da bi mogli da stignu u branu jer visoko sedenje ne trpi kasnjenje

Jebem ti ja takav život

Normalno da je bolje jer Sredom nemaš jebene bubuljicave studente i random bezveznjakovice

Dodji malo vamo da ti ga zabiberim
Nemoj da se kliberiš jer mi smo džastin biberi

JEBO TI DŽASTIN BIBER MATER

Originalni vlasnik Stefan Brauna je odavno zatvorio taj lokal. A clan koje stranke ga je opet otvorio ne bih znao reci... Ko ono bese na vlasti?

meni ni iz dzepa ni u dzep