Prijava

Morate da raskinete sa prosloscu i okrenete se buducnosti

Jbt banovali ovog skudeta na 2 godine jer je uvredio nekog, sta je ovo ana forum

Koja picka brise postove

Kajzen ga je banovao zbog jebanja mrtvog deteta kome već

Ma kakav kajzen, govnopolita bre

Lik ume opasno da smara ali odbanujte ga koja vam je picka materina sa banovanjem vise

Ko mene kad je krava banovala na 2 meseca jer sam joj rekao da je baba

слушај, кад је твој бан био у заштиту ти је стало 10-ак људи јер је било бесмислено, космополита је увидела грешку и повукла се сама јер неће да се маје са стоком овде, а ниси цвећка ни ти не знам који ти је курац у последње време мада је тад свакако било претерано да те банује на онолики период, али сад одјеби са том причом да се одбанује неки имбецил који смара овуда, кога боли курац, вратиће се свакако са неког другог дуплог налога и смараће подједнако као до сад

hahah kozmopolita kurvetina hoce da vlada i dalje... banuj mene kurvo na dve godine hahaha, dovidjenja, vidimo se jednog dana

I mene, droljo raspala, haha banuj kurwo nedojebana.. gud baj

Ovo bi moglo pod "sopstveni"

Nisam video da se povela priča ovde. Odbanujte Śkudeta. Napinjao jeste ali ja nisam video to neoprostivo vređanje. A napušavanje i jebanje celog porodičnog stabla je ovde na zalost standard.

Lik je odrzavao desetak tema u zivotu.

Boh, gde je to pisao za dete?

Šta kaže, deda mu časovničar i ugledan a unuk ni na jebenom forumu ne može da opstane duže od 15 dana?

Bolje da je ljubio petokraku kontam.

Sportski pozdrav.

https://vukajlija.com/forum/teme/72140-nepopularna-misljenja?strana=35
Evo ti na ovoj strani.Ma daj bre ima 5 drugih naloga debil ok nije trebalo da popije 2 godine lolol ali ne mozes se ponasas ovako

Taman lepo podmaže šupak tvoje keve da joj lakše uklizam, mada joj ne bi trebalo olakšavati, kad je znala da rodi ovakvog blasfemičnog debila

Na komentar nekog random grampija koji je napisao da ne voli luk u pljeki jebenoj.Zapose pola forum dodje neko napise normalan post on ovo pise. Nek odjebe i on i MINUS SKRIPTA,pa tim govnetom je i onako mali broj ljudi dodatno smanjen.

Стари добри раснин, увек се за децу и старе нејаке хвата, као хијена.
Мали космо, пани, бомбас...

Де ће ти душа бреее

Cuj velikiblek kaze za grampija da je rendom, ko si ti bre uopste lol jeste random ali to ja mogu da kazem ili bohor, busido, a ne clan velikiblek

A jaka je uvreda kad se niko nije ni osvrnuo na to, ajmo sada plaky uciteljice uciteljice dirao me ovaj decko

Ajde gamby ne seri institucija sam za tebe samo da ni odbanuju nalog