Prijava

Koji nalog institucijo?

posisaš mi malog institucijo

Od 2012 sam na ovom sajtu, duvajte ga mindzosi

Hehehe vidimo se duvajte mi bong mali haaha cao cao

U pa to je samo 4 godine manje od mene bravo

Istripovao si se sa tom duzinom blejanja na sajtu, to je fora bata djore i vidimo rezultate

Lose je psuje dete od pola kile pa taman da mi je svastika a nju najvise volim

Pa nisam ja taj koji je izbacio godine na sajtu kao neki argument lolo

banovaše i bombašević zorana :(

Hrvati okupirali Frankfurt. Hrvatskih zastava i suvenira masa ovde. Valjda zato sto su atrakcija na svetskom

Okupirali su oni moj kurac

Samo da vam kazem da nemam vremena za vas jer arbajtujem mnogo

Jebe nas maestro jakoo

Kakva ironija života - pobjegne iz blata gdje je radio po cijeli dan u Njemačku misleći da neće morati raditi cijeli dan i onda radi cijeli dan. Šta ti je kapitalizam jebate...

Arbeit macht frei iliti rad oslobadja

Jebo sam kurve neke u Frankfurtu tj jednu sam jebo a druga mi pusila (hehe). Aj ovaj prva japanka neka dobra onako, moze sve za 30 evra, da je diram po sisama po dupetu pusenje jebanje ona mene mazi rukama itd kad sam nju zavrsio sednem na pivo i pljuge i reko aj jos jednu kad sam vec tu i necu vise nikad, nadjem neku plavusu top picka, 10/10 pitam koliko kaze 30, reko sve isto ko i ova, kad ono govnarka jebem joj mamu, krene da pusi, i posle nekoliko ja u fazonu da skida brus i gace i da je jebem ona kaze ne, skidanje 10 evra ekstra a jebanje da ne kazem koliko jos. I tu se mi svadjamo tako a ona mi drka sve vreme, i sjebe me tako da svrsim dok mi je drkala i eto. Bas je neka bez veze bila nikakva, samo strogo poslovno nesto, ne da da joj drzim glavu dok mi pusi, dala je da je diram po sisama itd ali nesto preko kurca. A u kupleraju 50 stepeni, strasno. Bas sam se nesto razocarao necu vise na kurve. Jebes ti takav seks.

čitam juče da su neki hrvati izmislili hrvatsku kripto valutu da to nisi bio ti maestro?

Maestro u Njemačkoj sam od 10 Avgusta 10 dana ako budem imao vremena naći ću te!

Vazi brt samo sto sam ja u dortmundu od 13. do 18. avgusta