Prijava

Pa mozda je I on u dorpungu, nije specificiraom cuvaj se

Dortmund je u Čehoslovačkoj inače....

A jebem ti Njemacku, nije ni ovdje lako

imam baš mnogo para mogu vam uslikati jednom ako želite, ne mogu novčanik zatvoriti kad razmenim evre u dinare slikaću jednom
hvala nemački

Dođem smječkom u rodni kraj i preventivno skinem znak mercedesa, stavim ga u unutrašnji džep od kožne jakne, neka djeca mi priskaču, a ja imam spremno u metalu po evro-dva i to im bacim, a oni se potuku, ja kažem "najn, najn" i razvadim ih, pa ih izmirim i dadnem im po milku od 90 grama, nema to ovde, nije to isti ukus, ovo je za zapadno tržište

nemačka je nova nemačka

Jesi to iz neke defke izvuko, poznato mi

na svadbi tu pre neki dan vidim kako kum baca novčiće ciganima, a ja se proderem iz sveg glasa "bože kako će meni biti teško ako budem kum, ja ću morati evre sitne bacati, nije meni do para, imam ja para, nego kako će cigani razmeniti to, ne primaju menjačnice gvozdene evre"

Uganda i Istocni Timor, jebes Nemacku

Treba mi izgovor zasto ne mogu vozim nocne smene na poslu. Jedna zena se vadi na islam i porodicu, jedan covek navodno kaci neki aparat na pluca nocu, smisljajte neki izgovor za mene. Posao je voznja kombija

Kazi da ne vidis nocu

Zasto ne bi vozio kad se dodatno placaju nocni sati

Devojka mi predlozila kokosije slepilo da kazem da imam

RECI DA SE BOJIŠ MRAKA

Pa slepilo najrealnije ali ja ne bih odbio. Pokupi devojku jebite se na nekom jebodromu malo egzibicije, moras znati izvuci najbolje iz situacije

reci im da imaš nalog na vukajliji

Ovde su najbolje picke, kakve srpkinje necu da cujem vise to, svabice su top 10/10