Prijava

Nema ništa bolje kad se nakrkaš domaćih splačina masnih sa zaprškom pa kad sedneš sa ocem starim naspeš po čašu vina i spalite po 3-4 pljuge komentarišući kolika je pička Krstičić što se prodao za pare dok majka kune šta ste zadimili prala sam zavese pre 3 dana hahaha duvaj ga kevo pušim fajn kat crni danhil trista evra mesečno dajem tolko ti i otac ne zaradite muči tamo sirotinjo ja sam ovo stekao ima ga zapalim sve sad

možda neki tenis

Kunem se krenuo sam da pišem počni u dupe da se jebeš some kad ono sam si napisao

баш преготивна глава овај деки не можеш а да га не зготивиш

Kad vidim ovog Dekija kako se u dupe jebe

гледај и ја сам написао овај деки опрости

Bohore ti kao pravi srpski domaćin prestao uz knjigu da pušiš?

Tabeks. Jer sam pička mala kad su cigare u pitanju pa da mi drži podsvest. Knjiga je ono provaljenja tačno vidim gde me bije u psihu jbg
Al tome ima 4, 5 godina vratio sam se na 3 kutije Bogu hvala

da li primećujete da pored imena moga stoji kruna vukajlijska.

Ko sa robinjama spava tom je kruna zabadava lave moj, cime se to ponosisss

Dobar je deku kad je u ovom moodu a ne u onome jebem vam majku svijema

Бохор
Tabeks. Jer sam pička mala kad su cigare u pitanju pa da mi drži podsvest. Knjiga je ono provaljenja tačno vidim gde me bije u psihu jbg
Al tome ima 4, 5 godina vratio sam se na 3 kutije Bogu hvala

Nisam znao da si opet počeo. Meni žena kaže njena drugarica prestala da puši uz tabeks kao probaj i ti. Iznapušavam je ja tu baš grubo sve joj se bale cede niz vrat u fazonu znaš li ti koja sam ljudska veličina i intelektualni kapacitet i ne mogu da ostavi ženska glavo ni voljom a kamoli hemijom kad prc šesti dan ja bacim. To bilo u septembru, kad u oktobru svadba ludnica ko god mi šta kaže ja koljem ne pitam ko je šta je kao terijer pravo zavrat. Naravno propušim dva dana pred svadbu jbg prođe svadba otišli malo da se jebemo danima kojekude - ja ne palim i kao ok. Evo mislim da mi zadnja pljuga bila neka mokra govnjiva sa stola ispolivana koje kakim kurcima baš na dan svadbe uveče kad sam rekao prijateljima braće nemam i kumovima da bolje da su u Dunav pare bacili pare bacili kao deca smo se igrali