Ostavljanje pušenja - ZVANIČNA TEMA (podrška, predlozi, saveti, vređanja, sabotiranja...)

  1. odgovaram na raspravu iznad zivotinjo

  2. proviron sirotilja

  3. Al Miki, ti si buckast da kažem. Šta ako sad dodaš 20 kila, biće skuplja dara nego mera.

  4. Tilmo, jako loše provociraš. Ni pseto se ne prima na ono Šiptar, a ja tek ne na to "bucko", naročito ne sad kad sam se osušio ko pajdoman. Napiši lepo "Jebem ti mater izbegličku, debelu, ružnu, obrvastu, da ti jebem!" pa možda i zagrizem. Ovako sitno me nećeš do desete stranice isprovocirati.

  5. A ako te je pogodilo ono za platu i tiket od 20 dinara s dobitkom od 800, izvini jebiga. Nije mi bila namera da diram u osinje gnezdo.

  6. Ti se podsmevaš, ali imaj u vidu da je to dva pruta čajne, ima da se jede 7 dana jbg.

  7. Ne daj se Prove, ja sam 4 puta bataljivao na po bar mesec dana, jednom čak na tri, i uvek im se vratio u kafani. Beži od kafane za života i miran si.

  8. Eno Ćilmadin pojačao da pokaže kako nije jaje i štekara bugarska, ali to je bilo sad i nikad više. a i verovatno pokrio to sa 30 tiketa od 20 dinara na kvotu 2

  9. Nevezano za sve, uvek me ladan transfer oblije kad ackokg postuje na nekoj temi. Jednom debilkast lik.

  10. A ti uzmeš pa ideš za njim po forumu i ostavljaš isti post, to kao nije debilno ahahah

  11. Pro, gledaj da nađeš žensku koja ne duvani, drugar tako batalio da puši zbog devojke, najozbiljnije a ksanije je oženio al jbg ponovo propušio lol. Ja sam se vukao sa sve nekim ženskim probisvetima koje i piju i puše, tako da me bukvalno podjebavale kad god sam bataljivao da pušim, samo sam jednom imao devojku koja nije pušila, al sam je upropastio vremenom.

  12. I dalje bez. Danas osećam teskobu u grudima. Kad mogu da očekujem iskašljavanje da krene i šlajmoza?

  13. Kad dobiješ zapalenje pluća

  14. За 3 дана престаје зависност, за 3 недеље тескоба, за 3 месеца носталгија. Тако ми је било

    После тога си будала ако пропушиш јебига

  15. za 5 godina ce doktor tesko moci da primeti da si ikad pusio

  16. Hej bivši pušač, hoćeš da ti dam broj moje bivše pa se jebite

  17. Prove, razočarao si me. Drugarski ti dam savet i ti se naljutiš. I to sam "buckast" uzeo kao deminutiv baš da bih ublažio rečenicu.

    Ljudi kad ostave pušenje, neretko nabace dosta kilograma, a znam da se ti boriš protiv toga.

  18. Ako ćeš se osećati bolje, naljutio sam se. Baš sam se naljutio. Ispizdeo sam. Priklaću nekoga jer si me sjebo.

    Brate, bio si jedan od gotivnijih zlikovaca na sajtu, a u poslednje vreme se ponašaš kao Maestro, nekad čak i gore.

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.