Prijava

ima li neki cijedjeni sok za cika bulju?

Ево Гамби се изјаснио од чега болује. Која је твоја дијагноза Змају? Не разумијем шта је сад Буља рекао па сте се успандрцали ко примати.

ma ne moras ti nista ni reci
govno smrdi kad ga nagazis

awww комплекси су заиста неизљечиви

kompleks mozes imati samo od necega sto smatras vise vrijednim od sebe
ne od nekoga cija vrijednost je ko vucji brabonjak zalijepljen na raspali opanak hercegovackog pastira
ja razumijem da ti ovdje moras provoditi puno vremena jer nemas puno drustva mimo svoje terapijske grupe
nije tebe maestro ni prozivao zato sto te nesto gleda kao jebenog provokatora, nego maestro voli da proziva bolesne ljude, sto smo i vidjeli na primjeru nesine zene

peace boljo, popij miroljubov sokic

Па вриједнији сам од тебе далеко далеко и у контексту памети и у писању дефиниција, а то те очигледно боде у те босанске говњикаве очи. Прозивке на основу друштва користе само они који су мањкави у погледу истог, а ја богме нисам. Дружим се са 50 људи дневно и проводим само 3 сата код куће, хвала Богу да је тако. А овдје боравим углавном јер су ми фасцинантне појаве твог калибра - глупандери, завидне душе, никоговићи без друштва, усмрдјели јарчићи жељни пичке. То је основа коју ви не разумијете, обожавам да повријеђујем такву скупину друштвеног терета, било психички било физички зато што вас се гнушам. А твоја босанска појава уз све претходно наведено је још додатан минус и разлог да те шутирам у пролазу.

Druzim se sa 50 ljudi dnevno ahahaha cika bulja 2019

Оћеш да ти потпишем то, копиленце моје мало?

Дружим се са 50 људи дневно и проводим само 3 сата код куће, хвала Богу да је тако.

bas su brojne te terapijske grupe kod vas, jer se niko normalan ne druzi sa 50 ljudi dnevno cak ni kad na svadbu ode
kontam da moras nositi nanogicu kad te puste kuci

ma, nisi se ti nikad u zivotu potukao, niti ti mozes nekoga bilo kako osim smradom povrijediti. ti si samo beba koja je sadrzajem svojih pelena za odrasle umazale zidove prostorje u koju je usla.

a da, defke su tvoje to sranje kojima mazes zidove

i da se mi razumijemo da ja tebe niti vrijedjam niti zelim, ja ti samo govorim kakav si i kako djelujes na svakoga

Са тим слабоумним прозивкама и синтагмама српског босанлије из прашуме можеш само дјецу која су тек почела да уче природу и друштво да уздрмаш. Пун си заблуда и делузија па стога крећеш да их све изрекнеш не би ли постигао неки ефекат код особе која те држи у комплексу али не иде живот тако бајо. Гледај, ја тебе могу да расплачем користећи се само ријечима, а овако кад те гледам какав си ментално смантан тукао бих те тољагом по тој босанској тинтари. Слој друштва у РС којем ти припадаш има само једну намјену - кад избије рат ставимо вас све у топовско месо и комадате се. Могао би и у Сирију да одеш па да се искрканаш као овдје сад, само уз додатак стројнице и сета бомби, па да потом једноставно постанеш проблем земље а не нас нормалног становништва. Посебице ти ми дјелујеш као да ни писана слова ниси савладао, тако да све док колико толико не научиш да кријеш чињеницу да си босански геак са четири разреда основне било би добро да напустиш сајт.

Ја сам кик боксер са двије године активног искуства. Током живота био сам у барем 30 хардкор уличних туча током којих сам готово увијек уназађувао противнике. Такође, био сам у пет мечева на такмичењима гдје сам успио да побиједим у четири. Узевши то у обзир, ти би у рингу са мном могао да издржиш тек нешто више од пудлице на дну Егејског мора.

Моје дефке су левел Запата наспрам твојих текстуалних трансферчића. Твој ниво оригиналности и могућности дефинисања је на нивоу залуталог посјетиоца исповијести.цом странице. Све то је из простог разлога што си нерјечит, необразован и генерално споро размишљаш.

Ни ја не бих да те вријеђам пријатељу, али ово је генерална слика тебе. Не знам какав си уживо али овдје дајеш искључиво одраз приглупе и усамљене особе.

Поѕѕѕѕ

niko ti ovo nece citati
niti te ko smatra bitnim, ne smatram te ni zlobnim
ti samo glup i to ti je jedini kvalitet i stavka u CV koju mozes sebi staviti

sto duze postove pises smatram da ti je fitilj kraci

ти си најглупља појава која је икад ходала овим сајтом. кад достигнеш мој ниво начитаности и виспрености онда се јави а дотад грицкај шљунак под мањачом поззз

код тебе је заправо најтужнија ставка то што не схваташ колико си глуп. и ово није увреда, чисто изношење чињеница недоступних твојој одсутној главици

divna strana, sadrzajna neuvredama vec cinjenicama, kako sagovornici rekose.

https://www.youtube.com/watch?v=0AqEtBM6Nmw
Kakav zatvor, kakvi bakraci.
Odrzace jos jedno predavanje gde ce se skupiti gomilia i naci ce se neki mucenik koji ce se upecati na njegove price

Ajzenhauer solidno kisela glavica što ni ol rekao

Sa pravne/zakonske strane Miroljub moze da radi ovo sto radi kako je i dokazano,da ne moze ne bi ni radio tako javno,a sto je moralno gnjida to je druga prica.

Uzima on parice od ovih gluposti a vala mu ne bih bio u kozi, ovaj bi milione cuvao u duseku i umro ko zadnja fukara jebao ga alfa rezim njegov

ovaj da ubije hiljadu ljudi negde na trgu.sada je popularno besenje.
rekao bi im da je ubio sotonine sledbenike i da je spasio svet.broj postovalaca bi mu se povecao.koliko vidim,mogu da mu se sagnu svi ovi koji ga salju u tvorza i na psidzu.