Prijava

Meni bas drago sto je jokic otreso ono govno malo. Italijani prljavi da ne mogu biti prljaviji

Ne znam raspored al bi tako voleo da sad odma sad igramo sa spancima da useremo i njih pa posle polako

Al sto prozvasmo raduljicu diper i ja xdd radulja danas bio X faktor da nas nisu on bacanjima i bjelica odbranama profesorskim odlepili ko zna sra bi bilo

Sa bombasem se slazem za bogdana brat prangija za sve pare

Radjard u Kini ima VIP lozu platio mu brat Boća

Jel radj ziv uopste

Ja sam cuo da ga udario brod

Predrazinja je udario brod

ni ja nilsam ni jednu utakmlicu gledao.nemam kad a termini su bas nezgodni,na fibinim hajlajtovima od minut ne moze mnogo da se vidi..gledao sam ukupno 3 minuta basketa

Pa nzm poslao sam radju oko 7 poruka iste sadrzine na viber nisam dobio ni seen strahujem..

mozda je na plantazi rize pa nema signal

aha, bukvalno boli ih kurac dal prvi ili drugi u grupi, idu sa 2 poena a portoriko sa 1.
vidim rezultat samo, pa mi cudno jbt iran vodi u zadnjoj cetvrtini, koj kurac

Samo jedna ispravka, Španci nisu smeli da izgube od Irana jer se, po nekom čudnom Fibinom pravilu, prenose svi bodovi iz prve grupne faze:

The results of the three games from the 1st Round carry over to this 2nd Round.

Uzgred, kad već neko pomenu Jovića zbog onog pokušaja uletanja - odigrao je gotovo bez greške, posle Bogdanovića po meni najbolji.

Prenose se svi bodovi zato sto je SP kvalifikacioni za OI pa zbog ovih reprezentacija tipa najbolje plasirana africka ide direktno, najbolje 2 azijske i tako neke fore itd 4 evropske itd

Da se ne prenose npr spanski cigani jer im ne treba puste iran i iran ode na oi KARIKIRAM malo naravno al u sustini to je zato

Uzgred, kad već neko pomenu Jovića zbog onog pokušaja uletanja - odigrao je gotovo bez greške, posle Bogdanovića po meni najbolji.

Juče je i Micić bio najzad dobar.

Meni se sviđa što se vidi da imamo još prostora za bolju igru, kao i to što su juče što se tiče šuta potpuno zakazali Bjelica i Gudurić. Neka se jedan od njih dvojice raspuca kad Bogdanović bude imao loš dan i biće dobro (mada Gudurić sve više tone). Na stranu što uvek mogu da pogode Simonović i Lučić ako bude izgrađene pozicije za njih (a kontam da Jokić može da je "izmisli" ako zagusti). Generalno, imamo dosta opcija koje mogu da nas izvuku iz situacija koje nisu krenule po sve je to normalno™ šablonu, kao što je juče Raduljica imao svoj FT festival dok se Jokić čuvao za kraj.

Baš se vidi da su Micić i Gudurić u nekom grču, da dođu bar na 80% svoje igre iz prošle sezone, pa da ne bude neke velike razlike kad odu na klupu Jović i Bogdanović.

Turska se raspada protiv Češke i vrv ispada. Rekoh ja da posle onoga sa Amerima nema povratka.

Nisam gledao utakmicu, ali znam da Česi igraju kao tim, zna se ko šta radi, a imaju i vođu. Nešto kao Srbija B.

Ceska igra bas lepu kosarku

Čak bolje igraju bez Veselog

Čak bolje igraju bez Veselog

Tako izgleda, mada bi im Veseli u punoj formi dobro legao.

Освојиће репрезентација за коју Гудурић неће играти, то је сигурно

Presretač baš hejta kvalitetno Guduru lolo

A dobro, loš je, baš je loš, najgori u ekipi, i sigurno neće biti bolji do kraja, ali imamo dosta resursa kojima možemo da to njegovo što NUME da anuliramo