Prijava

Lipolist = Šabac je razmer kao da ti lik iz Opova kaže da je rodjeni Beogradjanin

zašto u Kotoru ima toliko Turakah, vladika Danilo piruete radi

Nema turakah ali ima brace hrvata tako mi zvona svetog matije prastaj knjaze ako sretnem kakvog kadica odmah cu te osvijetit xd

Lipolist, opovo, need to google it

melk je negde u sremu

čru

“preko puta” sapca,

čru nou mor

sremci ogavni i prljavi, da im nije svapskih kuca gde su se naselili ziveli bi u stalama,

u nekim mestima čru

bio sam na neku sremsku svadbu ao kakav horor

ume bude krajnje čru

Dobro pretjerao sam za Istanbul ali opet ne znam sta vi ocekujete, pa i po evropi turisticki obilazis crkve i katedrale jbg religija je imala jak uticaj na kulture naroda pa su i te bogomolje neki vid umjetnosti i kulturne zaostavštine.

Ali slazem se da su turci kurci za umjetnost i kulturu u odnosu na narode evrope

Svi su kurci u odnosu na narode Evrope, što se tiče kulture, umetnosti, obrazovanja, civilizacijskih dostignuća i demokratskih vrednosti. Evropa jedna jedina, da nije bilo evropskih naroda sved bi i dalje sedeo u mraku neznanja i sujeverja, Evropljani su lučonoše progresa i uzdignuća bre. Dobro, jeste da su Persija, Indija, Egipat, Kina...Imali razvijene civilizacije, matematiku, astronomiju, medicinu, vodosnabdevanje...Dok smo mi ovde bili gomila poludivljih plemena, istina i da smo pobili i pokrali šta smo stigli po Aziji, Africi, Amerikama i Australiji, da smo distributeri dva najveća i najmonstruoznija rata u istoriji čovečanstva koje smo nazvali svetskim, iako su zapravo bili evropski...Ali sve su to sitnice, mi smo Evropa bre, ubermenšn.

distributeri dva najveća i najmonstruoznija rata u istoriji čovečanstva koje smo nazvali svetskim, iako su zapravo bili evropski...Ali sve su to sitnice, mi smo Evropa bre, ubermenšn.

Desetine miliona mrtvih indusa, kineza, japanaca… ne bi se složilo.

Ovo samo ti možeš baki. Isprozivaš tu nešto evropljane da su pošast i onda na kraju im staneš barabar i pišneš malo po ostatku sveta, onako evropejski, a i uz vetar, onako melkijadeski, nije šećer uvodu nego melki da se upiše samo

Ne damo mostove! Ne damo mostove!
A most balvan preko potoka

Eto ja sam iz Pirota i ponosna sam na to. Boli me uvo sta neke lale ili beogradjani misle o meni, mnogo ste mi pa civilizovani. Ljude delim na dobre i lose, i to je to, mada su mi drazi juznaci, jer svakom svoje najmilije, a i mnogo ste mi vi gospoda iz Vojvodine i Beograda izvestaceni.

Turi gu tu, pazi da se ne izvrnev

Ej, ne bih ni Pirot otpisivao iskr. Priroda prelepa, kej lepsi nego niski, hrana S tier, a do skora na vlasti bila Koalicija za Pirot, sto je Zelenovic samo manje lopov i manje pretenciozan. Tigar Tyres radi super, zaposljava mlade...

E od tolikog proseravanja na kraju ce neko da stvarno ode u Pirot sa zivi pa ce se smoriti ko Bulgakov u Cacku

Btw kako je moguce da se niko nije javio iz Cacka i Uzica, toliki gradovi a ne znam ima li autora odatle, niko ne brani cast tog kraja a bilo je solidnog pljuvanja po Cacanima #boh

Danijel je ja mislim ponosni Cacanin

Procitao sam prvo Ciganin, valjda ova tema..

Noice, nisam znao pozdrav Daniel

bombas
uglavnom da ne dužim, striming samo ako baš baš morate

Yeahbatch je skoro pa iz Uzica

Piroćanci su ljudi koji bi da žive svuda samo ne u Pirotu

Koji kurac brt kod nas to sa prozorima bilo samo u centru grada kada je dolazio Papa Franjo.

Predsjednik hladno prođe, ono vozila pod pratnjom i jbg prozuji kraj tebe, kakve su ovo kerefeke bolesne