Prijava

Al realno da su gastosi uglavnom govna koja dođu sa parama i mecedesom i kao "šta bre ja u izolaciju dve nedelje, ko će da vidi kako plaćam pevaljki 10e i kurčim se kolima".

sta pricas ti celt sa crkvom kome je crkva najbitnija vecina ljudi nije ni bila u crkvi bas dugo

130-140 novih, ne mari.

presmesan je ovaj virus iskreno

nema taj variola vera vajb

неки лик прокоментарисао овај фб пост који је бомбаш поставио:

Čini mi se da je u nekim evropskim zemljama već odavno prisutna smanjena pomoć pri lečenju kancera pluća pušačima

ахаха е мој србине јебенти мајку луду

Ako uhapse i Mitra ostasmo bez napadača

Sve žene u pazar u italiju.

sjebace virus ove sto su radili prekvalifikacije za njegovatelja starih lica.
Svi djedovi i babe u evropi ima da pomru.

Sad bolje da si neki laborant a pre 3 meseca ti pričali da to izumrlo zanimanje ko video klubovi.

E a šta mislite kada objave kraj epidemije i puste ljude napolje, koliko njih će biti u fazonu - ma bolje da odsedim ja kod kuće još dve nedelje, za svaki slučaj?

Pa nesterovic sinoc na b92 reko, i kad se zavrsi sve, nece vam otvaramo granice jos 2 nedelje jer tako treba.

Mislim da se Vucic ovde usro jer je bio na onoj konferenciji gde je podrzao spiku najsmesniji virus u istoriji i idite zene u italiju. A ni tu Vucix nije kriv realno nego slusao budalu nestoeovica

E kad je djavo odneo salu, vucic ocigledno slusa struku, sto je dobro, al od straha da se ne zajebe opet, uvodi najstroze mere samo da izvadi situaciju. Da ne ispadne smejao se virusu a ispalo lose.

Il ga stiskaju iz evrope, nema kurcenja sad i manipulacije, ce nam preneses zarazu.

Radi sta ti kazemo i ne hapsi novinare.

Postoje li neke kvote za pogadjanje dana kada Vučić objavljuje pobedu nad virusom

Стевановић је на РТС-у изјавио да ће се по потреби ванредно стање држати и 12 недеља.

https://www.facebook.com/NewsWabsite/videos/2898031680264080/

Na 2:34 lol, ovako bih ja kažnjavao one što popnu džipo e na trotoar da se vide u bašti kafića gde sede.

Ajde lepo ispred svih, uhvati se za uši i skači kao zeka.

https://www.facebook.com/NewsWabsite/videos/2898031680264080/

Na 2:34 lol, ovako bih ja kažnjavao one što popnu džipo e na trotoar da se vide u bašti kafića gde sede.

Ajde lepo ispred svih, uhvati se za uši i skači kao zeka.

ovo je ponizavajuce i nenormalno, svako ko misli da je ovakav vid sankcija pozeljan u bilo kom slucaju igde ikada je idiot