Prijava

ma nebitno, samo kazem melkor koji je licimur, ovo sto je rekao nema veze sa vakcinom, to je pokusaj da se zastiti taj ugrozeniji deo drustva.

dal radi, mozes da ne prihvatas, nebitno je (radi btw), ali ako krenemo o tome da pricamo skrecemo temu sa ove bitne cinjenice da je melkor narcis sociopata.

jer nije mu prvi put da prica kako je on progonjen i jadan, a ubaci sa vremena na vreme eugeniku u pricu.

ili ako nije eugenika onda aj da profilisemo deo drustva kao slab pa da ih zatvorimo samo njih, dok mi zdravi i jaki gradimo novi, jaci, rajh!

kad vidimo koliko su nepotrebni ti stari i slabi, mozemo da pustimo i neki virus medju njima sta ih hranimo samo bespotrebno.

ili gas, efikasnije je.

- melkor. progonjeni antivakser / ko jevrej

Melkijades izgleda prizeljkuje anarhiju, tj samo se pravi da prizeljkuje. Potpuna sloboda u drustvu ne funkcionise, nastao bi haos i dzungla. Nego ajde, tera neki kurac ovde i patetise

hiperbolisem, al vidis valjda paradoks?

i meni se ne svidja sad sto cemo da profilisemo umesto starih i bolesnih ove sto se plase igle ili tu jedino vide neku zamenu za licnost ili sta god bio razlog, jer oni kao imaju izbora, jer kao drustvo ne umemo nikako da baratamo sa pojmom "sunk cost" i da podvucemo crtu, kazemo ok ne umire se, aj da zajebemo sve, nego cemo sad na silu da vakcinisemo uplasene i decu, jer sto ja a ne oni.

al to ne menja cinjenicu da sad osecate na kozi kako izgleda biti manjina kojoj nesto smeta, koju bi ti zatvorio na 2 god da ne kvare drustvo.

Da virus oce da kupi kucu, baron bi do sad vec rijesio ovu pandemiju

Potpuna sloboda u drustvu ne funkcionise, nastao bi haos i dzungla.

"Moramo poštovati zakone kako bismo bili slobodni". Ciceron.

Ne priželjkujem anarhiju, naprotiv, no reci mi jedno - da li je staljinizam, ili ovo čudo koje sad imamo po Kini, Rusiji, Sev. Koreji, Turskoj...Anarhija jednog čoveka? I kada anarhija postaje neizbežna? Japan npr nema velike šanse da sklizne u anarhiju, ma šta se dogodilo jer - oni su ljudi društveno orijentisani i požrtvovani, opšte dobro je iznad individualnog. Radiće ko crnac 70 sati nedeljno i zapostaviti sve, samo da bi kompanija ostala velika i jaka, bez da se ikad ikome požali.

Ostatak sveta medjutim nema ni približno slična svojstva. Što kaže brat Džoker - čim brodovi krenu da tonu, ti pristojni, civilizovani ljudi - poješće jedni druge. Anarhija je nažalost neizbežna, jer pad kapitalizma (koji nemamo čime da zamenimo) je u narednih tridesetak godina neizbežan, a čovečanstvo je lišeno čvrstog karaktera, morala i dobrog obrazovanja.

Srećan prijem četvrte doze rodjaku Draganu želi Miloš iz beverlihilsa, uz pesmu Stižu i četrdesete.

2. S druge strane preležao virus (dva puta izgleda), rešio ga se bejsik medicinom, imao temp. 5 sati, kinuo 2 puta i ćao. Sezonski grip me btw pokosi na 7-8 dana i napravi od mene poluživu nekretninu, tako da je ovaj fejspalm i tetralol.

Nestore mislim da si previše optimističan što se tiče potentnosti ovog kineskog sranja, a prerano je iznositi takve zaključke. Burazeru mom našli da ima miokarditis nakon preležane koronke. Ja možda jesam gojazni gmaz u suprotnom stanju od dobre kondicije, ali on baš i nije, sportista, redovno ide na plivanje, trčanje, u odličnoj fizičkoj spremi. Doktorka mu tek tako rekla e imaš miokarditis jbg, ubuduće gledaj da svaki napor smanjiš na minimum, mada ti ni to neće pomoći poyy. Nismo vaccinisani ni on ni ja btw. Znači ovo govno definitivno ostavlja trajne posledice na organizam, budem li ih osetio u nekom težem obliku, obučem lepo jeleče ukrašeno plastičnim eksplozivom i posetim recimo Peking ili Nanking pa kad već odlazim da povedem i ponekog žutog insekta sa sobom. Ili čak i ne moram da putujem tamo do glavnog mravinjaka kad smo im već ovde dali državu na kolonizovanje. Dobar dan na direktori od Ziđin brapooo, pođite sa mnom u večnost.

Bok te ovaj Melk. Kraj januara 2022 i jos uvek postoje ljudi Moje Iskustvo Sa Koronom Je Jako Pozitivno Prema Tome.

Jel si ti operisan od empatije ili sta, mislis da ceo svet treba da gleda kako si ti prosao i da na osnovu toga donese neku odluku sta vo imja oca

Burazeru mom našli da ima miokarditis nakon preležane koronke... Doktorka mu tek tako rekla e imaš miokarditis jbg, ubuduće gledaj da svaki napor smanjiš na minimum, mada ti ni to neće pomoći poyy.

Ja sam nesto slicno pisao na temi korona ili ovde bas davno, ima 5,6 meseci. Takodje sam zapatio miokarditis, samo sto sam ja dobijao oprecne informacije od specijalista, od onog ne smes vise da potrcis do onog slobodno dizi 100kg np bro tako da eto ne znam bogumi sto cinjet.

Nisam vakcinisan ali da jesam odavno bih umro od vakcine na fudbalskom terenu itd you know the drill

Melkijades da li ste vi americki crnac jer konstantno glumite zrtvu

Nisam vakcinisan ali da jesam odavno bih umro od vakcine na fudbalskom terenu itd you know the drill

I to 2020. kad se najviše i igrao fudbal tbh

Galantni kosovac
Melkijades da li ste vi americki crnac jer konstantno glumite zrtvu

Није, али има анегдоту са ујаком који јесте био једини црнац Југословен и био је сликар, писац и молер у Љубљани и дружио се са Џемалом Бједићем, Тапијем и Јанезом Дрновшеком, али је и умро јбг....

ali kakva viktimizacija au jbt, kao da se ceo svet vrti oko vace i kao da je jedina nepravda na svetu ta sto je melkor morao da odlezi u karantinu pri ulasku u austriju

ta tvoja austrijanka sto je prodala sve da pobegne iz fasizma u zanzibar kad vidi ljudsku nesrecu tamo po africi grebace rukama i nogama da se vrati u fasizam

Miokarditis od vakcine vs od korone 50%-50%

Jebo vas melkijades nenormalne koliko se primate niste svesni jbt

Jbt zgrazavate se kao da smo do malopre sedeli na picu a sad je oco da pisa. Cim se vrati opet sve po starom

Jel si ti operisan od empatije ili sta

Žao mi dece, i buduće dece da. Sadašnjih ljudi koji su 18+ ne, ni najmanje, bar što se tiče ove situacije. Žao mi kad neko izgubi dete ili muža, ženu...Ili nastrada u zemljotresu, poplavi...Žao mi razumnih i dobrih ljudi koji trpe siledžije i kretene, jer ne umeju drugačije. No ljudi koji se ne bore za slobodu, pravdu, čist vazduh, sebe, druge...Nema razloga da žalimo, jer ostati neutralan znači postati delom problema.

brate i ovi stavovi sta toliko o vakcini kao da je najgore sranje na svetu bas ta vakcina toliko kmecite

AJMO PROMENTITI IME TEME U SILOVANJE