Prijava

Miokarditis kao deca smo se igrali

Evo Celta i Sevasta mi žao u pičku materinu što moraju da prime četvrtu dozu, nose maske kojekude i generalno prave idiote od njih na svakom koraku. Srce mi se cepa. Ovih naših Cigana što prose po Beču mi je jednako žao, ono, nije da dnevnica na njivi nije 3000 + hrana i da ljudi očajavaju kad treba da se beru jabuke i paprike, jer bukvalno ne mogu da nadju nikoga da im radi. Teško živeti u Srbiji na selu sa platom 70.000+, muka velika. Neće bre ljudi, boli ih kurac. Misle da činjenica da eto živimo u 21. a ne 19. veku nešto predstavlja.

bio danas kod zubara, reko dajte anesteziju da se ne zajebavamo

čisto da se popišam po celtovom strahu od igle nubtripu

S T R A H O D I G L E
T
R
A
H

O
D

I
G
L
E

da, zbog celta sam uzeo da pokažem da se ne bojim.
I kažem zubarki, inače radimo na živo ali imamo trenutno neke pizdarije na forumu, molim vas. Važno je optuzuju nas da se necemo se vakcinisisemo zbog straha od boce

tela da slika kao dokaz al nije znala embeding ne radi pa je odustala krava

dosta ste bukvalisti za ljude koji se hvale kako umeju da citaju izmedju redova i razumeju svet bolje od vecine nas.

da, bukvalno je ovako bilo lololo

celt kada kaze strah od igle on u stvari misli na strah od picke materine. Na tako nesto misli.

Jako jedes govna, za nekog ko ne smatra da je mnogo pametan mogao bi malo manje da jes govna

Evo Celta i Sevasta mi žao u pičku materinu što moraju da prime četvrtu dozu, nose maske kojekude i generalno prave idiote od njih na svakom koraku. Srce mi se cepa.

a meni je drago da si toliko siguran u sopstveno postojanje da mozes jednostavno postavis sve ispod sebe i da ti satro bude zao, iako ustvari nije, jer te boli kurac, ko za slabe i bolesne.
https://www.kindpng.com/picc/m/484-4843926_fallout-png-thumbs-up-fallout-boy-transparent-png.png

drago mi je da neko brine za moje postojanje, sigurnije se osecam. pogotovo ovo za maske, tu sam bas posran, i lepo je da znam da neko brine za mene. ovo za vakcine, aj neka je, valja se.

ti, inace, ne nosis masku nigde kad ides medju ljude danas? iako svi jedu govna za to?

celt kada kaze strah od igle on u stvari misli na strah od picke materine. Na tako nesto misli.

strah od ljudi, gubitka kontrole, drustva, razocaranja, jebem li ga.

jel mora da se bas pise sve?

Ok kapiram, razvodnjavanje.

Zapravo ko nece da se vakcinise klasicna kukavica. Sto lepo ne napises

Avax braco, nemojte samo po automatizmu da se složite sa melkovim baljezgarijama u prethodne tri strane, koje su, em transfer, em manifest jednog opasnog psihopate. Prihvatite postojanje nijansi.

Da, sve dok prihvatate hotuliziranost kao normativ nema o cemu pricamo lolo

Random vax prolivarenje situacija medj vax sve kul.

Mi smo se znali podzapati tu i tamo.
Medj vaxerima klasicno pickarstvo

jbt kad se setim koliko si ti prolivario kako patim za celt nublajfom i rakrinkavanje alter ega trebao bi malo porazmislis pre nekog online proglasis sociopatom pls

Brt drugo je, ja imam momente, otprilike jednom u 2 meseca, kad zaista pisem skandalozne stvari, ali u svakom trenutku sam u fazonu "daj brt koj ti je".

Melkijades zaista misli sve sto pise. To je razlika.

ma ajde jbt jel ne vidite da voli da kenja nego se kolektivno isprimate.

jel i ja tako kenjam pa se isprimate?

Jel to neko zeli da bude sociopata a samo je nubara?

Jbg, nek te zap brani da nisi nubina. Nemam nista protiv.

Nemos oba zajebi