Vaccina

  1. slazem se ja celte sa svim sto si naveo, samo ne vidim kakve veze ima ovo iz naslova

    "ZATEČENI SMO OVOLIKIM BROJEM INFARKTA KOD MLADIH!"

    sa tvojim

    bilo tako i pre vakcina, ostalo tako i posle. i ovde vakcinisani, mozda i vise, cak i strasnijim vakcinama.

    bukv lekari kazu nije bilo tako evo sad su sokirani

  2. Sve mladji sve deblji eto to kazem.

  3. debbeli i vaccinisani kazem ja :)

    doduse ovaj sa kviza lik nije bio djembeo

  4. zajebi brt, oko srca je lutrija, i ja se cimam od toga.

    de vakcina, virus neki najobicniji pokupis, prehladu i napadne ti misice (ono kad si malaksao ko da imas upalu misica), a i srce misic, al se ne oporavlja brzo.
    taman ga oslabi da nekad samo odustane.

    tako i vakcina koja imiitira virus, kod nekoga na zalost izazove to. ne kazem da nema, ali nije toliko cesto srecom.

    jedino je razlika sto ti jedno kao dao "bog" a drugo ti neko dao vakcinom. iako i ovo prvo ti dao neki kolega sto nema obzira da ostane kuci kad prehladjen ili kako god, samo nije iglom.

    sve se svodi na neku vrstu lutrije, sanse.

  5. al da skrenem temu, citam onu vest sto si okacio i doktori kao "pa pricamo vam nemojte sa vruceg na ladno i obrnuto"

    pa da ga jebem, ekvivalent onome "nemoj na ladan beton ubice te promaja". kakav ti to "doktorski" savet upickumaterinu.

    aj da kaze proverite pritisak, pa ako ste nabili 150 jedi manje masno i slatko jebem te u dupe debelo, jok. "nemojte na ladno pobogu"

    (ovo hladno toplo, kod zdravog coveka ustvari pomaze kardio sistemu inace. upravo trenira da ne crknes prvi put kad te udari promaja)

  6. de vakcina, virus neki najobicniji pokupis, prehladu i napadne ti misice (ono kad si malaksao ko da imas upalu misica), a i srce misic, al se ne oporavlja brzo.
    taman ga oslabi da nekad samo odustane.

    tako i vakcina koja imiitira virus, kod nekoga na zalost izazove to. ne kazem da nema, ali nije toliko cesto srecom.

    ili varijanta napadne te virus i jos se vaccinises da se zastitis od istog virusa

    Q U Q U
    U
    Q
    U

    "pa pricamo vam nemojte sa vruceg na ladno i obrnuto"

    a kao da je neka zima pa predjes sa 22c kucnih na strasnih +0 napolju ledi krv u zilama.

    a sta da kazu mejmuni, nista ne znaju dok im se ne uspostavi direktiva kako da rade. Nisu oni tu da se bave zdravljem globalno gledano.
    Pricao mi drugar, tu negde iz tvog komsiluka, kaze meni za ovo sto radim ne treba ni faks ni specijalizacija, kaze ja imam prirucnik kako reagovati u fazon 22 razlicita scenarija i to je to. Ne moram da mislim nista

  7. Od kad je Nestor otisao u politiku medicina vidim dosta izgubila, sveli se saveti na blic zenu.

  8. Svetska zdravstvena organizacija upozorila je da bi hipotetična bolest X, koja trenutno još ne postoji, mogla da uzrokuje 20 puta više smrtnih slučajeva od pandemije koronavirusa.

    https://www.b92.net/zdravlje/vesti.php?yyyy=2024&mm=01&dd=16&nav_id=2466309

  9. htio sam i ja to da šerujem danas. Djeluje malo jezivo kad se tako pročita, ali Wikipedija daje dosta odmjereniju analizu.

    https://en.wikipedia.org/wiki/Disease_X

    To što se pripremaju za neku potencijalnu bolest, ne mora da znači da planiraju sami da je proizvedu. Bar se nadam.

  10. Ako je prosecan Celt spreman da primi tri vace kako bi se zastitio od virusa koji za njega realno ne predstavlja nikakvu pretnju, zamislina sta bi bio spreman covek koji nije u punoj snazi, u poznijim je godinama I suocava se sa deset puta opasnijim govnetom. Uostalom kad krene nekakva kuga I krene bas da kosi, em ce mere biti daleko strozije em ce ljudi pristajati na sve. S obzirom na sve velike posasti koje smo prebrodili poslednjih vekova, a bilo ih je vala, nema ni jednog razloga da nas ne zadesi nekakva nova bolestina epskih razmera. A o tome kad ce da grune I da li ce I ko tim stvarima manipulisati, ivek mozemo da nagadjamo..

  11. Vec se spominje da postoji 10puta jaci virus tj da je napravljena superkorona, kaze pacovima su nakon kratkog vremena pobelele oci, virus je napravljen bukv ali ga treba lagano ispitati na ljudima, patentirati vakcinu i pustiti u promet.

    https://www.atvbl.rs/magazin/zdravlje/smrtnost-100-odsto-naucnici-istrazuju-novi-soj-virusa-15-1-2024

  12. Imas pandemiju gojaznosti, ne treba ti nikakav virus više

  13. a tek kladionice, te droga, te jak vetar, pa onda duvan...automobilske nesreće a da ne spominjem ove ludake na motoru šta rade i koliko ginu

    pored svih tih idiota neko da pusti virus u promet i proba recimo da zaradi na tome ljudi pa ne budite smešni kad sami sebe ubijate ne treba vama neprijatelj

  14. Реално, што би неко хтео да намлати милијарде и пороби људе, зар је то икад било у историји? Само сте дебели и излазите из топлог у хладно па рикњавате.

  15. Још посетилац Епстиновог острва и син еугеничара, зар би он то? Немогуће.
    https://www.youtube.com/watch?v=z-kq4YpyFp0 1:44

  16. odlicna strategija planiranja buducnosti, sve se zna unapred samo se ne zna kad ce da se desi, jer pandemije su postale NoRmaLne da se desavaju periodicno pa sad +-2,3 godine ista stvar

    i gle cuda imamo celokupnu strukturu i aktere koji u tome sudeluju iz jednog centra. Teroija zavere reklo bi se. Pri tome imamo i istreniranu populaciju i ove lakoverne/zaboravne plidue

  17. Caro koliko procenjuješ % da bi drugoevropljana i drugoamera istog momenta stavilo masku da sutra objave pandemiju novog soja kapa-delta-smegma

    Bez zajebavanja živo me zanima koja im je retencija potrošača jer su dugo kardašili sa tim mini sojevima svako malo

  18. Novi nesoj korone ,nikakav virus od virusa znači ono..
    đubre od virusa najobičnije ,nitkovirus

  19. Ovo je sad vec bolje pitanje za celtule i sl kako bi se ponasali u novoj situaciji, mada sa ovom pricom korone je prakticno gotovo vrv ni oni ne bi tako lako poverovali, osim u slucaju nOvE paNdemIje tu bi se vec lakse regrutovali

    U sustini najvise poverenja imam u ove 1x i 2x vaccinisane jer su u nekom momentu provalili besmisao cele price. Ovi busterasi su zato najzajebaniji i sa njima nema dogovora hc varijanta