Prijava

God bless America, freedom fries, eagles and Donald J. Trump

God looks after the greatest country in the world

In God we trust

Bubalj i pomfrit najbolja zajebavancija

Neslani bubalj

Da ova usiljena sranjčuga ne ostane na prošloj strani.

stratimir
Čak se i jebeni ćilmadin, ponizni sužanj u svakom sistemu, čovek koji je mekušac, ljuštura, koja ne oseća potrebu da se suprotstavi, da pruži otpor nepravdi, da se zauzme za druge, da postavi opšti interes iznad svog sebičnog bivstvovanja, čemernog jer takav usud takve će uvek i treba da prati, drži budnim do 2-3 ujutru da odgleda NBA utakmicu, čak se i ta prostačina sa juga Srbistana koja razvozi užegli kulen i dimljene leševe argentinskih GMO goveda, loži na nešto američko, šta misliš onda o nekom ko je rođen u Americi

Mozda bih i gledao al onda vidis klinca iz portlanda koji sa 19 dina ima 19 milki godisnje a na dresu mu piše I CANT BREATHE... Zajebi me

Pa da, u pravu si, mnogo je lepse gledati klinca od 20 godina kako je narodni poslanik i glasa da l ce da se gradi maketa stefana nemanje kako u gondoli oslobadja naconalni stadion u srucinu
https://imgur.com/i8W9xfU

Ko je bre taj?

Dođe Denver do 3-3. Marej opet 50p, šta se desilo tom liku.

Neka ribetina mu pušila kurac, gledo sam.

To li je on, onaj sa retkom kosom i sa retkim pjubik hers na kiti.

Kako god, iscrpljeni juta/denver ne mogu nista odmornim i jako prljavim klipersima

Pogotovo sto je liga poljuljana dobrano i treba im LA derbi sa sudarom kavai-lebron vise nego lebac. Bice to ivent bitniji od velikog finala, sa celokupnom BLM mitomanijom, obelezjima i forsiranjem ideologije i agende

Kosarka kao sport je na nikad nizim granama

S jedne strane bare, bukvalno kao likovi iz igrice fall guys, potpune neznalice

S druge strane licemeri milioneri liberasi koji tankuju, odmaraju po 20 tekmi po sezoni, sutiraju po 60 trojki, prave vestacke tripl dablove,ne zameraju se i generalno igraju dosadno i pored toga sto znaju.

Kinu cu krenuti da gledam jebes mi sve

Klitorisi bi pali da nisu smudci bez povoda izbacili Kristapsa i da se nije povredio

Klipersi najogavniji tim trenutno u plejofu

Klipersi imaju super napad ali trubu od odbrane, Dončić ih je pošteno izmaltretirao. Sa Denverom i nekako, ali sa šuterskom ekipom kao što su Džezeri nema šanse da bi izašli na kraj. Nebitno sve, ja se nadam da ću videti Lejkerse protiv Hjustona - iskreno, i pored toga što su slabiji na centru (šteta), verujem da bi Rokitsi sa vrlo dobrom odbranom, onom dvojicom prepaljenika i Gordonom koji ume da se razgoropadi, imali sasvim dobre izglede da prodju dalje. Videćemo..

Sad očekujem da Jokić dokaže da je superstar.

Rralno Marej je povadio seriju do sad.

Jokić bi morao da ima neki monstruozni tripl dabl protiv Gobera, i da pogura Denver u sledeću rundu.

Dobro ga brane, mada svejedno ih uništava trojkama. Ako Milsap i Heris ne krenu da daju 30 - 35 poena po meču, nemaju generalno čemu da se nadaju.

Milsap veća prevara od Lazića. Na koju foru im je uzeo onolike milione.

Pa ne znam čega god da se uhvatiš u Americi a da se tiče javnosti i zabave ne možeš bez 20 hiljada dolara da prođeš, da statiraš 2 sekunde u nekom filmu dobićeš soma dolara

To je ok. Al on penzos ih odrao za novi ugovor, kao da je i dalje superstar.

Kad smo kod ugovora, da ne tražim temu. Je l to stvarno Mesi lrešao u Siti za golemu lovu?