Prijava

E hvala Thazz, na to sam mislio, na ono bez etikete, ko iz Žikine dinastije kad su ukrali ona kolica s pivom, ne znam dal još negde ima takvo pivo bez etikete da se prodaje.

Zamisli da si besmrtan i oženjen istom osobom-ZAUVEK!

Smorilo bi brt. Radije bi birao dug ljudski vek, tipa 300 godina i da to možeš da proživiš u nekom naponu snage, tipa posle 30 ne stariš više do pred kraj, tipa zadnjih 20-30 godina.
To bi bilo vrh

Beskonacnost=sve kombinacije svega.Sto znaci da ne bi mogao da zivis beskonacno,poginuo bi nekad,moralo bi to da se desi.Rodices se ponovo jednog dana sta ima da zuris.

Mene bole u 20im ledja ne znam sta da ocekujem sa 100 besmrtnost je moguca kada se napravi covek tj robot sve lepo od nule a i taj ce da se pokvari brzo cim ga mi pravimo. Ko zivi zdravo naravno da ce da zivi koju godinu duze. Eto dao sam vam sve odgovore. Jel vas zanima jos nesto npr da li moze covek da digne polugom mesec?

Bole te ledja od pusenja kurca

CITAT Smorilo bi brt. Radije bi birao dug ljudski vek, tipa 300 godina i da to možeš da proživiš u nekom naponu snage, tipa posle 30 ne stariš više do pred kraj, tipa zadnjih 20-30 godina.
To bi bilo vrh CITAT

Da, to ne zvuči loše.

Kažu na netu, 4600. godine, biće pronađena besmrtnost. Bilo kako bilo, ko to doživi, pričaće. Šta se tada događa.

TATIC Smorilo bi brt. Radije bi birao dug ljudski vek, tipa 300 godina i da to možeš da proživiš u nekom naponu snage, tipa posle 30 ne stariš više do pred kraj, tipa zadnjih 20-30 godina.
To bi bilo vrh CITAT

Da, to ne zvuči loše. Samo, ne bi bilo normalno da čovek od 50 god. i njegov čukundeda od 200 god., budu iste mladosti i da budu kao da su generacija. Bolje da žive 300 godina, a da više ne stare posle 90. godine, sa izuzetkom poslednjih 10 god. života.

Kažu na netu, baba Vanga predvidela, 4600. godine, biće pronađena besmrtnost. Bilo kako bilo, ko to doživi, pričaće. Šta se tada događa.

Smorilo bi brt. Radije bi birao dug ljudski vek, tipa 300 godina i da to možeš da proživiš u nekom naponu snage, tipa posle 30 ne stariš više do pred kraj, tipa zadnjih 20-30 godina.
To bi bilo vrh

Da, to ne zvuči loše. Samo, ne bi bilo normalno da čovek od 50 god. i njegov čukundeda od 200 god., budu iste mladosti i da budu kao da su generacija. Bolje da žive 300 godina, a da više ne stare posle 90. godine, sa izuzetkom poslednjih 10 god. života.

Kažu na netu, baba Vanga predvidela, 4600. godine, biće pronađena besmrtnost. Bilo kako bilo, ko to doživi, pričaće. Šta se tada događa.

ovaj je gori od stratimira

Opasan je Alesandro del Piero.

biće pronađena besmrtnost.