Prijava

Ta sam, ne krijem se. Ali si pre toga mene bezrazložno napao i uvredio/povredio možda i nesvesno ali ja ništa zadnjih godina ne opraštam. Ni najmanji atak na moju ličnost.

vestice nemaju licnost

Ko će prvi sliku kurca slati. Ja ne smem, moj je mnogo mal.

Ljudi, žensko!

Buahahahahahhahah

Da.
Žensko. Vrlo neprijatno i buntovno. Ja sam od onih s čupavom kosom i namrgođenim licem. Uvek imam odgovor. Uvek sam na prvu nedopadljiva. Omražena. Umem da budem jako loša, bezobrazna i nepodnošljiva. Imam mali nos ali smatram da je trebao biti veći s obzirom na moje ponašanje.
Prirodna sam.
Spontana.
Umem mnogo muških stvari.

... ne verujem da bi mi ponovo rekao "Ćaooo!" :D

Brt ovo neki zenski melkijades

I ova pokazuje na nebo cini mi se

vukajlija je već odavno homoerotska orgija, ne kvari prosek.

Mecanje u ludu moze biti tempti, priznajem, znaju da se raspomame i satiru, ali opet budite na oprezu. prilazem dokaz

https://i.postimg.cc/yxjVn4XQ/Untitled.jpg

O Hriste, kune u stihovima.

Šta je on meni rekao pre toga - jesam dama.

Ali se čovek ne seća... bitno da se seća mojih stravičnih replika. To je vrlo bitno. Buahhahahhahahahahhhahahaha koliko ste glupi?
Zar zaista ne razlikujete sprdnju od istine?

Ljudi nekog čitaju ... naročito nekog ko ima talenta da se izražava na sve načine, u svim mogućim licima kao da su njegova lična. I onda oporo tvrde da je taj neko baš takav! DA! Jesam!
Ajde, spremajte krst.

Izem ti bagru polupismenu.

Krasno, još jedan multitalent.

Kakve su ovo treši ekskluzive

To pitaj Bombaša. To o njemu govori. On je počeo, ja sam vratila. I dalje želi da me svi mrze. Zamisli koliko moraš biti jadan da upamtiš uopšte da sam ti pisala, da to sačuvaš, printskrinuješ, linkuješ i okačiš ovde sa svrhom da "poplašiš" ljude mnome?

Ja sam ok sa onima koji me znaju od pre 10 godina. I uvek sam bila ok. Ostalo me ne zanima.

Kamenofile odista me ne zanima tvoja konstatacija. Garant si neki trećerazredni debil. Vi nemate širinu da mislite u odnosu na ovo što vam je Bombaš plasirao. Tako da samo izvolite. Muškarci, nema šta. Sve gospoda. Možda, ali s kolca i konopca.

Čuj trećerazredni, imam svih osam razreda čkole.

Ko je ova poremecena LOL

A da,
Boban je takođe ime koje ne volim.
Boban.
Hm ...
Fuj.

Ja sam gospodin covek vestice.