Prijava

Stefan. Jer Stefani su uglavnom debili neki

елем, нису ово имена кучића паћића него деце
понављам деце

ирес пенис то је та нека комбинаторика

Uspeh kao Uspeh Petrović.

ај реци ми да је то право име мислим немогуће

Ja mislim da jeste. Evo ti izguglaj. Ja nigde nisam video da tog lika neko zove drugačije.

не знам тачно кое овај али на основу истраживања његовог твитера од 45 секунд сам закључио да је говнурда нека плаћена да кења преко тњитера не чуди ме што се зове УСПЕХ
С
П
Е
Х

Jeste teška budala.

ime Kalina me jako pizdi iz nekog razloga

guglaj Kalina Ryu
Ime će verovatno da te pizdi i dalje al odlično ga puši kosooka

cristiano кристијано
баш онако нека феминизирана педераста верзија неког кристијана

Ako se zoveš kristijano a živiš u Srb, onda si vjerovatno cigan

A u svijetu si feminizira verzija kristijana

Poenta: ne budi kristijano

Antipatična imena:
Muška - Davor, Dalibor, Goran, Boban, Matko, Radak...
Ženska - Kapitalina, Kristalina (materijalistička su. Zamislite neku starletu da se tako zove.)

Nelogična: Petrislav, Pavlimir, Muška - Mitrašin, Periša, (strano ime + slovenski sufiks)...
Ženska - Imena nebeskih tela i voća.

Debilna imena:
Muška - Mutimir, Trpimir, Krešimir, Ratimir, Periša, Ti(j)osav (ispravno je Tihoslav), Vladica (uopšte muška imena sufiksa -ica.), Stajko (Staja = štala.), Radivoje (i ostala imena sufiksa -voj, ukoliko se završavaju slovom E, jer imena glase Radivoj, Milivoj itd., dok su Radivoje, Milivoje itd., vokativski oblici tih imena (Nekad su se ljudi dovikivali: Primer - ,,Ooo, Raaadiiivooooj - eeeeee!''). Imena Radoje, Miloje itd., su već nešto drugo.), imena osakaćena pravopisno-gramatičkom nepismenošću (Milisav, Radisav itd., a treba Miloslav, Radoslav itd.), imena koja u našem podneblju zvuče gejasto, jer su recimo bez slova J, tipa: Daniel, Damian i sl.

Iz godine u godinu nastaju nova debilna imena...

E dajte šaljite pomoć počeo sam da se slažem u potpunosti sa baziranim postovima srpskog delboja

i ja bih se slozio kad bih cuo za pola nabrojanih imena

jel zna neko neku Kapitalinu ili nekog Pavlimira jbt