Prijava

Upoznao sam je kad je kupovala gaće na buvljoj pijaci

Upoznao sam je na plaži Mahurangi, dok mi je nežno zapljuskivala stopala u pesku. Prostirala se do Čilea.

Upoznali smo se dok sam joj analno mjerio temperaturu

Upoznao sam je u cekaoni na koznom, oboje smo imali buve i cesali smo se naizmenicno. Posle sat vremena sreo sam je na bajloniju, kupovala je neki oslic iz japanskog mora uvoz za svetog nikolu, spremala je posno naravno. Tu smo se setili buva i cekaone i izmolili buksnu od cigana sa tezge sa krumpirima i naduvani zapucali kod nje gspom na petlovo brdo.

upoznao sam je na milosevoj sahrani.udvarao joj se dugo i bezuspesno ali zato sam je ja jebo

Upoznao sam je na protestu Ekološkog ustanka u opštini Stari Grad, pozvao sam je na piće i pristala je, a kako je došla tramvajem, seli smo u moj TDI (DI crveno, čipovan) i krenuli za Topčider

upoznao sam je dok je sedela na kamili u tunisu.kamila se ritnula pa sam iskoristio priliku da pocnem razgovor.uvece sam je jebao u plicaku

Ako si. Samo jebi labuka

samo u mislima...

upoznao sam je na milosevoj sahrani

Kaizene jel ti ovo stvarno ne vidiš kao pretnju?

Hahhahahah znači ipak nije Filip. Pogodila sam, nevera...

Upoznao sam je kod mecene u Minhenu. Nosila je ogrtač od Marije Tereze i parfem od ekstrakta tuge. Ispod, ništa.

Upoznah je prošlog ljeta kad je bila konjska trka, malo ašikovo sa njom i eto, zove se Đuka

Upoznao sam je kada mi je rekla kako se zove

Upoznao sam je kad smo oboje bili banovani

Upoznala sam je kad joj je pozlilo.

Upoznala sam ga kad sam se vracala iz radnje umalo ne nije udario kolima

Upoznao sam je kad sam je vodio na ispiranje u urgentni, videli ste slike

Posle sam je usvojio