Prijava

Plan je bio da Bor bude izgrađen na mestu današnjeg Selišta, sela na pola puta do Zaječara, i to bi bila idealna lokacija ali nisu hteli toliko daleko od rudnika da prave grad jer su retardi, a u današnje doba da u Srbiji izgradiš ceo grad slabije malo. Raštrkaćemo se kao bubašvabe i pronećemo vam kugu i tumore, što samo mi da se zlopatimo.

bilo bi lepo da je neko razmisljao, ali:
https://www.google.com/maps/@43.9294187,22.0937141,3a,15.1y,283.65h,88.72t/data=!3m6!1e1!3m4!1ssnRD2oOux9ABTP_xc4PqRw!2e0!7i13312!8i6656?entry=ttu

zavrsicete ko cernobilj :)

ustvari valda nije cernobilj nego cernobil

Celte umirem hahahahahahahahaha
Au, nakon teškog dana, baš se smejem. Melk ne zameri, fenomen mi je to valda ☺️

Žao mi je, lj je jedno od vrlo specifičnih slova našeg jezika i u širokoj je upotrebi. Uz J i H koje je kasnije uvedeno. Tako da ČernobiLJ.
Kao i sve tuđice, pozajmljenice iz drugih jezika, imena geografskih i istorijskih pojmova... etc.

pusti meljkora vidis da se pravi englez

Pa i ovaj što je pisao na viki...ima grešaka ali ubo je poentu. Meljka hahahahahha ☺️☕❤️

ma pusti bre lalose, seljaci pokondireni i on i cara.

odnosno, aj da ne koristim lj. selci. to je rec.

Hahahahhaahhahaha hahahahhaaah zabavljam se tako da... Ne volim da ispravljam nikog, nego ovo mi je simpatično baš.

Kosovo ,definitivno osim ako si biznismen tamo

Jedini ispravan odgovor

plidu brate ja sam iz manjeg mesta i budi zahvalan što ne poznaješ svakog komšiju, to je zlo najveće i seljana

Ovo je tolika istina, mada se emancipuju mlađi naraštaji ali stariji teško. Mentalitet je turski jebeni, i to ne Istanbul-turski, nego najveće-zabiti-turski. Zato ja nikad ni od koga ovde ne da neću pozajmiti pare, nego neću pokazati na ma koji način da mi je nešto loše ili slično. To je kuga, taj mahalaski mentalitet. Još ako malo štrčiš, čak i kad si u nečemu gori od njih... Glupi su, ljudi bez ikakve širine. Radni su i sve to ali su primitivni do bola. Najjače što nisu to pravi Piroćanci, koji su većinom zbrisali, nego su doseljenici iz raznih pički-materna, kao uostalom i mi ali nekako, ni nalik moja porodica i ovi ljudi okolo, verujem da većina nas ima taj problem. Nikad u okruženju nisam imala normalnu osobu žensku, baš nikad. Da barem priča o nečemu što nije Pink, nokti, ogovaranje i slično. Rasla sam s idiotima, ali ih volim. Prvu normalnu osobu upoznala sam u gimnaziji. Sreća pa živim i od naselja dalje 10 ak minuta, sama mi je kuća. To je spas, ali spas! Što reče Melkijades RAJ na Zemlji.

Дошла нека млада Пироћанка у моје насеље, плаћа стан да би мотала каблове у усраном Кромбергу. Могу мислити колико вам је супер доле.

Iskreno gradić je raj za ljude koji imaju para. Mišelin je stavio filtere za vazduh, okolo je toliko biljaka i vegetacije da uopšte nema tog famoznog smrada koji zamišljate. Stara planina je dovoljna da pročisti sve, od severa gore dole do nas, to može čak i Šmo da oseti. Ono što je problem su ljudi. Niko neće da radi u Tigru, svima je teško, i jeste - teško je. A sam grad, kultura, istorija, uređenost, čistoća, naselja i raspored je bombona. Kej, parkovi, tvrđava, mnoooogo toga je odista lepo. Izgradio se za zadnjih 12 godina veoma, o prirodi da ne pričam u okolini stvarno je prelepa. Lično mi je Stara Planina lepša od Kopaonika iako to i niie moj kraj. A ona je verovatno neka glupača koja nije uspela da ode ni da nosi poslužavnik sa tri prsta na Crnogorskom primorju. Budala. Ja sam radila sve, apsolutno sve i svašta. Sada ne mogu, nema ko dete da mi čuva. Ali u Tigru ne bi radila iz jednog jedinog razloga - iz principa. Jer je kao i rudnik za mene ispod svakog ljudskog dostojanstva. Pre ću biti baba sera...

Ako si iz Kruševca imam drugaricu tamo... Sa Faksa..Mnogo smo se lepo slagale. Jedna od najboljih ženskih stvorenja koje sam ikada upoznala. ❤️☺️

Da ne pominjem hranu... Jela sam svašta suši muši sranja i to, ali ajvar na leba brate moj... i jagnjetina, mlečni proizvodi od stoke koja je na ispaši na Staroj - to nema nigde. ☺️☺️☺️ Otišli od mog bivšeg momka brat i snaja u Kinu, povraća im se od pirinča i ribe, on tamo jebeni pijanista, ona nekakav sociolog ... žive u nekoj zgradetini na 200 i nekom spratu, trudna je i vraćaju se ovamo početkom jeseni. Isto drugarica mi je živela u Katru. Ne može da smisli pesak kad joj se pomene tek na slici da ga vidi. Nije mogla u prvo vreme da se napije vode ...

Kruševljanke generalno top djevojke. Upoznao sam njih pešes s neke žurke, družili se jedno vrijeme, ne zna se koja je veći čovjek, stvarno znači svaka čast.

Prave Srbijanke stvarno. I volim njihov naglasak i kad kažu ono Živa ti nisam, živa nisam ☺️ Većina ih je porodično i normalno, barem one koje ja znam. Ali ova jedna mi je posebna. ❤️

Mentalitet je turski jebeni, i to ne Istanbul-turski, nego najveće-zabiti-turski.

i avvl pa nekad ubode. takav ti je sever cg, jug srbije, čitava bosna, pretpostavljam i makedonija itd..