Prijava

Nikad ga neće napišeš, brače.

Евеги - ево га

Lele, majke, kakva domaćica... Pa se još i edukuje, glej gu, čita... Kad bi gu dofatija, otresja bi gu ko ora' iz babinu mi bašču. Uuuff... ži' mi majka!

Pa melki to što si sad napisao, za mene je muzika, verovatno jedino dobro što si napisao/prepisao ovde. Stavljam na profil.

Rednečki - 60% srpski, 17% makedonski, 12% bugarski, 7% romski, 4% druidski.

Prelep je vranjanski... u rangu s pirotskim, lepši od niškog, mnooogo lepši od leskovačkog.

Diversity, to je naša snaga i lepota, al dobro, vi nemci nekako drugačije rezonujete lolo

Meni je i vojvodjanski jako lep, mislim da me jedino od srpskih naglasaka malo nervira kruševački, al generalno volim sve varijante srpsko-hrvatsko-makedonsko-bosanskog

Npr splitski to je muzika, skopljanski takodje, sarajevski... lep nam je jezik realno, mozda ne toliko bogat, ali pevljivo sve

Nemoj da mesamo naglaske i nerazgovetno brundanje

Nemoj da mesamo naglaske i nerazgovetno brundanje

Kad smo kod toga - koliko slova ima azbuka tamo dole? Imate li umlaut neka slova zasebna?

Kako se Bor našao na meti prozivke, ko je iz bora?

Zapostavljena mesta, za sad: zaječar, jagodina, loznica

ko je iz bora?

jasam

bombas
https://i.ibb.co/qpwLhzf/IMG-20220618-WA0033.jpg

ovo juce iz Hatay-a, jedna od drazih slika u poslednje vreme. Prvi red na slici brat bratu ako nema 100 miliona dolara, sve crno trziste duvana, Sirija itd... ja pametan otisao da vidim kako da kupim nesto duvana od njih. Ali su bili sasvim kul, gledali me ko rodjenog

ovo juce iz Hatay-a, jedna od drazih slika u poslednje vreme

Žena i deca u shoku.

xaxaxa

opterecenost turcima sad jasna kao dan, mada bi sad celt i zap trebalo da se zapitaju kako jedan bomboglu govori srpski bolje od njih

https://i.ibb.co/qpwLhzf/IMG-20220618-WA0033.jpg

U vihoru kao vatra, bojevima dugim vodjeeeeeeeen (cune style) palio je jedan ratnik, selo gde je rodjen.

Bombaš ovde pljuje Turke, a kod ovih gleda u pod i samo govori "da, Efendi"

Samo se vi zajebavajte, u sredu vam je kontrolni. Bukvar u šake.