Prijava

Šmokljo uživaj u balgodeti darežljivog tvorca sebe.

Zanimljivo je da si iz posta u kom uopste ne pricam i pominjem manipulaciju vec saradnju, samo sto nisam napisao rec, razumela da pricam o manipulaciji.

Meni si vrlo jasan. Prozrela sam jednostavno. Smatraš da je manipulacija jedini način postizanja saradnje i to je ok, to je tvoje stanovište. Moje nije takvo, i protiv sam. Prva se ne dam izmanipulisati. Pre bi umrla mislim. Oseća se to, ne brini. Barem ja u sebi imam intuitivan okidač za slične pojave.

Аввлија оснива секту.

HAHAHAHAHHAHAHAHHAAHHAHA
Obožavam te, majke mi!

Sreco, pricas o sebi i svojim strahovima, ne o meni. Kakva manipulacija, kakvo sranje.

Najozbiljnije, pricao sam o ljudima sa kojima mozes da saradjujes na neverbalnom nivou, koji si pomenula post pre toga.

Sreco moja obecana drugom

Btw, ako si iskrena ovde a ne trolujes, izuzetno te je lako izmanipulisati cisto da znas.

Mozda zato i cvikas na to i svuda ga vidis.

Sreco

Ou, veruj mi ja sam nesreća, nevolja i svaka nedaća ovog sveta.
Tačno je da imam strah od toga.
Energije se prepoznaju. Naročito snažne mentalne energije. Ne sudaraju se, udružuju se. Nažalost nikad srela išta slično. Tako da ne znam i žao mi je što ne znam.

U čega bre da uživam?

U društvu svog oca valjda.

svuda ga vidis.

hah

Svi svoju sreću našli, rode
Samo meni ljubav ode

Celte, jednostavno si Prizren

A jeste sranje, krenes tako da manipulises nekog da zadovoljis sopstvene sadisticke tendencije, i on te prozre.

I sta onda posten covek da radi, aj kazi mi.

Šmoklja
U čega bre da uživam?

Даниел
U društvu svog oca valjda.

Hahahhahahahahahahhahahhan umirem od smeha hahahhahahahahhahaha hahahahahhahah Voimja oca ...

Jahaha tačno je gospodjica otvorila 10 prozora svaki po jedna tema i kuca ko daktilograf jer ce da crkne za paznju i da se dopadne masi
Buntovnica
Ne ne samo 4 sata seksa resava bar na mesec dana stvar

Jao ajde sta lupetate to su zivotinjski nagoni ja sam misaono bice jbt omg