Prijava

Ne znam sta smatras pod tripovanje, zivim zivot najnormalnije, za godinu ili dve najkasnije presadicu kosu gde mi fali i to je to. Nikoga od vas ne pitam za savet ni misljenje, a ni komentar iskreno. Samo sam podelio studiju slucaja Milana Jovanovica, ako koga interesuje

Pa preimenuj temu onda u ćelavost Laneta Jovanovića lol

Zato jer redit mama zbog debila poput vas, svaka tema ima svoj subredit, pa kad na subreditu “hairloss” napises nekome “sta se tripujes picko nesigurna” popijes permaban sa svih naloga.

Da nisam permabanovan sa redita sa svih naloga sad bih ovu studiju okacio tamo gde bi ljudi znali da cene moj rad, i ne bih se objasnjavao retardima

Al ovo je vukajlija
Mi napušavamo
Mi radimo to

Pa jebiga deki, i ti si malo kriv, znas gde si došo jbg, nisi od juce ovde

napises nekome “sta se tripujes picko nesigurna” popijes permaban sa svih naloga.

Da nisam permabanovan sa redita sa svih naloga

Pa lol, to ću samo kažem

xD sve vam je jasno

Zap dobro je dok ne krene dalje

Ej, pa ne napreduje nešto preterano, naravno, ako pogledaš slike od pre 5 godina vidi se, al ne na prvu. I kad malo pustim kosu je znatno bolje, al ja volim na keca jbg

Приметио сам ове године да ми се проређује на темену, штрецнух се. Залиске немам, све кул, само кад се ошишам баш кратко примети се горе. Стајлинг промењен и све у реду.
Кажу да се то наслеђује од мушких са мајчине стране, дејка ми са 40 имао ћелу, не знам кад му је то почело.

Moram reci bas da pun kurac ljudi gubi kosu zadnjih godina, od klinaca do gerijatrije, skoro sam cak za jednog lika koji ima bas solidnu kosu i imao je od kad ga znam, saznao ustvari da je vec 3 puta isao na transplantaciju i da bi inace bio celav ko kurac

Laki, sve što ne valja na meni, psihofizički povukao sam sa majčine strane. Svaka čast mojoj majci, poštujem je do neba, dobra žena, ali tata mi je jebo mamu s izborom

popijes permaban sa svih naloga.

Lol, ogavne stvari pisah tamo, banova nula.

ogavne po čijim standardima?

Ok, vrv mi je Ejdus awardovao pokoju objavu.

Jedan od mojih vršnjaka, i jako dobar drug gotovo da je poludeo što je počeo da gubi kosu jer prelep je onako, izuzetno lepo lice, ten i građu ima, i to ga je počelo stvarno onako boleti, što razumem. Bio je skeptičan ali na moje insistiranje išao je u Tursku i sa par tretmana tih presađivanja sa temena ili čak podlaktice, (mislim da može i sa leđa ko ima kosicu na leđima :)) kosa mu je bukvalno BUKNULA. Nikad lepši. Čak se utalasala. Da sam ja muško i ja bih to uradila, eto. Preparati da vam odmah kažem ne pomažu ništa, baš kao ni ženama oni za strije. Ali ova metoda je proverena.

Na temu ćelavosti, tri stvari imam reć :

1. Uberkul ljudi tipa Šon Koneri, Statham, Vin Dizel...Jednom rečju muškarci na čiju pojavu gaće odma krenu da spadaju, su ćelavi (hvala im).

2. Pomene pre jednom profesor kako su mladi u Srbiji sve više ćelavi, zbog rata, uranijuma (random teorije). Sedimo drugar i ja na trgu jednom, pomenemo to, nešto se sporečkamo i krenemo da brojimo - za manje od 10 minuta prošlo trgom tridesetak ljudi sa 30 i manje godina, proćelavih, ili sa baš velikim zaliscima itd. Skenjali se obojica bili. Tako da ono, da, ćelave muškarci zbog nečega baš učestalo.

3. Ima već godina, kupi mi keva neke tablete koncentrat neki prihranu za ljude, na prirodnoj bazi, od jedne od onih herbalajf sekti. Pije se po jedna posle pbroka. I stvarno jbt ne da mi je ojačala kosa, već krenula i da izbija tamo gde sam je samo pamtio, popunili se zalisci itd - vratila se kosa jebote. Medjutim kad sam izračunao da treba tipa 30e da dajem na to mesečno (student bio), reko - zajebi, oćelaviću. Ali da, pomažu ti neki preparati očigledno, nije sve baš prevara.

1. Uberkul ljudi tipa Šon Koneri, Statham, Vin Dizel...Jednom rečju muškarci na čiju pojavu gaće odma krenu da spadaju, su ćelavi (hvala im).

kakav copium ajaoooooo xD