Prijava

Sad sam se setio karmina kose glasa i onih njenih ručerdi, uh jebote

ja da sam na tvom mestu ne bi presadjivao kosu.nista vestacko se nije pokazalo dobro.ako je covek prirodan i siguran u sebe to je prava stvar.a ne da budes neki licko koji se farba, cupa obrve itd valja da se covek lepo obuce, naparfemise i tako te stvari.

Maestro, mislim da previše to primaš k srcu
Stari se, ljudi se menjanu to je normalno druže
Zamisli da si se ugojio s usporavanjem metabolizma
Ili osedeo u 25
Opusti se brate

ja da sam na tvom mestu ne bi presadjivao kosu.nista vestacko se nije pokazalo dobro.ako je covek prirodan i siguran u sebe to je prava stvar.a ne da budes neki licko koji se farba, cupa obrve itd valja da se covek lepo obuce, naparfemise i tako te stvari.

O čemu ti pričaš totalno neupućen? Uzima se svoja dlaka, sa svog tela. Šta veštačko? Ljudi presade srce, oči, bubreg, te neće kosu. Sasvim bezazleno. Veštački su nokti, trepavice, plastika, razni implanti i silikoni u dupetu, ustima, sisama, nadogradnje, perike, većina ljudi ima veštačke zube ( i to je ok )a ovo za kosu i to prirodna metoda ne valja - je li? Ma daj ... Jedino što je skupo. Jer što jeste, jeste. Ali za čoveka koji radi, a sam je, mislim još nema porodicu, decu i slično - da odvoji te pare za sebe - odista smešno. Osim ako mu auto nije važnije jelte...

Melk da sam ja bila na tvom mestu učiteljica ne da me ne bi takla, nego bi je spalila sa sve tom crvenom kosom. Mislim da bih pešaka kao skitnica i divljak pobegla odatle u živu neizvesnost, kao što i jesam par puta jako mala i to od svojhi najrođenijih jer bi mi povredili dečiju ličnost rečima, delom ili namerom, a tek da neću od nekog školskog autoriteta. Inače ne trpim autoritete. Možda sad kao mama ponekad i savijem glavu, ali retko. Vrlo retko. Samo ako mi je neko odista potreban kao pedijatar na primer i ako bukvalno i direktno od te osobe zavisi život nekog meni značajnog. Onako žive sile nema za mnoge stvari, pre bih umrla. Mene je jedan lekar u srednjoj školi krenuo da ispipa pod izgovorom da mora da mi pregleda dojke, ja sam ga šutnula u polni organ, gurnula sam onaj paravan na točkovima iza kojeg se skidaš u njega, i zapretila inspekcijom. Ma ajde bre deda, mrš! Ljudski dodir je melem ili kazna. To je privilegija ili čisto nanošenje zla. Ako procenim da je ovo drugo, u stanju sam da napravim svašta. Dobro si izdržao, stvarno.

Ajde sta dramis melk mene uciteljica kupala zajedno sa jos dva lika u istoj tus kabini, prvi razred, divcibare, iz razloga sto se nismo nijednom okupali za 6 dana. Kad bolje razmislim, jednom sam iso na kenjanje za to vreme, to su traume

Mali niski procelavi kiseli vukajlijasi

Prozivaju me tu nešto za vu, sta oni znaju sta je vu

Maestro brate, kada će te pojesti kosopasica to niko ne može da ti pouzdano kaže. Individualna stvar skroz, zavisi šta si izvukao na genetskoj lutriji.
Kapiram tvoju anksioznost, ali ti si indentifikovao i problem i rešenje. Odlučio si se za transplantaciju, možeš da je priuštiš. Kul.
Ovo s druge strane:

Ćelavost mi je nekako neprijatna. Kad sedim negde na slavi i tu sedi neko ko žiletom brije glavu bude mi neprijatno da gledam u njega, a i svima, samo što se ćuti o tome. Tad kad sam se ošišao na nulu, otac mi je rekao “to nije pristojna frizura”, i nekako sam znao da je u pravu. I ja sam se osecao nekako nepristojno. Setite se da je pre bila kazna za neposlušne šišanje do glave. Logoraše, robijaše, u popravnom domu i slično. Nekome stvarno ok stoji, ali to su vrlo retki slučajevi, a i njima bi bilo lepše s kosom. Evo vidi Rogana kakav je lepotan bio dok je imao kosu. Maneken jebeni. Nemanje kose je strašna nesreća, ali tešiti se da je to ok da nije ružno itd je prejadan copium.

Je parada krindža.

1. I ti šmrčeš copium, bukvalno nikada u zadnjih 100 godina nije bilo prihvatljivije da se šišaš na ćelavo. Brada+ćela+tetovaže je danas bukvalno moda. Meni se ne sviđa, ali svakom njegovo. Nikog ne boli kurac što je neko ćelav, 3 od 10 lika na fudbalu su ćelavi kad igram, porodični ozbiljni ljudi. Nepostojeća tema. To je samo u tvojoj glavi.

2. Izvini, al bukvalno ovde ispadaš mali upišanko koji pored audija, kripta, hiljada evra, čuda muda bulji u tanjir kad mu jugobumerska familija kaže nešto na slavi i ćuti.
Šta kog danas 2022. boli kurac što je u njihovo vreme bila pristojna frizura i špicaste cipele.

Veća je stigma za tetovaže, na neke poslove mogu da te ne puste ili da traže da ih pokriješ.
Tako da ne seri vodu, molim te.

Ćelavost mi je nekako neprijatna. Kad sedim negde na slavi i tu sedi neko ko žiletom brije glavu bude mi neprijatno da gledam u njega, a i svima, samo što se ćuti o tome. Tad kad sam se ošišao na nulu, otac mi je rekao “to nije pristojna frizura”, i nekako sam znao da je u pravu. I ja sam se osecao nekako nepristojno. Setite se da je pre bila kazna za neposlušne šišanje do glave. Logoraše, robijaše, u popravnom domu i slično. Nekome stvarno ok stoji, ali to su vrlo retki slučajevi, a i njima bi bilo lepše s kosom. Evo vidi Rogana kakav je lepotan bio dok je imao kosu. Maneken jebeni. Nemanje kose je strašna nesreća, ali tešiti se da je to ok da nije ružno itd je prejadan copium.

Ovo nisam ni ispratio da piše negde :D Šta znam, u mene se ćale baš razočarao kad sam došao kući ofarban u plavo (više narandžasto, jer sam izgoreo kosu nekim hidrogenom) sa 16. Prethodno me nije prepoznao na ulici hahaha

Oh još jedno zabrinjavajuće saznanje o melku

Fizički izgled direktno utiče na tvoje odnose sa ogromnom većinom ljudi u tvom životu, samim tim ako imaš promene na bolje ili na gore to apsolutno utiče na tvoj identitet zato što su ti je odnos sa drugima najmanje 20% identiteta, poy

Tetka frizerka ti se sam farbaš? Zašto, pobogu?

Ne prestaje izbacuje lazi kao haubica

Pola covek pola znam coveka