Prijava

Autore Mesni, da li ikad zamišljate u vrelim noćima da su ono bila vaša usta umesto jadnog stripa?

ne, zašto bih turao PRC plastiku usta?

ja i dalje mislim da je bilo pravo

Zar nije posle nekad prodavao kalup od tog vnugoa?

e toga se ne sijećam

pravo je brt, mislim to je rasni nema mesta sumnji

ma nije brt, razmazo čovek čokolino.

Bilo pravo vnugo, guglali su svi nigde nije mogao da se nadje bas takav kalup model sta vec

Ma što ne bi bilo jbt kao da je šokantno toliko, internet je pun sranja

Više je legendarna pozadina priče, neko traži strip, rasni u fazonu sad cu da ti se poserem na njega i posro se. Legendarno.

sve se odigralo veoma brzo oces strip evo dobices gowno + strip nije imao vremena da trazi kalupe muti cokolino ili da smislja nesto, realno ne bi odmakao dugo i da je lupao glavu kako sad da to izvede, prosto kao zivotinja reagovao je instiktivno i eto

šta, samo se desilo da onoliku govnurdu ima već spremnu u crevu i samo je čekao trenutak da neko spomene strip pa da se osere?

haha imao govnurdu spremnu, ZA STRIP SPREMNU pa ne znam ima zdravu stolicu moguce sta nije da je slikao kravlju balegu

Mozda je slika od ranije

i kako je onako savršeno osro na centar i nije se prevrnulo na stranu pa se čitav strip razgovnio? ili ga je rukama pomerio možda?

practice makes perfect

Opisivao je smrad u sobi vrlo detaljno

Pazi znam da zvuci nevjerovatno ali postoje dobre šanse da mu se sralo ali da pritisak na rektum nije bio alarmantan da to govno istovari momentalno. Hoću reći, možda mu je u tom momentu diskusija na sajtu bila interesantnija i držala ga prikovanog za računarsku stolicu ali ponukan potražnjom stripa kojeg posjeduje i bolesnom dosjetljivoscu, odlučio je da to govno istovari baš tada i baš na taj strip.
Šanse su možda male ali postoje.

Ali zašto prefiks o- ispred glagola srati mene to brine jutros, mora da je neka prekodrinska stvar, ne čujem to s ove strane uopšte. Da se OSERE, ima mi kao neku konotaciju da se israo i onda se ovenčao oreolom govana.

Rasni je pricao da je jeo i svoju spermu, sto se ne bi osrao kod kuce laganini