Prijava

Pa u sustini da. Taj rad. Bukv kad predjes fazon 33 sve postaje siva materija

i kolko god stvarno imas?

58 looooooooooooooool

Bukv smo isto god jbt

Fora kod nas mlađi što smo ranije i saznali za vukajliju, ja znam preko 10 godina znači kad sam klinac bio a vi imali po 25 kad je nastala..

Ali mi je drago sto npr stare prdonje celt melk cara thilmo jako dobro hvataju korak s nama balavurdijom ono tipa kapiraju mimove, neke new age forice i to nemoj da se lazemo imamo likove vaših godina što im moraš objašnjavati fore kao penzosu

Morao sam loma kenjam zbog tog sveukupnog krindza vidi koliko godina imas kako se ponasas ovo je vukajlija bate el te nije blam

Ko i sa onom slikom indijca, bukv se stavis u ulogu da si to stvarno ti.

tako bi nekako reko.

btw, upoznao sam jednu zenu ovde iz kekende, udata za nekog licanina. tebe se setih.

Ali mi je drago sto npr stare prdonje celt melk cara thilmo jako dobro hvataju korak s nama balavurdijom ono tipa kapiraju mimove, neke new age forice i to nemoj da se lazemo imamo likove vaših godina što im moraš objašnjavati fore kao penzosu

De bre, sestricinama srednjoskolama prodajem fore i ostanu sokirane kada ih istovarim da su ljakse svi koji slusaju relju, nikoliju i mc majmuna

btw, upoznao sam jednu zenu ovde iz kekende, udata za nekog licanina. tebe se setih

El me zna :D

39 ti je godina, a koristiš forum sa nepunih dvadestero ljudi kao afrodizijak i valjda se osećaš punije ako nas kao "manipulišeš". ne možemo te naterati da vodiš bolji životni stil, ali ako ti misliš da ti je ovako najbolje, cepaj. onda ćeš za trideset godina pogledati na šta si bila spala i biće te sramota. nećemo se sada prepucavati i govoriti ko je glup, a ko pametan, samo ću ti reći da je ovo što ti radiš blamčina i da ne pristaje jednom ozbiljnijem gospodinu koji je već pomalo u godinama i ima relativnu količinu životnog iskustva. a sada glupan ode nešto da jebe, uživaj, caro.

kako ne, cara i sava, legende kikinde

moracu nekad dodjem tamo da vidim sta ima tu.

Bukv ovaj mesni post moz od 28+

Moze celtaro javi kad zalutas u pustije krajeve

moracu nekad dodjem tamo da vidim sta ima tu

Sove, i džinovska kita na ulazu u selo, probaću da izguglam

https://www.blic.rs/slobodno-vreme/vesti/kikinda-je-dobila-novu-skulpturu-i-istog-momenta-je-postala-hit-na-mrezama-a-evo-sta/vx400mr

E al izgl. da su ga zamenili i stavili novi, kompleksaši. Ovaj je bio baš dobar, pa turisti bi dolazili samo da se slikaju sa njim.

kad ćemo okupljanje u ruskom krsturu

al stvarno jebote kad se setim da sam imao 13 godina na vukajlijinom forumu i svi me napušavali kurca pa i neka su

fan fekt: rasni je imao 16 godina kad se pokenjao na strip... nikad nije rano

To ti pricam, takvog nečega se može dosjetiti samo pripadnik mlađe generacije na kojima svijet ostaje

fan fekt: rasni je imao 16 godina kad se pokenjao na strip... nikad nije rano

misliš kada je plastično govno turio na strip