Prijava

Eo ti od mene odmah update, ne govori se ni kod nas to “osrao” mozda je to neka prekodrinska zapadno-hercegovacka varijanta

edit: istočno hercegovačka

to je sloboda govora, ako jedan melkor može govoriti "valda", mogu i ja "osrati".

Pečurkari, tatulari, lizači žaba i ostali drogoši stop.

E jado da znaš da si me sad duboko uvrijedio i povrijedio i neću ti pisat na temi nikad

Srashnomije zafaleela neka svezha Dzheja

Čiča morada
spravu bi da začada

A be imaš čoveka, zaprati ga, nišlija, neša travka.

I ne drogira se, voli prirodu. Xd

Mada crven u licu i malo mumla kad priča, to mu je od voća verovatno.

Očekujem melkov kanal uskoro.

Mislite li da živite zdravo?
C!

Lekovito bilje jedna je od najdrevnijih metoda i lečenja i duševnog isceljenja. Kada si okružen svežim biljkama koje imaju to lekovito, začinsko ili ma koje još plemenito svojstvo osećaš se bukvalno kao u Raju. Kako se osećaš kad si im u blizini možeš da pretpostaviš šta one rade za dobrobit tvog organizma kad ih piješ, jedeš ili na ma koji nači unosiš ... Rođeni brat mog dede bio je travar - (smejte se). Svakodnevno je kuvao i pio šta god mu dođe pod ruku od toga. Ali uzimao je dosta toga i sveže. Uzme i sažvaće. Živeo je 102 godine. Zube je prao samo žalfijom, toga se dobro sećam. Umro je na nogama, onako kako je i živeo usred prostrane poljane. Krenuo je tog jutra da bere majčinu dušicu.

Lekovi i kreme se inače ne prave od prirodnih sastojaka, već postoje supstance koje donose sa Meseca i Marsa i to mešaju u praškove, tako se lečimo.

A mesec i mars nisu deo prirode?

Understandable, have a nice day

Well,
https://bigmemes99.funnyjunk.com/comments/To+legally+qualify+as+parody+parody+does+have+critique+comment+_46e85229be78a006511e99adb5510a89.png
Tehnički (ezoterijski) gledano, svaka planeta ima svoj uticaj, arhetip, koncept i ultimativno fizičku manifestaciju istog u ovom realmu pa je npr Saturn - Vreme, Mars - Rad/Rat, Venera - Priroda, Ljubav etc.

Dakle, kad pričamo o prirodi kao konceptu multikulti organizovanosti nastale od unije duplog phi - ja ili samo jedne polovine (Fibonači), to vam je Venera

Kad pričamo o prirodi generalizovano kao o skupu svih elemenata i sveobuhvatnom principu svega to vam je drugo jbg. Ne volim baš da pravim podelu ovakvih stvari, ućutaću o tome nadalje. Htedoh samo da kažem da i jedno i drugo mišljenje ima smisla (i da flexujem naravno)

Venera- Vanahajm
Mars- Svartalfhajm
Zemlja- Midgard
Merkur-Muspelhajm
Jupiter- Asgard

Volim ove naše mehkane pastoralno-agrikulturalne mitologije i filozofije, pijenje čajeva i pasanje trave kao odgovor modernom svetu, betonu i penicilinu, e ma čuj kod nas u malom blatvenjiku gorštaci po dvesto godina žive

I onda dođe i trajfo sa svojom 4chan otrovčinom i sve to provuče kroz rešeto terminalno virtuelne hermeneutike novog doba, ma milina