Prijava

шта је ово још дркате на кошарку мејмуни имал фудбала на тим ОИ пошто је на лето исто ЕУРО

naci dvaput sa amerima u grupi pa finale bajo

ima nogometa ubazdo ali džabe kad se glupavi smrdi nisu kvalificirali

koga boli kurac za oi kad postoji
P
A
R
T
I
Z
A
N

Samo da Italijane dobijemo,bez raloga stalno gubimo od njih LOL

Italijane dobijemo,bez raloga stalno gubimo od njih

i spance usrane

Ne znam deluje mi na prvi pogled haotično to malo, moš se desi da poispadaju dobre represtacije, šta bre tri grupe kakve su to fore sad, daj četiri da bude simetrično. Mada opet mortal kombat varijanta, borba rođaci bez kalkulacija, Svidža mi se i to, al mi se ne svidža da igraju kojekakvi Sudani i Meksici a ne plasiraju se tipa Slovenci ili Grci. Zamisli gledaš Filipine umesto Janisa i Luke, nema smisla.

Ne svidža mi se ni grupa A uopšte, jer neko jak će neizostavno da pakuje kofere vrlo brzo. Što nama negde jelte odgovara, al sranje je za samo prvenstvo.

Zabole me živo za ovu vatikansku koridu nasnifanih mutanata, da mi je do jeftinog cirkusa gledao bih pre majmunčine kako prave petokorak u enbijeju, makar simuliraju pravi sport

Pa ovo je tema za sve osvajače medalja iz Srbije.

Mad ane znam ko može osim košarkaša?

Španović ide li, Đoković, vaterpolisti, odbojkaši.

Ko je uopšte otišao na olimpijske i ima neke šanse lol

osvajamo. jebes ga, nisu ameri vise uopste nepobedivi. sa druge strane ostali su jaci nego pre. pre bilo zagarantovano 2-4. mesto, sad opcija 1-8.

al postoji opcija 1. aukurac.

Dobro, svicarska osvaja prvo, crna gora 7 mjesto..

A sta je sa SRBIJOM? Heheh skechh

Sveli smo se na to da zavisimo od ubazde

xe xe plidu izgubiste vi 2 1 od ukrajine pa eto vam ga milosevic savo

a robijevi sokolovi razjebali mini rusiju

POZNAT SASTAV REPREZENTACIJE SJEDINJENIH AMERIČKIH DRŽAVA ZA OLIMPIJSKE IGRE!

U Pariz idu: LeBron James, Kevin Durant, Steph Curry, Jayson Tatum, Joel Embiid, Anthony Davis, Anthony Edwards, Devin Booker, Tyrese Haliburton, Jrue Holiday i Bam Adebayo.

U rosteru je ostalo još jedno mesto…