Prijava

Žene će nam glave doći

vrlo nepopularno ali tačno mišljenje, žene su izglasale apsolutno sve što nas je ubilo u pojam u zadnjih 30 godina

žena po svojoj prirodi je vrlo labilna ličnost, zato im je i bilo zabranjeno da glasaju, naravno da nisu sve ali zato svijet sad ispašta da bi tih 10% normalnih žena se osećalo kao da doprinose nečemu a u stvari plivaju u govnima koje su posrale klasične debiluše

Takoe henzo treba revidirati ko moze glasa a ne svaki mejmun da kroji kapu normalcima

pa ono iskreno ne možeš, ne vidim nikakvo rešenje za govna demokratije.

Ne brini henzo sama sebe jede na max nece to jos dugo

ove sto pocine zlocin deportovati svakako a ovi drugi neka ostanu posto su
D O B R I
O
B
R
I

Očistiće braća švabe to uskoro sad se samo skuplja materijal, neće ostati peškir na peškiru kad krene blitz (da ne kažem oluja)

u bate kad to krene ne bi ja bio migrant kojekuda po zapadima

Znam dobro kako izgleda odrastati u nasilju i kako mozes zbog takvog odgoja da odes lako stranputicom cak do te mere da te ljudi vide ko potencijalnog mucitelja i ubicu.Stoga sam za to da se neguju porodicne vrednosti jer zdrava porodica je oslonac svega.

Znam dobro kako izgleda odrastati u nasilju

neko odraste u nasilju a neko tek kad odraste iskusi nasilje moj atomski, recimo fender on ti je popasa par samara poznijeh godina, ali trebali su mu ti samari

sto je dobio batine ne znam to, treba mi da upisem u svesku

evo ako znam djao me znao ali znam da je reka da je dobio neke samare u kakvom studiu od vrlo dobrog prijatelja - za njegovo dobro je sve to bilo tako sam dobro upamtio

friendly fire, ne racuna se to

al zipa jovora sta je stavio u uvodnom postu

- omogućiti svakome da što lakše ostvari partnerske i bračne veze (uključujući i LGBT populaciju)
- omogućiti svakome da što lakše podiže svoju ili usvojenu djecu (uključujući i LGBT populaciju), tako što će se povećati dječji dodatak, tako

a posle kontinuirano gurao tezu kako ovu grupu treba ignorisati bukv i ne davati im neki spec znacaj

isto kao da je nenormalan ili nešto

Pa da cara, niti ih promovisati, niti diskriminisati, zar je to toliko teško?

Porodične vrijednosti tiču se prije svega heteroseksualnih parova koji mogu da imaju djecu, zato LGBT ne treba trpati u tu priču, a po meni, ne treba ih ni doživljavati kao prijetnju. Oni su prosto izvan svega toga. Treba im dati prava, uključujući i pravo da održe taj prajd ako žele, ali ne treba ispirati ostalima mozak s tim prajdom. Šta se dobija time što se mjesec dana tupi o prajdu i kako će biti zabranjen, a onda ga na kraju puste? Pa bolje da su odmah pustili, a da su TV program posvetili nečemu drugom.

Konačno dobre vijesti koje se tiču PRAVIH porodičnih vrijednosti:

The Christian right is coming for divorce next

Some conservatives want to make it a lot harder to dissolve a marriage.

https://www.vox.com/today-explained-newsletter/354635/divorce-no-fault-states-marriage-republicans

Tako i treba. Razvod je no. 1 neprijatelj porodice i porodičnih vrijednosti. Kaki LGBT kaki bakrači, razvod je nešto čemu treba posvetiti pažnju.

Treba zabraniti brak. Svaki razvod je počeo sklapanjem braka.