Prijava

Henzara kad napravi 3-4 djece modz ode al prvo onaj kabrio da se realizuje

Mada real treba gadjati scenario bez rata, nemaju sipusi kapaciteta odrze nezavisno kosovo kace zna da se radi na v albaniji

kako da pravim djecu bez kabria brt

he he ako moze pliduu svi mogu

kako sad nisi iz berana, ispasce na kraju nisi ni vasojevic cc

reko je da je ziveo na moru dugo dugo, posle da se preselio na brdo u neki gradic i da je dosta bolje i sad je tu

a berane su pominjali samo zbog onih odzaka kao predeo visokih odlika i karakteristika

sig sam propustio taj deo price, znam samo da je wasojevitz i to je to

hezno se kroz berane seta

propo

pa Vasojević porijeklom jbg, ali gle caru kako sklapa slagalicu o meni, sve pamti, vrv ima u sobi one slike zakačene za bijelu tablu i povezane crvenim koncem

takoe henzo moracu uskoro uklonim listing automobila sto sam bukmarkovo za tebe postaje tesno

reko je da je ziveo na moru dugo dugo, posle da se preselio na brdo u neki gradic i da je dosta bolje i sad je tu

Cara, jesi li ovo isčitao iz sveskice

zivimo u vremenu, sve se pamti na blockchainu, pazite sta pisete

sad kao da mi se nesto vraca da je pricao to za more, nekad sednem da citam pjan pa pola zaboravim dok ugasim browser, jest nesto bilo za more

jok, sveskicu koristim samo za buling

ma bila su pitanja kakav auto uzeti spram lokacije de se zivi, onda je reko da nije na moru nego negde u brdu pa smo predlagali range rovera nekog, onda je rekao da ima put i da je sve asfaltirano da moze yarisom sve zavrsi. bukv tako bilo

a za more je srao kako je tezak smor van sezone ta neka spika bila jedva doceko se resi obale

haha memoari jedne gejse, pa treba otvoriti temu sta znate o drugom vukajlijasu true facts

real ima jedno 5 likova ovde koji izbacuju specificne infoe poput znacaja setnje i

G I N E K O M A S T I J E
I
N
E
K
O
M
A
S
T
I
J
E

neces Ga prizvati svati

U Vojvodini, kao i do sad.