Prijava

Na straži pored Prizrena

u eStoniJi sto dalje od putina

Gde god ima najvise avokada, selimo se za njim, ko Indijanci za bizonima

Avokado je uvek negde zrel.

ej nije fer htio sam ja u peć

У хацијенди миодрага раодичића

srbi se ne bi vratili na kosovo ni da tanos pucne i dezintegrise sve sipce, svi se uvaili po bg i nisu, imaju dobre funkcije, best life ever

bilo bi povratka ko i u rvacku sto ga je bilo, isli ljudi kad su dobile neke pare za obnovu, iako su mizernu kintu dobili opet se deo vratio

tako i ovo, ne bi se vracali ovi sto su prodali, al ako im das neke pare za izgradnju vratili bi se ponovo pogotovo ovi sto su proterani

vrv i dobar deo podstanarise i jede govna kojekuda, vratili bi se kuci ko dobar dan

inace siptari ukinuli granicu sa albanijom nema kontrole nema nista prolazi se ko u jevropi

Mislim da se u cro vratio jako mali br a od tog broja ogroman % cine stariji.

ne bi se vracali ovi sto su prodali

znaci 2.6% :P

jeste, al taj povratak srba finansirali kroasani preko eu jer su morali, bukv mizerija sta su dali a sta su trebali i jopet se ljudi vracali

na kosovo ako bi srb organizovala bilo bi drugacije, cuj ne bi ljudi voleli da se vrate u svoje kuce.

i u cro bi se vratio veci ibroj ljudi da ima kakvih takvih uslova za zivot za njih tamo, to je otprl i osnovni uzrok problema

kurcofil bi ti se sutra vratio medj svoje kozojebe samo da mu das dovoljno avokada bukv

Sta pricas ti caro sviju ti

Cuj da se vrate na Kosovo, neće iz BG u Novi Sad da se vrate a kamoli dole u neku vukojebinu.