Prijava

ko se to odselio iz NS u BG brate

Brate pliduu tacno se vidi da si lepsi deo mladosti proveo na reditu

jbt ne pricam o ljudima koji prodali pa kupili na drugom mestu, vec na one koji otisli i nemaju nista.

I sta god da sad imaju da su stekli da u nekakvoj fikciji drzava napravi program mnogi bi uzeli tu ponudu i vratili se kuci.

Hezno, navodim primjer kako niko ne ide iz glavnog i većeg grada u manji osim ako u tom gradu nije rođen i odrastao i tamo ima neku perspektivu pri povratku a ove današnje izbjeglice s kosova i generalno izbjeglice odavno ne veže ništa specijalno za zavičaj njihovih roditelja

Ja znam curu iz Banja Luke, koja se udala i prešla da živi u Čelinac.

sasvim je realna prica da se u nekoj fikciji bez sipaca koje je tanos potamanio kosovari masovno vrate dole samo da drzava napravi program a mi programeri to isprogramiramo znaci metoda ide

private func kadSeVojskaNaKosovoVrati() {
if kosovar {
return ToKosovo
} else {
print("zalim sto nisam kosovar da odem da zivim dolje")
}
}

Ja znam curu iz Banja Luke, koja se udala i prešla da živi u Čelinac.

znam jednu curu iz bajica otisla sa cetinjaninom u budvu i veli ona dacete mi jedan sok od kola kole, veli momak mene daj jedan plast sijena kad sam dosa sa ovu kravu odje

Meni fantu jer sam fantastičan, a mom drugaru konjak.

gde ćete živeti kad oslobodimo kim katral

Za heznoa kim possible

private func kadSeVojskaNaKosovoVrati() {
if kosovar {
return ToKosovo
} else {
print("zalim sto nisam kosovar da odem da zivim dolje")
}

drugosrpsko jedenje govana milogorci bi sutra siptarima dali da im jebu zene bukv

Hezno, navodim primjer kako niko ne ide iz glavnog i većeg grada u manji osim ako u tom gradu nije rođen i odrastao i tamo ima neku perspektivu pri povratku a ove današnje izbjeglice s kosova i generalno izbjeglice odavno ne veže ništa specijalno za zavičaj njihovih roditelja

Ne bih rekao, to je bilo tačno prije 10 godina ali sad, kako ima mnogo ljudi koji rade preko interneta kao npr. JA, iskreno više volim da živim u mirnijem mestu pored nekog većeg grada. a eto ja imam 24 godine, stariji isto traže svoj neki mir, hoće da rade oko kuće, Kosmet je plodan...

još kad bismo npr. stvarno oslobodili kosmet i počeli da dijelimo kuće besplatno misliš da ljudi koji nemaju riješeno stambeno pitanje ne bi došli?

ocekujem bujice objasnjenja kako je amerika trajno okupirala ove prostore i kako se nikad vise nista do kraja gasenja planete ne moze desiti na ovim prostorima

ajde jbt svako pleme vreba neku svoju sansu i ceka IsTorIjsKu neku priliku jedino drugosrbi znaju da mi ama bas nikad nista necemo moci i da je sve propalo kmeeeee

state of mind bukv

izgubljene te neke redit generacije tu nema povratka, tek ove mladje hezno +-5god ekipa poceli ponovo da se radjaju normalci ima nade

Pušti đavola caro, neces ti ratovati u 50im, lako je tuđim kurcem koprive mlatit, pusti ljude da žive dole kao i do sad što su živjeli, ko da vas je 100 miliona pa vam nesto tijesno u srbiji

Vidiš i Heznara burazer nije bio u Beranama dugo kaže, neće ni on iz Bga, sve mu blizu a tu mu je i
T R E B A
R
E
B
A

hahahaha nisam ja iz Berana plidu, i nisam ni u kakvom velikom gradu i dalje živim u svom rodnom REDACTED

Sta necu, prvi idemo mi da ovi mladji normani mogu da se razmnozavaju

Ovi drugosrbi mogu i oni da kuvaju za vojsku i peru gaca