Prijava

@Emppu sipaj još koji biser:
@Hipnos, dobro je al u tvojoj školi se izgleda slabo lapsusira? Sakupljaj više kao Emppu lapsusi su najbolji lek :)
BRAVO!

@Ban, mi smo fini :)
Drugarica: Tata, napali vatru.

Bio sam prisutan kad komšija pomaže sinu oko domaćeg zadatka:
Otac: - "Piši sine, Napolju je napao sneg"
Majka: - " Piz.. ti materina! Napali su vuci, sneg je napadao!"

celte o kom profesoru je reč, nešto mi u glavi da samo pecarski može imati ovoliko materjala

Prof.istorije:
U Jevreju,Izraelu uopšte.Američki predsednik je imao veću vlast od svih predsednika država evropskih država.

Učite redno.Niko živi neće da preživi.

*To se deslilo španskom bračnom kralju...

Haha,nova nastavnica dolazi u skolu i upoznaje se sa razredima i kaze nama"Dobro deco, nadam se da cu yapamtiti sva vasa imena."Drug iz klupe mrmlja"Ti neznas sva moja imena"

Profesor matematike: ...i dobijamo da je ivica piramide 20 centimetara. Tijana, jel' znaš koliko je 20 centimetara? (pravi gest rukama)

Mi svi u komu. :)

Decko:Iritira me tvoj glas!
Devojka:Pa,dobro!Ti meni stavi traku na usta,a ja cu tebi kesu na glavu,pa smo kvit!

Decko:Ja se ovde palim ko veverica,a ti meni ovako!
Devojka:Pa,jebi ga kad si sitan glodar...

Проф.лингвистике:,,Они су живели у великим породичним заградама(мислила је на задруге)...''
Проф.географије:
-,,Азију треба да одговараш?А ја мислила да си требао да одговараш главне градове Србије.''
-,,Камила са грбом на глави,тј.на леђима...''
Проф.филозофије:,,Шта пише,ко су аутори ученика(уџбеника)?''
Проф.ликовног:,,То није теоријски контролни,пошто ћете имати само теорију.''
Моја сестра:,,Ти си управо извалио неоплазам(плеоназам).''
Драгана,другарица из разреда:
-,,А,па ово није микроскоп,ово је далескоп!''
-,,...и они су га оковали у канце и латанце...''

"Bilo bih divno kad bih svi ljudi na svetu..."-citat jednog dela pismenog zadatka..QQ & lele
"Ja sam naučio mnogo koješta od mog majstora.."
" Hrbi i Srvati"
U jednom zadatku je,verovali ili ne,Gogolj nazivan ovako:
Togolj,Dodolj,Godolj,Bogolj,Dogolj!!!!!!!!Tačno je za Riplija!

Sedim u kaficu,jedina zensko i pricamo o cigarama,i ja samo odvalim odjednom:
"Ja volim da pusim dugacke i tanke!"
Usao rared u hladnu ucionicu,a profesor farmakognozije jos insistira da se prozor otvori.
Svi se zale kako im je hladno,oblace jakne,profesor skida svoj mantil i ogrne moju drugaricu.I dalje se svi zale kako im je hladno.
Profesor:Pa deco,sta jos hocete sa sebe da skinem!?
Ja:Za pocetak mozete majicu!

Isti taj profesor predaje i sve vreme gleda u mog druga i mene:...da vam se ne ubudja,da vam ne otpadne,da vam se ne raspadne...ovaj se biser desio malopre,tj. u 19:13 zvoni fiksni i ja uzmem i javim se.Tata ustaje(bez naocara,a inace bez njih vidi sve mutno) i ode do drugog kraja sobe i uzima daljinski,pritiska ga i "javlja se" i sve vreme vice "Alo!",a ja dolazim do njega i kazem mu:"Sosa te trazi...",a on mrtav ladan nastavi da prica u daljinski:"E,Soso nista te ne cujem!Pricaj glasnije!"

Profesorka srpskog objasnjava znacenje pojma "na ravnoj nozi" i sad krene da nas pita da joj kazemo sinonime za to,javlja se moja drugarica:
"Na ravnim tabanima!"
Ja:E,moj ravni mozgu!
Ucili mi biljku divlji kesten na casu farmakognozije i profesor izvadi kesten iz dzepa i pokazuje nam,a odavde ja odvalim:
"Mali Vam je!"

Radim ja test iz farmaceutske tehnologije i pitanje glasi:
"Koja napomena stoji na bocici povidon joda?"
Ja budaletina napisem:PRE JELA!
Radim ja test iz biohemije i pitanje glasi:
"Koliko ml mokrace izluci zdrav covek?"
I ja napisala od 0,8ml do 1,5 ml!!!
A,to je u litrima!A pitanje je glasilo koliko MILILITARA!!!
Ajde da sam ja napisala od 0,8 do 1,5 LITARA,ali neeeee!Ja sam stavila MILILITRE!

Saljem ja mami poruku:
"Dobila sam keca...ca...ca...ca...ca...:D"
Posvadjala sam se s ortakom i on krene da mi salje razne sms-ove,i ja njemu i svadjamo se preko poruka,i on meni posalje sms sledece sadrzine:
njegov sms: . (samo tacka i nista vise)
moj odgovor: . i tebi
njegov sms:MRS u TACKU materinu!!!!

U mojoj osnovnoj skoli je bio nastavnicki par, Jovo i Nada. Jednog dana na skolskim ulaznim vratima u staklu je urezano:
Niko nema sto Jovo imade
nista mozga i sto kila Nade.

Na času srpskog, profesorka pita jednog učenika ko su bili Ćirilo i Metodije. On ćuti, dok mu drugi šapuću : "Misionari, misionari!" Prozvani kao iz topa odgovori:
_ "Tajni agenti!"
Profesorka matematike : "Treba mi megafon i jedni roleri da bih zavela red u ovom odeljenju"

Moj ćale: Što mi ne reče da pada kiša?
Moja keva: Pa jesi li video da se Darko vratio pokisao kući?
Moj ćale: Ma ti njemu veruješ?

Nastavnica likovnog.
-Ajde, kako nista do sada niste nacrtali? Upotrebite mastu!!! Deca iz vrtica crtaju samo tako... a vi? Zamislite tek sta vi mozete da napravite sa 14 god???
(dete....heheh)

nastavnica engleskog.
-Znaci, picture znaci slika! Ajde ponovite, pikcr,pikcr....
-ja(namerno) piii...cka. a ne,ne..pikcr!pikcr!

Odgovara drugarica geografiju i dodje red na pitanje u vezi nekog starog mora po imenu TETIS, ona ladno kaze, TESTIS JE NASTAO...

Pola nas koji znamo sta je testis se popisasmo od smeha a ovi ostali: A sta je tu smesno, pogresila slovo?
Posle smo im objasnjavali sta je testis

На чету:

Зека

мислим...да се не лажемо...десило се мени ко клинцу пар пута док сам гледао "Змајеву куглу" да кад севне бутка оне рибе, да дође до неких међуножних активности...али брате...цртаћи...кулук

Реците где је тема за извале на сајту па да препишем, ово је тренутно, пошто је морало бити записано...

Moja bivsa prof. biologije, inace vrlo smesna u svakom smislu:
Vi ste sada u avionu. Znaci kad ulazite u avion ne derete se kao majmuni, nego udjete u tisini, kao u crkvu!Oces ti da izletis iz aviona!Ne pricajte, kada pricate avion se ljulja!
Znaci sledeci cas vi cete biti muve, a ja cu da vas ciodom prilepim za stiropor
otvori prozor i kaze> ` Osecam se k`o na Titaniku!!
prekinite da koristite nedozvoljena sredstva!!... mislim na usnu duplju..
Ako bi pili tu vodu (od 90 stepeni) malo bi se skuvali!!!
Nece vas bakterija bocnuti, vec nesto drugo!
TI SE TO SMINKAS NA CASU...A TI ZNAS DA JA SMINKU UZIMAM...ZATO...ZATO STO MI TREBA!
Pregleda sveske, a na jednoj nacrtan majmun, kaze: "A ko je ova majmuncina?!"
Vidite ovo sto se ne vidi, e vi zamislite da se vidi i nacrtajte ga!
Nesto debelo, cvrsto, veliko: K.... KAPSULA!
nemojte se dirati tu dole , ja znam sta vi dirate jedino mobilne telefone jer nemate nista drugo
Tu se uopshte ne vide dobro polni organi. Morate doci ovde da vidite moje!
eh :D