Prijava

Jeste, smejem se, smejao sam se ovom postu što sam ga okačio i zato sam ga i okačio na ovu temu, ok?
Ovakvim nesporazumima je uništena i SFRJ.

houltu9l
Kako je prejak taj deo.Ne verujem da ima komplekse,jer da ima slagao bi gde je rodjen ili uopste ne bi ni rekao mislim da su mu isle na kurac spike koje su vodili inace i vidim da je na tome akcenat.Svidja mi se post jako i uopsteno takvi postovi gde se bez uvijanja prica i sa bolom u kurcu.Slicno kao kod Pezosa na primer.

decko se isprimao najstrasnije kao mlad majmun. pokusaj "jogurtovanja" sto bi on sam rekao a ispao toliko jadan da je obrnulo krug i postalo smijesno. krenuo da napusava cijeli sajt u kilometarskim postovima vrteci 4 uvrede konstantno.
prelol

nije ni cudo sto su mu dupe pomjerili sledecih nekoliko strana. dok maestro nije uzeo da prica o svom teskom lopatarskom zivotu jebiga

Nema Olanik ni trunku sujete i kompleksa u sebi nemojte grešiti dušu

Kako me nervira ovaj retard sto mi se ne skida s kurca, potpisao se neko-houltu9l pa prepravio posle u houltu9l. Retard haha. Verovatno je bio vise puta ispisan i isutiran na ovom forumu pa je morao da ga napusti i vrati se pod duplim.

Morate da shvatite vi dupli nalozi da ste kerov kurac ovde. Niste ravnopravni sa nama u postovima. I pisacemo po vama iznova i iznova a vi opet pravite sebi duple naloge kad god se osetite porazenim.

Morate da shvatite vi dupli nalozi da ste kerov kurac ovde. Niste ravnopravni sa nama u postovima. I pisacemo po vama iznova i iznova a vi opet pravite sebi duple naloge kad god se osetite porazenim.

E ovo je meni transfercina.Ovakav nacin pisanja.Sta si umislio ti da si Dzoker.Kakav tezak autizam boze sacuvaj.

Neko nalozi su buducnost Vukajlije ako uopste postoji buducnost Vukajlije.

https://vukajlija.com/forum/teme/73262-buba-i-jala-vs-rasta?strana=22#post_3965270

Sto ni do sad nije dobio ime od roditelja kakav vrhunski deo hahahahahaa

Ubedljivo najodvratniji snimak mi je kad je bio aktuelan onaj ice baket celendz, kad se polije I onda posle toga nesto najiritantnije sto sam video u zivotu kad pocne da igra I ona njegova duguljasta glava ko podmornica

duguljasta glava ko podmornica

HAHAHAHAHAHA pa ovo nema nigdje

SLUSAJ ME BOXERE JA MOGU BILO SA KIM DA SE POBIJEM, JA SAM RASKRVAVLJENOG NOSA....OTAC MI NAOCARE MOJE DA ISPARVI U OPTIKU ONA GA PITA "JEL MOMAK DOBRO"..

pre 3 godine

Teme otvaraju pajaci, cirkuzanti, mediokriteti.
Herkul Poaro? Zna se kolko kod njega kosta brojanje stolica. potpuni bezveznjak koji sluzi da zaglupljuje narod. Jedan od najodvratnijih autora koje ovaj sajt ima.
Kaizene, cuj me...
Pazi tebe da cuje.
Pogledajte tu facu, pogledajte te pederske brkove.
On porucuje kaizenu, sto mu nisi porucio pre 4 godine kad ti je bio frenki na vlasti, slugo svih rezima.
Kad si zaboravio svog debilka i moronka,
Gde si tada bio da porucis kaizenu?

Hahahahaha

Odakle to?

Kandidar napisao Zapati na ovoj temi "Bez fejda bi sajt bio 50% bolji"

A meni presmijesno ovo kao pogledaj facu i brkove a zapata mjenja avatare svaki dan hahahah

Pa ja kolko se secam ima brkove zapata, tj. imao je na onoj slici na kamp nou, mozda sam zaboravio