Prijava

Amerikanci najjača nacija na planeti
Srbi na steroidima jebenim

Sad mi izaslo na jutubu da gledam, i secam se da sam gledao uzivo ovu trku :)
pre 20 god jebeno...

https://www.youtube.com/watch?v=l101oQtswnA

Brazil mnogo lepa staza. Dobra promena nakon danasnjih abudabi rusija meksiko proseravanja

Mnogo mi se svidja kako izgledaju skroz nove gume kako se sijaju ko da su od plastike :)

Haha glatke ko pasja muda

nisam gledao trku jer ne znam ko jos gleda to stalno, ali sad videh iz cega je izasao grozan samo sa opekotinama po sakama.

https://www.youtube.com/watch?v=ZQ7_En2xEm4

ova ograda sto kao treba da stiti uzme i zaglavi formulu tako da je prepolovi da se pocepa rezervoar, koji je bukvalno posred auta, zasticen kevlarom.
malo falilo da ostane zaglavljen posred vatre.

znaci zadnji deo se otkacio, a on prosao kroz ogradu sa prednjim delom i bukvalno sedi po sred onog dela sto gori u najvece

Gledo sam posle xy god formulu juce i bukv pomislio sam da je izginuo taj koji je roknuo, jedno 30ak sekundi komentatori nisu nista pricali, niti ko se skrkao, a rezija nije davala ponovljeni crash. Ljuto

Jučerašnji sudar < Sena

Druže ovaj je goreo u paklu dobrih 30 sekundi i duže, ne znam kako se izvuko samo sa opekotinama drugog stepena po rukama, od čega li im prave ova odela i rukavice.

jebem li ga, bilo je toliko vruce da mu se vizir na kacigi istopio. a bukvalno je izgoreo samo na mestu gde nije izolovan 100% (ruke)

pa vidis da ga ovaj sto gasi vuce sa one ograde, a bezi rukama ko vruc krompir da vadi iz rerne.

jel ste provalili da ovi klinci sto dolaze sad u F1 nemaju vrat nego sitnu glavu nakacenu na trupac.
ovi do pre 10ak god, ok jak vrat, al lici na coveka, ali sumaher junior, verstapen, lando, stroll itd, vidis da od malena vukli neke tegove vratom da se pripreme za G sile sto ima u F1.
mnogo cudno izgleda.

pogledaj ovog jbt: https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/e/eb/Mick_Schumacher_-_2019202181015_2019-07-21_Champions_for_Charity_-_1500_-_B70I1535.jpg

Prestao sam da pratim f1 otprilike u periodu kad je ferari prestao da bude kompetentan za titulu, tj u periodu kad je počela dominacija Fetela a kasnije Hamiltona, zmači smorčina teška f1

nznm da nabrojim 5 vozača aktuelnih,

pokušavam da se setim kad to formula nije bila smorčina teška, bukvalno zarađuju od ulaznica, sećam se budimpešte 300 evra i jednom sam gledao u Bakuu 2019 tad sam džaba ušao nešto sponzorisali kurac palac ej 300 evra da kažem da sam bio na formuli pa majku ti jebem da stave kartu 2 evra ne bi niko živ gledao jer su ljudi kompleksaši iz nekog razloga prodaju tv prava skoro svakoj zemlji jer su uspeli da bude kao neki statusni simbol i od toga zarađuju bukvalno 1% ne gleda to na tv-u i uglavnom slabije inteligentni ljudi to prate, ali mali broj

reli je avantgarde

bukvalno 1% ne gleda to na tv-u i uglavnom slabije inteligentni ljudi to prate, ali mali broj

da, jer IQ totalno definise interesovanja i navike.

Eh kad se samo setim Alezi se cima s Hilom za prvo mesto, odmah tu negde iza 4 sekunde Irvajn preti Truliju dok se Takuma Sato zakucava u Fizikelu ili Hajdfilda nebitno, Žan Tod kadar nevera