Moram nekome da se pohvalim

  1. pustio sam sad kad je tajmaut au ovo tek krindž live studio audience pa su još i primorani da bacaju ove fore da ne bi bio dead air i da dobijaju aplauze

  2. Ne umeju ustase da naprave nesto da nije krindz da jebe oca

  3. 3rd rock from the sun je bila odlicna. Ali geri i nepristojni ljudi je bilo topina.
    Ona scena kad geri oce da odjebe deboru i ispoliva se tursijom od luka po dzemperu i ispira usta, jer ju pijan zaprosio prethodno vece fazon da je otera smradom. Ona plava bila dobra zaboravio kako se zove. I toni solidan karakter debilnog prijatelja

  4. a dobro to je po britanskoj licenci oni samo prate šablon ali meh totalni

  5. Kao klinac baš sam voleo Alfa

    Imao kera zvao se Alf. Erdel terijer, nesto zivo najpribliznije sto lici na true Alfa.

  6. Shameless mi je solidna serijica tog tipa

  7. Office mi je smor prilicno npr, moram probati taj originalni (britanski)

    Edit. I shameless je originalni britanski ali meni se svidja ovaj americki

  8. Caro jel jeo mačke?

  9. bacio sam pogled plidu, nekog bornu nalupali tragaci

  10. Nije melke, normalan je bio. So pitas

  11. I alo alo je isto klasik, da bukv kad pobrojis gomile tih nekih serija vidis da su prijatelji klasicno americko tinejdzersko govno

  12. Pa Alf se hranio mačkama bio, koliko se sećam

  13. Ne secam se jbg, znam da je bio neki ejlijen u americkoj porodici bukv toga se secam i ostao memori iz ranog detinjstva kao neko super bice dobar drugar koga bi svaka kuća trebala da ima.

  14. Viđaj starih prdonja sto se prisjecaju rane mladosti

  15. da, svira klavir i picke materine. ja se secam isto da sam gotivio seriju kao dete al ne secam se nijednog jedinog detalja iz te serije, ovo sviranje klavira je sa uvodne spice xd

  16. Planeta mu se zvala nešto Melkor fazon

  17. Da jbt Alfa sam baš voleo, a ne sećam se uopšte serije. Bio i film mislim

  18. Eeeeee moj plidu kako se tvoj ker zvao, jel malkolm. El napunio 10 dina

  19. malkolm u sredini > alf

"U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”."

Mondo | 25. Novembar 2010.