Prijava

A zašto onda onih milion fora na račun žene u kuhinji !?

pod to sam mislio ne samo kuvanje nego celokupno domaćinstvo i briga o njemu.

može muškarac i da kuva nije problem, al nikad ga niko nije nazvao DOMAĆICOM.... isto tako nijedna žena u vojsci nije došla do čina generala ili neke veće njuške. Džabe im sve.

И није ми јасно зашто људи мисле да су жене СЛАБЕ? И зашто уопште постоји тај клише ''слабији пол''. Ево, ја на пример не мислим да су жене лепши пол (мислим да су мушкарац и жена створени да буду подједнако лепи), али су зато жене дефинитивно јачи пол. Волео бих да видим колико вас шовиниста, који тврдите да жене не би могле да издрже војску, би могло да издржи само једну јебену менструацију. Па, поцркали би. Ево, ја први.

А да не помињем порођаје и слична срања. Имајте мало поштовања према својим мајкама које су вас трпеле 9 месеци у себи, а и после тога.

Moja baba (e, jebiga, znam) sa majčine strane je u drugom svetskom ratu oslobođena iz Jasenovca i priključila se partizanima (drugoj proleterskoj). Iz rata je izašla kao poručnik, upravnik garnizone ambulante u Banja Luci. Svi smo mi heroji i junaci, a kad nam popucaju šuljevi od loše hrane i hladne zemlje, prvo idemo da plačemo nekoj medicinskoj sestri ili doktorki. Nama je kao vojska i dovoljan počasni bataljon garde i to pola muški, pola ženski - zavisi da li dolazi Serž Bramerc ili Angela Merkel. Tako je i bolje, bar ni jedno srpsko dete neće ići da ubija afrikance zbog američke nafte.

I da, mislim da žene nisu sposobne za jurišanje na rovove pošto njima ne možeš ispirati mozak, uvijek bi one bile pametnije od nekoga. Zato sam i rekao da su jedino za oficiranje.

Јеби га, ти си Џими, заштитник жена. Ми смо шовинисти. Ти јебеш, ми не јебемо.

U svetu gde ja živim, muškarci prirodno imaju daleko bolje predispozicije za agresivnost, borbu, snalaženje u stresnim situacijama, bolji rezon, a većina žena vrište kad vide pauka. I da, slabe su, mada to je manje više bitno s obzirom na moderan način ratovanja. Možda bi i mogle da budu u vojsci u nekom zanemarljivom procentu, one najistaknutije. Moram didem, ne mogu da razlažem sad dalje.

U svetu gde ja živim, muškarci prirodno imaju daleko bolje predispozicije za nasilje, borbu, snalaženje u stresnim situacijama, bolji rezon, a većina žena vrište kad vide pauka. I da, slabe su, mada to je manje više bitno s obzirom na moderan način ratovanja. Možda bi i mogle da budu u vojsci u nekom zanemarljivom procentu, one najistaknutije.

Слажем се и с тобом потпуно.

Skočimiše, jebemuleb, pa ako je vojnik, zna da mora da se sluša oficir. A ne stvarno, svaka njima čast za to što su nas trpele mesecima, što je rekao Đimi, ali kad se neki trenirani vojnici skljokaju od umora posle marševa, žene marš ne bi ni završile na nogama. Mislim... možda bi bile i bolji oficiri ili psiholozi od muškaraca, ali obični vojnici? jok.

Е дај бре Џими, сад си га стварно претерао. Па ти сад да избије неки рат и да нас окупира други народ, ти не би узео пушку да браниш жене и децу и домовину него би чекао да ти неко плати за то?

Па, не верујем да би за време неке окупације моја породица била директно угрожена. Није ово средњи век. Кад би избио рат, вероватно не бих учествовао у њему, јер се већина ратова води зарад нечијих политичких интереса и сулудих идеала, а мени је шит да се борим за то. Ако бих узео пушку, то би било за личне интересе.

Moja baba (e, jebiga, znam) sa majčine strane je u drugom svetskom ratu oslobođena iz Jasenovca i priključila se partizanima (drugoj proleterskoj). Iz rata je izašla kao poručnik, upravnik garnizone ambulante u Banja Luci.

Моја баба је за време Другог светског тровала Бугаре. :) Пвновала их.

Džimi tebra naučno je dokazano da su žene tako građene, sa tim i tim organiznom da bi mogle da izdrže porođaj i ta sranja što ih prate.
da je i muškarcu to potrebno da izdrži i on bi bio stvoren da to izdrži.

Žene jednostavno nisu za vojsku, to nije nikakav šovinizam. Kao što postoje muški poslovi, tako postoje i ženski poslovi, a to nije zakonski zabranjeno da rade suprotni polovi.

Šta, muškarac ne može da radi u salonu lepote jer je previše grub, a za to trebaju nežne ruke !??
Ove žene što idu u vojsku, neka idu, al brate nije to za njih. Možda su predrasude, a možda i nisu.
Ja bi ih podržavao u tome što žele, al brate aj ti pusti žensko u blato na -15 sa 40kg na leđima da se provlači po poligonima ispod bodljikave žice.
Šta je tu ženstveno i normalno..... i šta ona želi da dokaže time !????

JEBENO je mogla da bude fitnes instruktor ako želi nešto od toga.

ali kad se neki trenirani vojnici skljokaju od umora posle marševa, žene marš ne bi ni završile na nogama.

Произвољна констатација. :) Трениран војник је трениран војник, био он жена или мушкарац, свеједно је. Ово је као кад би рекао да жене не могу да трче маратон или тако нешто.

možda bi bile i bolji oficiri ili psiholozi od muškaraca

Јесте али чак нисам ни за то да се поставе жене на позиције официра, јер би у њиховим подређеним јединицама владао јако слаб морал, мислим ја управо замишљам себе како ми једна женскиња издаје наређења.

Neću više da postujem da ne bi zaradio ban... Džimi je potpuno u pravu u svim postovima. Bruce has left the building.

Meni su veće pizde oni što su se za vreme Tita školovali za oficire pa onda utekli kao nije to njihov rat, al još su veće pizde oni što su sedeli po štabovima a drugi- dotad civili ratovali okolo, al jebi ga on oficir pa još platu primao za to i penziju zaradio i mož da priča kolko oće da je ratovao. A jest kurac.

није ми јасно зашто људи мисле да су жене СЛАБЕ? И зашто уопште постоји тај клише ''слабији пол''. Ево, ја на пример не мислим да су жене лепши пол (мислим да су мушкарац и жена створени да буду подједнако лепи), али су зато жене дефинитивно јачи пол. Волео бих да видим колико вас шовиниста, који тврдите да жене не би могле да издрже војску, би могло да издржи само једну јебену менструацију. Па, поцркали би. Ево, ја први.

А да не помињем порођаје и слична срања. Имајте мало поштовања према својим мајкама које су вас трпеле 9 месеци у себи, а и после тога.

A odakle ti to možeš znati? Jesi li imao ikad menstruaciju ili si se porađao? Stvorene su tako od prirode, Boga, nazovimo to kako hoćemo. Priroda se pobrinula da je muškarac oduvijek lovio a žene su odgajale mlade.
Nikada nećemo saznati kako bi se muškarci ponašali tokom porođaja. Tvoj post mi daje za pravo da kažem: muškarci bi sigurno bolje podnosili porođaj. A ko je od nas dvojice u pravu - nemamo pojma.
A sigurno je da žena nikada neće trčati brzo koliko i muškarci, nikada neće skočiti koliko i muškarci, nikada neće dizati teret kao i muškarci, ili kopati i slično jer nisu stvorene za to. Žena je matica, muškarac je radilica. Amin.

A sigurno je da žena nikada neće trčati brzo koliko i muškarci, nikada neće skočiti koliko i muškarci, nikada neće dizati teret kao i muškarci, ili kopati i slično jer nisu stvorene za to. Žena je matica, muškarac je radilica. Amin.

Vala, AMIN.

Џими говори паметне ствари а ови ликови тролују, а ако не тролују, онда су заиста мало померени са места...

A odakle ti to možeš znati? Jesi li imao ikad menstruaciju ili si se porađao? Stvorene su tako od prirode, Boga, nazovimo to kako hoćemo.

Чекам неку жену да ти одговори.
Брате, неке жене пола месеца имају болове због циклуса. Ја дижем панику кад ме боли нога пола сата зато што сам се префорсирао на џогирању, па попијем кафетин, јер сам пичка и не умем да трпим бол. :)

Žena je matica, muškarac je radilica. Amin.

Брате, па ти си гори него оне феминисткиње! :))

Џими говори паметне ствари а ови ликови тролују, а ако не тролују, онда су заиста мало померени са места...

Е, и ја сам мислио да тролују, ал' ми се све више чини да не тролују. :)

Волео бих да видим колико вас шовиниста, који тврдите да жене не би могле да издрже војску, би могло да издржи само једну јебену менструацију.

Ja mislim da je mnogo teže muškarcu da izdrži ženinu menstruaciju nego njoj samoj :)