Prijava

Usrani Grci, cijelu Uniju zasrali svoji neradnikim govnima.

A ovamo nam šatro braća! Cigani jebeni!

Govna, kažem ja vama. Uvijek su nas jebali u po šupka. KAD JE SRBIN RATOVO SA ŠIPTAROM, ĐES SI BIO BRATE GRČE DA NABODEŠ ODOZDO? A?

Amnestija šiptarima? Nisam u toku sa vestima...

Prosto čovek da ne poveruje da je tamo nekad bila najsavršenija civilizacija na svetu...Govna...

ĐES SI BIO BRATE GRČE DA NABODEŠ ODOZDO? A?

Jebešga oni su i izmislili nabadanje odozdo...

oni se nesto loze,budale,mi samo da imamo dozvolu sravnili bi ih ko zute mrave...
izazovu nas,mi ih izgenocidisemo,pa onda zaplacu amerima i ostalima...

Па паметно раде, уочили су да смо ложане па сад експлоатишу мањкавости нашег менталитета, што би рекла Сека (ваљда), ИСКОРИСТИ МОЈЕ МАААНЕЕЕ СУТРА ПРИЧАЈ НА СВЕ СТРАААНЕЕ!11143

NE DAMO TI TAČI NI METRA
OTADZBINE NAŠEG KRALJA PETRAAA
A šta je sad aktuelno nisam u toku štas govna uradila

EU će videti koliko su se zajebali oko Kosova kada krenu sve pokrajine da se cepaju. Al' neka i treba.

E o čemu se radi ima neko da linkuje vest?

radi se o tome da se dzofri napio i pukle ga emocije :D

Ja se iscimao da nam oteli KiM...

SEJE MOJE ODSUSTVA SAD NEMA, ODSUSTVA SAD NEMA,
SRBIJA SE NA TAČIJA SPREMAAA!!!

Прва је Белгија на реду, а онда Босна, а онда Италија, а онда Шпанија, па Папуа Нова Гвинеја, видеће та ЈЕВРОПА СВОГА БОГА!

ОЈ КОСОВО КОСОВО ЗЕМЉО МОЈА СОЉЕНА, ЗЕМЉО СЛАВНИХ ВИТЕЗОВА АЛЕВА И ПАПРИКА!

JA SAM ROĐEN GDE TAČIJA NEMAAAAA

Ja sam čuo da su Grci htjeli da bomdarduju SRJ ali pod uslovom da mogu da bombarduju samo srpske grobove.

JEBEM TI NACIJU NERADNIKA KOJA SAMO KUKA I JEDE KURAC KAKO SU NEKAD BILI JUNACI I VELIKA KULTURA, I DA SU BILI POD TURCIMA I DA JE ŠVABO NAPO I OKUPIRO! A ONDA TRAŽE PARE OD ZAPADA!

SPARTANAC JEDE RUKAMA USTA GA JEBEM A SRBIN VILJUŠKOM BOC

TREBALI SMO ZNATI DA STE IZDAJA KAD STE POČELI DA SE MUŽELOŽITE U PO ŠUPKA KO NEKAKVI PEDERI!