Приче о духовима, ванземаљцима и сл.

  1. Лик је, уморан, легао да спава. Било је око 7-8 увече, још увек није пао мрак. Лежао је 20-так минута, тренутак пре него што је заспао зачуо је куцање на прозору. Прозор је био смештен преко целог зида поред његовог кревета. Помислио је у себи: "Ма, то су само гране дрвета." Али куцање није престајало, заправо било је толико равномерно да никако није могло да буде дрво. Помислио је: "Деца се играју па кад буду видела да се не окрећем престаће да лупају." Али куцање није јењавало. Прошло је 10 минута откако је куцање почело, почео је да се зноји од нервозе. Како је био тешки скептик помислио је да се неко напио и да је дошао до његовог прозора и почео да лупа. Соба му је иначе била у приземљу. Тешио се тиме што је знао да ће куцање брзо престати и да ће пијанцу досадити кад буде видео да се овај не окреће. Након још 20 минута куцање није престајало и у њему је почела да се, поред страха, буди и сумња. "Шта ако је то неки лудак?" помислио је, "Ако је стварно лудак он неће престајати да куца. Али докле год је стакло између нас потпуно сам безбедан." Куцање је постајало све јаче и све учесталије, лик је почео видно да се врпољи али и даље није хтео да се окреће. Одједном, куцање је престало. Након 10 минута још увек није било ни трага ни гласа од куцања и наш јунак је помислио да је све готово и таман у тренутку пре него што је заспао опет је зачуо куцање. Помислио је да се лудак вратио и да ће наставити још сатима да куца. Помислио је: "Докле год је стакло између нас не може ми ништа, потпуно сам безбедан." Куцање се наставило још 10 минута и лику је коначно прекипело. Окренуо се и погледао ко куца. Видео је два огромна бела ока и белу силуету која је личила на човека.......Са унутрашње стране.

    Напомена: препричавање ваља испратити звучним ефектима куцања...

  2. Malo pošto sam zagasio viljamovku i ortak zaklao xnu... vid mi se vratio, uz škripu je brisač sklanjao krupne pahulje snega, nisam trebao da pijem... opet škripa, nema više bele linije, nadam sam se da je put i dalje tu. Aha, vozim auto, kul: "Pijan bolje vozim nego trezan!", "Brate! Ladno si zaspao stoko pijana!", kapiram ko ga jebe, istinu zborim, samo sam dva puta imao udes pij... Neverovatna stvar kako pun mesec u kombinaciji sa snegom učini da koliko god nam državne teritorije otimali dušmani osećaš spokoj i poimaš istinsku lepotu svake pahulje. Pahulja. Pahulja. Tri, pet, sneg i oči! Dve baklje, dve svete vatre sa jasnim plamenovima, neverovatna stvar kako pun mesec u kombinaciji sa snegom učini da se usereš u gaće kada vidiš oči u mraku...
    Mmm bakar, mmm toplo, ali zašto je ovako mračno? A! Rame! Iskuliraj, koji kurac, ne mogu da se pomerim... Sneeeg i jebena škripa brisača i AAAA pući će mi bubne opne:
    - ...tenu! Majmune dlakavi! Hoćeš da me ubiješ stoko pijana!? Živ si!? E ubiću te!
    - Ćuti, molim te... Jebeni zub mi je ispao.
    - Bole me tuki savršeno za tvoj zub! Mogao sam da umrem! Vidiš gde smo bre!?
    - Znam, u snegom zavejanoj vukojebini, znam, nema šanse da pozovemo šlep, moraćemo da ostanemo u ovoj vuk...
    - Šta ti je sad koji kurac!? Nemoj da mi baguješ! EEeej! Ee...
    ... oči u mraku sa jasnom namerom - nađi, budi svrsishodno oruđe smrti. Oči su se ugasile, ostavljajući za sobom tanki trag svetlosti u sve bržoj senci. Senka. Senka, toliko crna, toliko velika, tako živa i svakom svojom linijom sve opasnija... Vozim prebrzo, sneg je već visok. Kako uspeva da me prati? "Brate, je l' vidiš ti ov...", škripa guma, tup udarac, par mahinalnih treptaja ka jasno obasjanim očnjacima senke... Crno.
    - Opet si se vratio iz živih...
    - Nemoj da si sisa, šta plačeš, evo ti smotaj.
    - Istripovao sam se brate mislim da sam video...
    - Ćuti i motaj! Znam šta si video. Odjednom mi je izleteo ispred auta. Kočio sam, slupao se, pogledao... Stajao je vuk. Gledao me je, kezio mi se u facu, sneg je padao po staklu a one prokletinje od očiju su me gledale, žedne krvi. Daj sparvu... Auuu jebeni vuk, brate.
    - Nije to bio vuk...
    - Ćuti... Bio je vuk.
    - Nije, ustao je na dve noge, zažmurio sam...
    - Evo, povuci, iskuliraj se. Bio je vuk.
    - ... Nemoj da kenjaš! Samo kenjaš!
    - Znam, nije bio vuk.
    - Ja ne idem odavde pre zore. Evo, mislim da ima dva metka.
    - Spavamo na smenu.
    - Ja neću spavati. Evo ti završi xnu.

    Greota da bude zadnji post. :)

  3. Ja sam video NLO,2 puta,tj reci cu jedan i po.Ovo leto u Splitu,video leteci objekat kako se krece nekako mnogo cudno,dosta drugacije od aviona,nekako glatko skrece,ne znam,nisam siguran,previse je reci da je to NLO,to je sigurno bio neki vrhunski avion.Ali 2007 sam siguran da sam video NLO.Na nebu je bila svetleca tackica koja je stajala...stajala je u mestu...zatim je krenula da sara levo-desno par puta i velikom brzinom odletela desno.E,sad,ako postoji leteci objekat sa nase planete koji to moze da uradi,onda stvarno ne znam...

    Id' u pizdu materinu, priča moje majke i dede, on ga je dvaput video za četrdesetak godina, plus je težak skeptik.

  4. Ja sam isto tako noću gledao svetleći objekat koji se kreće neverovatno brzo levo-desno-napred-nazad da bih na kraju provalio da je u pitanju mušica koja se presijava i koja se nalazi pola metra iznad mene.

  5. То су неке лоптасте муње.

  6. da ponovim priču što sam već pričao ovde negde.
    Navodno je istinita priča, pre nekih 30-40 god umrla mlada žena od nekih 35 godina, i umrla je u svojoj kući, doktor nije ni dolazio da konstatuje smrt i sahrana je bila odmah sutradan.
    Naredne dve nedelje je jedan kompija svaku noć sanjao tu devojku kako ga zove da joj pomogne i da je spasi. Nije mogo više da izdrži počeo da ludi i rekao njenoj porodici da je otkopaju da vide šta je u pitanju i kad su iskopali grob videli su po sanduku sve tragove od noktiju kako je grebala da izađe.
    Navodno doživela je kliničku smrt al nije bila mrtva i oni je maltene živu zakopali

  7. Navodno doživela je kliničku smrt al nije bila mrtva i oni je maltene živu zakopali

    Zato su i izmislili ovo: http://en.wikipedia.org/wiki/Safety_coffin

  8. јебла вас тема, синоћ сам ишчитао све па сам скако у сну, јутрос моји кадили кућу како сам се драо.

  9. Kako se obradujem kad vidim da je neko postovao na ovoj temi. :)

  10. Ovu Petrovu sam i ja negde pročitala.

    Moja tetka je sanjala bila svog dedu kako joj kaže: ''Živećeš do tad i tad, a posle kako bude.'' Taj dan joj je umrla majka. Imala je isto neki san, isto joj se deda javio i mrtav ozbiljan rekao: ''Ne valja puno jesti.'' I onda je njene majke sestra bila hospitalizovana od šloga.

    Sećam se neke situacije, baš mi je ostala u glavi, tu je bila jedna mačka, znam da sam kao pokušavala da je aktiviram da se igra pokazujući joj ogledalo, i nju u njemu, ali nikad nije fermala ni pet posto, kada je umro tu čovek, ja sam je zatekla da stravično reži na jedno u kući, ako to uopšte ima veze sa nečim. lololo

  11. Čitam postove po celoj temi i samo čekam da mi nešto izleti na ekran.

  12. Ja sam doživio susret sa drugom stranom. Jednostavno takvu jezu imam kada se sjetim da neželim pisati u postu događaj. Šupičkumaterinu naježih se.

  13. Ajde komsija, istresi dusu nama, nije ovo trolerska tema...mi smo ljubielji upravo tih prica :)

  14. Čitam postove po celoj temi i samo čekam da mi nešto izleti na ekran.

    Ja isključio zvučnike za svaki slučaj.

  15. Imam i ja jednu... 2007 supruga i ja bili nesto poslovno u Skoplju. E sad Skoplje ima onako poveci park, zgodan za vecernje setnje. Elem, setamo tako jedno vece i nemam pojma koji kurac nam je bio te smo skrenuli sa glavne staze u neke budzake, i nabasali na nesto... Nemam pojma sta je niti kakav je oblik imalo, znam samo da kao da se sva moguca tama ovog sveta koncentrisala ispred nas, i pokusala da nas zdrobi. Mozda smesno zvuci ali imao sam osecaj da napravim li jos jedan korak napred necu jutro docekati. Malo je reci da smo se usrali i zazdili nazad. Nije bilo sanse da ja tripujem jer je i supruga osetila isto. Takodje nije bilo alkohola niti opijata kojima bi mogao da pripisem dogadjaj. Danima smo imali nocne more... Nisam sujeveran i u principu ne verujem u nadprirodno ali znam da to nismo umislili.

  16. To vam se manifestovao pokojni Toše Proeski.

  17. Riho počasti nas, sad me baš zanima.

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.