Prijava

Tema je kafa (turska).
Kakvu kafu pijete inace? Sladzu, gorču, s'mleko, bez mleka, sa kremom posebnim....
Imate li neki poseban ritual kuvanja i spremanja i s'kim najviše volite da je pijete u društvu?

hvala gosn. kosticu! nisam video

Pijem kofein, ali ne iz kafe već ga dobijam putem energetskih i osvežavajućih napitaka. Kafu ne pijem, to treba da se kuva duva i srče i moš jezik da opečeš a sokovi ne, eventualno te može štrcnut malo u i oko oka tečnos ako si ga mućkao.

И нек' седи женско поред мене !

Kakvu kafu pijete inace?

S rakijom.

pijem sa mlijekom,mada reijetko pijem tursku kafu jer povilenim sva od nje, počnem se tresti kao manijak neki, osjećam se kao da sam popila 3 red bula na eks :))
ali ok, popijem ju nekad, mada ju srčem sat vremena
al najviše volim ona 3u1 sranja

Јој, Доа, ја те волим лололо

olololol :*
Inace, jutarnju kafu(turska 2dl) pijem na wc solji, a preko dana moze poneki espreso, kad ne mogu alkohol.

Pijem nes 3 u 1 svako jutro, a ponekad i poslepodne. Kad idem u skolu prepodne popijem jos vise, da se ne bih komiro lolo

Crna, bez šećera i ostalih dodataka. Može vazda!

Pa, Izzie, hoćeš da ispečem dve crne kao smrt i gorke kao život? Ako ti se ne svidi ti se obuci i idi...

Pijem sve vrste kafe. Najviše volim tursku. Pijem i slatku i gorku i slanu..ma sve!
Pijem s kim stignem. Koristim svaku priliku da popijem šoljicu kafeeeee!
Al' najviše volim da pijem sama.

Pijem sve vrste kafe. Najviše volim tursku. Pijem i slatku i gorku i slanu..ma sve!

Majo i ja isto,kakva koincidencija,mislim da su više sile uticale da se nađemo na ovoj temi, isto najviše volim da pijem sam,ali napravio bih izuzetak kada si ti u pitanju...;Đ

Ne mogu od ranog jutra da pijem 3u1. To po meni nije kafa. A pitanje za nacin pripremanja je to da sam cuo da dosta njih prvo proprzi kafu a zatim dolije vodu. Neki stave odmah kafu u dzezvu sa vodom i iskuvavaju je. Obozavam kafu zbog tog ukusa i uvek se trudim da siroko zaobidjem onaj otpad od kafe. Jedan od najvecih razloga zasto sam je poceo piti je zbog kafe pauza. Ako ne pijes kafu, nema pauze.

Ovo se zove tema!
U mojoj kafi ima i malo krvi,ali kažu doce da je to ok.
Počela sam da pijem jaku tursku sa 13 godina.Baba me navukla.
Od onda stalno pijem jaku,da na poslu posebno moram sebi da kuvam (ili da mi kuvaju).
Svi se krste i čude,a ja ne mogu da zamislim da pijem neku prosečne "gradacije".
I u velikoj šolji (ne ona od 2dl,ali da je velika).
Šećer obavezno,ne previše.
I mora da je mlaka-ili čak hladna.Vrela nema ukus.
Mora pene da bude,inače nije to -to.