Prijava

знате како би cе звала Кармела Cопрано да је мушко и да је педер

и да води емиcију балканcке преваре

Kupi mu broj vece da moze i dogodine da nosi

Ja sam bio jeo u Veneciji picu u nekom restoranu, vidi O D U R N O mozda je bila takvog ukusa kad smo dobili racun al ono

nova godina veče ko i svako drugo

ma kakva nova godina, veče ko i svako drugo, šta da dajem 50+ evra za jedno veče, ne bude ni da se jede kako treba, normalno piće popiju u prva dva sata, posle ostane samo pivo

ako već idem, idem za reprizu za duplo manje para, a najbolje neki drugi dan, realno bolje sebe da častiš nešto nego da bacaš pare, lepo legnem u deset odmorim se ko čovek ne da mi zveči glava sutradan i tu da se čestitam s nekim glavama koje ni ne poznajem

Hahaha znam lika koji je ovo rekao pa skoro od reci do reci ovako xd

Sećam se vremena kad si morao da nađeš vezu ili pukneš 100 marke da bi dobio karticu za telefon, moji su tad kupili simens A40 i pričali nešto fazon "ma šta će nam više od jednog mobilnog, kad izađemo u grad zajedno onda nam i ne treba, a ovako kad izađe jedan on ponese telefon i ja mogu da ga zovem sa fiksnog kući"

Ovaj tekst na noizu je dao potpuno novo značenje za reč sranje. Koliko se samo nalupetala riba.

Случај од јуче из воза:
-Карта је 300 динара.
- Кондуктер, може да се договоримо (пружа 100 дин)

nema ti bolje ribe od oslića

A šta fali osliću slepče koji je bejavice iz dubočice jedino jeo.

skuša je najzdravija

Biznis samo beli luk, lešnik, bamija, rukola, uzgajanje eko hrane i tih ludila, može i paprika skupa je a rađa dobro, čeri paradajz itd.

https://vukajlija.com/forum/teme/72263-biznis?strana=9#post_3867724

a nije neistina to, samo mora sve na veliko...ne mozes se obogatiti sa jednim plastenikom

Lol druye maestro udariš 500+ stabala lešnjaka i boli te kurac do kraja života, deo pustiš na pijacu za kolače, suštinu prodaš konditorima, i na konju si jebeno. Bamija kontam da ni ne znaš šta je, tako da dovoljno je samo ljeljak uzgajati i milina