Prijava

niko se nikad na ovom sajtu, na kom je bilo svakakvih jezivih retarda nije bavio ovim stvarima do pojave ovih usranih nezanimljivih debila bombasa i bolje, da kace slike necije porodice i da ko psihopate traze informacije po netu. Bukvalno sajt gde si mogao anonimno da se sklonis od devojke-zene-muza i pricas sta hoces se pretvorio u skup jebenih psihopata i imbecila....jbt sa 40 godina ides i trazis slike sestre i keve od klinca s kojim se posvadjas na netu, i onda mu jos saljes roditeljima neke mejlove kako im je sin retard, bukvalno stresiras ljude, zamisli tu zenu jadnu kad uzme i otvori mejl i vidi nekog njenog vrsnjaka kako joj vredja sina i nju i muza, a bukvalno nema pojma o cemu se radi....zamisli neko tvojoj zeni da posalje sve skrinsotove sta si pisao i kako mu je sestra dobra kobila za tucanje, i kako si pricao milion puta stvari o kurvama itd itd....bukvalno najpickastija moguca stvar

Nisam od starta skapirao celu pricu, al ovaj mejl i poruka su jezivi. Do koje mere moze da te neko iznervira i izbaci iz takta preko interneta jebenog da bi trazio informacije o njemu, kacio slike i slao poruke njegovima. Sto je najjace onda postavis pitanje dal bi neko od takvih ljudi isao korak dalje. Zamisli moras da bijes nekog indijanca ispred koji te ceka ispred kuce, jer si ga uvredio na polumrtvom sajtu

zamisli neko tvojoj zeni da posalje sve skrinsotove sta si pisao i kako mu je sestra dobra kobila za tucanje, i kako si pricao milion puta stvari o kurvama itd itd....bukvalno najpickastija moguca stvar

Kapiram da ga to najviše jede sad. Nijedna normalna osoba ne bi ostala sa psihopatom koji slobodno vreme provodi na fotošopovanje sperme na facu majke klinca koji ga je vređao na netu. Još se pravda sad kao "pa ne znate šta je on meni rekao prvo" hahaha...

I ja sam bio ubeđen da je pisao nešto za kurve ovde ali nisam bio siguran.

ja samo zamisljam tu jadnu zenu dok otvar mejl i od totalnog stranca, dobija poruku kako joj je sin ovakav i onakav, mogu misliti sta je zeni prolazilo kroz glavu ko je taj psihopata i sta hoce od njenog sina.....dal je majmuncina i na sekundu pomislio kako bi bilo njegovoj zeni da dobije sve skrinsotove svega sto je ovaj ikad pisao ovde, a pisao je sve i svasta.
O G A V N O
a kako je nekad sve bilo na bolje sajtu nego sad, znali smo i da se salimo i svi da popadaju od smeha sa stolice

pisao je kako je jebao crnkinje koliko se secam

E to Eru... Čini mi se kad je pisao ono o Africi o čoveku bez lica, ne znam koja je to tema.

realno trebao to neko poslati njegovoj zeni li rodbini. samo sto nemaju dva bombasa na sajtu.

Al koja je to situacija gde trazis preko ip adrese lika koji moze da ti bude sin, jer ti je narusio imaginarnu reputaciju na sajtu koji posecuje 30 ljudi. I jos se hvalis posle kao haha pa morao sam da ga ucutkam, naucio je lekciju mali

i mrtav vam držim sajt u životu jebeno

gomila nezanimljivih anonimusa proziva gospodina bombasa, to vam je vukajlija

pa mi smo anonimusi jer si ti vec provaljen splacino ljudska

a dobro, ti baš i nisi ahahahah

не треба кривити госпођу миловановић кад скочи на официрски курац док је у браку с овим малоумним козојебачем

Hahah bombas chad vs slavisa virgin

Dzonimire, dajem ti autorska prava na knjigu o meni, poznajes me bolje od samog sebe. Ako, pretresi ti tamo arhivu o gospodinu bombasu i spremaj polako izdavaca. Jezivo.

Hahaha jezivo ti je nešto što sam našao ovde na sajtu što si ti pisao, a nije ti jezivo da tražiš ljude van sajta.

Jeste, trazim ih van sajta isto onako koliko su Luvatar i Tilmo mene nasli hahah... nadji zivot jebeno.

gluperdo nooki je poslao poruku polovini foruma ja nemam nista s tim otkricem, + nisam ni planirao da otkrijem ko si ali eto thilmo je
bukvalno si toliko nezanimljiv da mi nije bilo vredno ni odati te

to ti i kazem pederko, samo sam zaboravio navodnike pod "nasli"... poslao polovini nebitnih likova, svako drugi me vec zna 10 godina na sajtu