Prijava

pa vrlo brzo bi se korigovala i cena automobila kada bi se uvela regulacija, na podrucju beograda treba uvesti zone da ne mogu ispod euro 3 motori da voze i dovidjenja

super, i sta onda kad jedno 100k ljudi koji idu na posao tim krntijama ostanu bez prevoznog sredstva?

da nece u vec prepuni i nepouzdani gsp?

evo da ti sad kazem na taj tvoj argument
nek ne zive u glavnom gradu ako nisu sposobni, nece propasti nista zbog njih i njihovih usranih poslova
upravo to i jeste problem srbije sto je beograd skoro pa 50% GDP-a, gomila ljudi presipa iz supljeg u prazno u javnom sektoru i previse ljudi radi neke poslove za koje nisu morali da napustaju svoje rodno mesto

ostalih 50% GDP-a je skoro sve sabac

Јел пала нека кривична пријава данас?

И јебени босонци и shqiptari су забранили увоз €3 још пре пар година.

Grok, nije Euro 3, od 1.6. 2019. u BiH je zabranjen i uvoz euro 4 automobila, dakle, samo se uvoze Euro 5 i 6, tj. proizvedeni poslije 2009. godine.

Прођоше два дана без кривичне пријаве.

Прођоше два дана без кривичне пријаве.

Bojo Savic prodo se

На осмом минуту ово са појасом

хахахахаха

како је то провалио...

Брате, овај лик је предобра глава у ствари. Веома је креативан, има дух побуњеног тинејџера и племениту мисију да помогне овом напаћеном народу. Свака част брате, не зајебавам се. Мени јесте 14.000 регистрација, али мислим да би требала бити мања. Бојане, само напред и свако добро!

Samo jako, samo borba!

Брате, овај лик је предобра глава у ствари. Веома је креативан, има дух побуњеног тинејџера и племениту мисију да помогне овом напаћеном народу. Свака част брате, не зајебавам се. Мени јесте 14.000 регистрација, али мислим да би требала бити мања. Бојане, само напред и свако добро!

slazem se, pritom je registracija samo vrh ledenog brega, mnogo je vaznija bahatost vecine pandura

daleko od toga da su panduri najveci problem u drzavi, ali su dobar simbol za opste stanje u drustvu - isfrustriranost i strah od onih koji su iznad, a lupanje kurcem po celu sve one koji su ispod na hijerarhijskoj lestvici

tuzno je sto nema mnogo ljudi koji ce stati uz bokija i na terenu, a ne samo deklarativno (pritom od te kritike ne izuzimam ni sebe, iako sam u inostranstvu)

10 bokija koji voze auto sa tablicama "neregistrovan" i vec bi se osetila neka razlika u vazduhu

osetio bi se miris skrame na glavicu saobracajaca koji naplacuju kazne

Цијена регистрације треба искључиво да буде везана за степен загађења које ауто емитује, затим за потрошњу горива.

Буквално не.

Шта је било с младићима?

Јел пала кривична пријава?

svidja mi se sto mu raste broj folowera.

vidim da ima 60k pratilaca.
moze li ista pristojno finasijski izvuci od toga?

Ја се најискреније надам да њему финансије нису крајњи циљ. Надам се да се нећу разочарати.

I ja isto. I mislim da nisu, jer do sada je kontam imao vise stete nego koristi (ili u najmanju ruku previse cimanja i problema za relativno malu korist)