Prijava

Ajde mrs odavde Mali Mujo jednostavna bosancino glupa idi tamo na svoju planincinu pa tamo kenjaj.

:(

I VAKCINIŠI SE PRIDE MAJMUNE

https://www.youtube.com/watch?v=Eh2w3O-CR88

Pa ne, sto rece celt, nije priznata, isti ti kurac kao i da si nevakcinisan

nisam mislio na to nego ovako sam za sebe da li bih bio siguran i zasticen sa njom, nevezano za to da li bih sa njom mogao da putujem, ok kapiram, nebitno

nisam mislio na to nego ovako sam za sebe da li bih bio siguran

Od miokarditisa i tih sranja, da, od kovida sumnjam, jer je i ona sklepana u nekom smijesnom vremenskom periodu, a nije ni Rusija dovela svoju kovid situaciju pod kontrolu uprkos tome sto je proizvodi

Kome nije bilo jasno i pre pravljenja vakcina tj i pre nego sto se znalo kakva ce koja vakcina biti da na zapadu kineska vakcina nece biti priznata iskljucivo iz politickih razloga i takoreci hladnog rata je glup ko kurac.

mujo, ruska je ista ko astrazeneka, koja je ista kao fajzer i moderna.

drugaciji su nacini pakovanja (vektor - rnk ubacen u zivi bezopasni virus vs mrnk - ubacen u neku mast da upadne u celije), ali delovanje/imuna reakcija je sve isto. pravljena da cilja isti deo dnk koda virusa.

kineska nije, ona nasumocno iscepani rnk (standardna).

ali i ruskih ima par komata, mislim 5

Kome nije bilo jasno i pre pravljenja vakcina tj i pre nego sto se znalo kakva ce koja vakcina biti da na zapadu kineska vakcina nece biti priznata iskljucivo iz politickih razloga i takoreci hladnog rata je glup ko kurac.

Ovo zvuči kao da sam pustio istu pesmu na kompu i telefonu, sa 5 sekundi razmaka.

Scouser
Triforce ti si opet 100% siguran u nesto vidim, trebao bi se kladiti sa nekim u neke kriptovalute ako je tako..

pre 8 sati

100% sam siguran da će biti obavezna vakcinacija u Srbiji ajde da se kladimo u memecoine, jako bi mi značilo da ne budem u pravu

Evo ti prilike da zaradis scouser

Austrija ozbiljna zemlja, uvela obaveznu vakcinaciju.
Treba da pratimo dobar primer

haha moze, koji meme coin, koliko i do kad je rok da se uvede obavezna vakcinacija

P.S

nemam xrp

Ajde mrs odavde Mali Mujo jednostavna bosancino glupa idi tamo na svoju planincinu pa tamo kenjaj

možda je iz posavine, hotule mojne si rasist, kad si već hotul

постнихилизам
Холтоу, дај неке предлоге шта да гледамо

Zasto ga je ovaj lik zvao Holtou jbt

Eh kako je to vrijeme bilo - Zliko, hotul, Osvetitelj drkanjem, glupane..

Legende sajta gde su sad :(((((

Ostao je samo hotul kao spomenik nekim lepsim vremenima..

Moj Kikindjanin. Prvi sa fluronom

https://www.021.rs/story/Info/Vojvodina/295725/Prvi-pacijent-sa-fluronom-u-Srbiji-je-iz-Kikinde.html

Nema nikakve simptome a ima i grip i omikron.
Najjaci smo

С обзиром на то да бустер није примило око 800.000 двоструко пелцованих, те да "трећедозаша" има само мало преко 25 одсто, то значи да је у Србији скоро 75 одсто антиваксера.

Rastemo.
Dupli skontali da su namagarceni.