Prijava

Bio na 30+ dečače :)

Brat melkor kad bi govnjivom motkom rasterao nepravdu, počistio državu, izgradio infrastrukturu i digao standard na nivo Austrije, brat Sevast bi se vratio u svoj tor. Da dodje i pomogne - C

Sevaste, zelen si u picku materinu

Zapata > Sevast = Celt > hotul

ne jedite govna, oprastate sebi ono zbog cega druge proglasavate hotulijancima, svi ste stoici koji ni za zivu glavu ne mrdaju od svojih principa, a svi vakseri su amorfna smesa govana koja igra kako gazda podvikne i nemaju nijedan princip

a ustvari ste obicni egoisti kojima je dirnut u komfor jer ih se tera na nesto od cega se plase, da vas se tera na nesto cega se ne plasite, posli biste ko ovce, sto ste nicim izazvani i priznali

sto je najtragicnije, niko vas ni ne tera tu gde zivite

tuzno je sve to

Sviras kurcu jbt. Priznajem da sam bednik jer ponekad stavim masku iako generalno izbagavam sva mesta gde drkaju, ne treba mi to u zivotu.
Pcr i ova sranja ne dolazi u obzir.

Opet kazem za vacu da je ok ako je iz uverenja.
Ali nije uverenje rekli ti moras. Tada bi prirodno trebao da se zapitas koji kurac tu ne stima.

Vlast te tera da radia nesto dobro za sebe.

Da, BAS

Seve&Celt vs Cara&Melk

Veci okršaj od Gokua i Frieze

svi vakseri su amorfna smesa govana koja igra kako gazda podvikne i nemaju nijedan princip

Nije jedno 30%, ne preteruj.

Vlast te tera da radia nesto dobro za sebe.

Da, BAS

vlast te tera i da vezes pojas i postujes brzinu koju ona propise, inace placas kaznu, cenis da to nije, izmedju ostalog, i za tvoje dobro?

u srbiji je skepsa prema sistemu toliko otisla u ekstrem da vise nema osecaja za bilo sta, samo cepaj protiv sistema, evo sta andric kaze o tome:

Dugotrajno robovanje i rdjava uprava mogu toliko zbuniti i unakaziti shvatanje jednog naroda da zdrav razum i prav sud njemu otančaju i oslabe, da se potpuno izvitopere. Takav poremećen narod ne može više da razlikuje ne samo dobro od zla, nego i svoju sopstvenu korist od očigledne štete.

2017.
- Mora pojedeš ovaj burek.
- Oću jebe mi se.

2021.
- Mora primiš ovu a ne neku drugu vakcinu.
- U levu ili desnu ruku?

vlast te tera i da vezes pojas i postujes brzinu koju ona propise, inace placas kaznu, cenis da to nije, izmedju ostalog, i za tvoje dobro?

Lepo poredjenje. Al i glupo istovremenio.
U svakom slucaju nes ostati bez posla ako ne vezes pojas lolo

u srbiji je skepsa prema sistemu toliko otisla u ekstrem da vise nema osecaja za bilo sta, samo cepaj protiv sistema, evo sta andric kaze o tome:

Jeste, ne samo u srb.
Sistem je pogresan u celom zapadnom svetu a mi smo bleda kopija tog sistema

melkore i caro, bas niste dobri ljudi. ne znam jel sa godinama usla neka kiselost u vas, ali ovu diskusiju smo bukvalno poceli sa stavom da me boli kurac krasni dal ste vakcinisani ili ne, super za vas ako vam je bitno, slazem se sa tim da se ukinu sve mere jer su glupe, a vi nas na sve to zovete govnima, pricate da smo glupi, da zivimo supacki zivot, da nemamo slobodu, i jos milion stvari. i onda naravno da cu da vam odgovorim da ste ako nista, onda i vi ista govna, ako ne i gora (melkor sa ovim stavovima).

bas ste kiseli jbt.

Jbt svako konstruise kako mu volja, evo sad i celt sa nacinom kako je pocela diskusija.

Nemam ja nista od toga celte dal si paksu ili ne, zelim da ukazem da nas rade supcima pa kako se ko snadje.

Svi su pristrasni jbt.

Jel imamo kakav skor dal je neko nekog konvertovao do sada ili svi na istim pozicijama od starta jbt

problem je sto sad kad se vidi svetlo na kraju tunela, gomila ljudi gleda antivaksere i vlade skrecu paznju da su oni za sve krivi, a ne samo krivi sto su neinformisani, i onda radi ono "more majke ti ga, sto ja a ne ti", a ovi skice jer im napadaju samu sustinu postojanja. u principu bi sve trebao da boli kurac, jer u retrospektivi ovi sto se nisu vakcinisali ili ubedjivali roditelje da se ne vakcinisu su samo sebi pravili stetu, i ako smo svi preziveli do sad mozemo da jedemo do sutra govna da je svako bio u pravu.

i jeste, al sta je pa to bitno koj kurac.

i kao rezultat imamo vakcinisanje redom 3x pa negde 4x itd jer se upalo u ovaj lup, gde vladama poprilicno zajebano da kazu ok, dosta odjebite, jer i medju ovima sto se vakcinisali je ogroman broj ljudi sa bolom u kurcu koji ne mogu da prihvate besmislenost svega. ne kao vakcine, nego svega, sveta.

i razvuci cemo ovo totalno nepotrebno bar jos 6 meseci... maske jebene.

hiperbolisem, al vidis valjda paradoks?

i meni se ne svidja sad sto cemo da profilisemo umesto starih i bolesnih ove sto se plase igle ili tu jedino vide neku zamenu za licnost ili sta god bio razlog, jer oni kao imaju izbora, jer kao drustvo ne umemo nikako da baratamo sa pojmom "sunk cost" i da podvucemo crtu, kazemo ok ne umire se, aj da zajebemo sve, nego cemo sad na silu da vakcinisemo uplasene i decu, jer sto ja a ne oni.

al to ne menja cinjenicu da sad osecate na kozi kako izgleda biti manjina kojoj nesto smeta, koju bi ti zatvorio na 2 god da ne kvare drustvo.

evo caro, mislim znam da ne citas uopste sta pisem jer me ne bi davao ove epitete sto mi dajes stalno, al eto

Cak je i smoklja pristrasni vaxerski avax

Jbt celte raspolozenje se menja na dnevnoj bazi.

Msm bude tu i razuma naravno ali mahom ona druga strana u tim situcijama ne jebe 2% a onda sl dan suorotno.

Eo i ja vcrs napisem da nosim masku i da sam skenj zbog toga sto sam i ja na neko nacin podlegao dobijem cisternu urina preko ćile. O cemu pricamo

A i ti si kenjao juce po meni vise sam zaboravio sta.

Da se razumemo. Niko nikom nije ostao duzan

Kako vam ne dosadi vise jebo vas konj