Prijava

Kad krene napusavanje unutar tabora mozemo ocekivati neki pomak.

Sa ovim levelom pickarstva necemo nigde stici. Posebno vax strana lolo

Dovoljno mi sto rendom mali mujo nece da se vakcinise. Pametnom dosta sto se kaze hehe

A kada kovid vodi
za njim prvo odu zivci
jer svi mi emotivci
teski smo bolesnici

Dovoljno mi sto rendom mali mujo nece da se vakcinise. Pametnom dosta sto se kaze hehe

Minus, plagijat

https://vukajlija.com/forum/teme/75200-vaccina?strana=24#post_4052944

Procito sam pola prosle strane, pa bih hteo samo da melkoru i cari prenesem pozdrave od ONOG STO SAM TE JEBO i da ih istom prilikom izzalivam kurcem i govnima hvala

Ne vax i avax.
Nego dobri i losi ljudi.

Zli avaxi koji prizeljkiju povratak iskorenjenih bolesti.

Želim da uputim izvinjenje Celtu što smo ga povredili.

I Z V I NJ E NJ E

Izvini Cele. Nije postojala namera.

Možda smo malo preterali u našim nastojanjima da pokažemo koliko smo u pravu pa je to otišlo u krajnost što kaže Jovor. Ispadne da likujemo na svaku našu pogođenu pretpostavku pa se to sa strane čini kao da je to i jedini cilj.

Ne celte, ne želimo ti ništa loše od vakcine, želimo ti da budeš zdrav veseo i dobar kao i do sada.
Želimo ti da snažno veruješ u vakcinu kao i uvek, bez pokolebavanja bilo koje vrste.
Želimo ti i da vakcine budu bolje, kvalitetnije, pouzdanije.

Želimo ti da te manje razočaravamo kao ljudi a još manje kao avaxi

Tvoj Cara.

Ispadne da likujemo na svaku našu pogođenu pretpostavku pa se to sa strane čini kao da je to i jedini cilj.

Možeš lepo ko čovek da zauzmeš stav - e pa da, jeste da zvuči ekstremno al ko će ga znati, vidiš da je otišlo sve u kurac...Ili da zalivaš ljude toksičnim govnima i nazivaš ih budalama. Posle kad sami počnu da ispadaju budale - moraš da ih prcaš, ne radi nekakve osvete i likovanja već kako bi im pomogao da postanu manje naivni i brzopleti i - samim tim bolji ljudi. Celt bolji čovek daleko nego što je bio pre recimo godinu i po, i to je za veliku pohvalu naravno.

Nije trajfors čovek nešto umniji od ostalih, pretpostavke koje je iznosio nisu njegove već naravno prepisane. Istina, Tramp se nije teleportovao u druge dimenzije da izravna račune na višim razinama, ali beskonačne doze vace, propusnice i masa ostalog je naravno bilo tačno. Nikakvo čudo, jer ovo je klasičan program - kao što na vešmašini imaš programe za beli veš ili brzo pranje na 30C, tako i za čovečanstvo imaš programe koji su pravljeni poslednjih 70 - 100 godina i rade praktično savršeno. Zato i nije naročito teško biti pametan posle 10 knjiga i 3 dokumentarca. Nevolja je medjutim što 95% ljudi nije našlo za shodno da zaviri ni u jednu od tih desetak knjiga, naprotiv, mahom i ne znaju za njih jer - ko ga jebe, imam poso, net, tv, pasoš i ostala sranja. Zato zaslužena patnja jbg :)

Youtube edukacija - podnošljivo
Bitchute edukacija - van svake pameti, opskurno

caro, melkore,

prvo, nevakcinisanje nije zamena za licnost. bravo za vas, ali niti vam ko zavidi niti kog vakcinisanog boli kurac ovde.

drugo, vakcinisanje nije licnost. tako da odjebite sa ovim vi ste poslusni, jadni zalim vas, izvini al svejedno da se popisam itd.

ako je vakcina vama na pragu bitnosti 9/10 ili kolko vec, vecini stanovnistva je 2/10 ili gde vec. kratkotrajna nelagoda, nebitna stvar, ako neko kaze da ce to da nas spase, i da ce da spasi da ne prenesem koronu roditeljima, ok sam. izabrao bi vakcinu i njene kontrolisane posledice pre dobijanja nove vrste virusa i nekontrolisane posledice i za sebe.

ti melkor, doso si u bec i gledas tu levo desno ko tele i zalis te kao jadne ljude koji te gledaju i smeju ti se, i kul drago mi da imas samopouzdanja i da treba da opravdas sebi svoje izbore, ali uglavnom ako opravdavas tako sto pisas po tudjim, je znak da si zasrao.

a ti caro, ukiselio si se ko tursija, moze covek da te uz meso sluzi.

neprijatna postala interakcija sa vama, ne znam koj vas kurac uhvatio zadnja 4-5 dana.

jel nije korona jbt, i ja se ukiselim uvek pre neke prehlade ili gripa, sve me nervira pa me stegne posle i prehlada?

prvo, nevakcinisanje nije zamena za licnost. bravo za vas, ali niti vam ko zavidi niti kog vakcinisanog boli kurac ovde.

ofc da je zamena za ličnost. Ne vakcina nego sistem koji je kroz priču proguran. Vakcina je nebitna.

Pogledaj AO, svi su zamenili ličnost za vakcinu osim đoke koke, jer je to neko tražio. Naravno da je zamena za ličnost.

Ovo za ukišeljavanje je subjektivni filing moguć isključivo sa jedne strane monitora.
Čak mi je i izvinjenje bilo u veselom tonu napisano. Nisi objektivan.
Izvinjenje nije zamena za kiselost sry

izabrao bi vakcinu i njene kontrolisane posledice pre dobijanja nove vrste virusa i nekontrolisane posledice i za sebe.

Ne biraš ti tu ništa rodjače odavno. Vaca je, ponavljam, simbol - prelazna stvar. Što reče brat musaši - boleština će proći, zakoni i navike će ostati. Kao kad se boriš protiv nekog tamo nebitnog Vučića - boriš se zapravo protiv svega onoga što on simbulizuje. Ko što si ti dobio bocu i moš se jebeš, tako i Carimir udiše čadj i azbest 24-7. Sve su to izbori, i svaki ima svoju cenu, odgovornost itd.

ofc da je zamena za ličnost.

ovo cu da udostojim odgovora, ostalo nema smisla. ako ti je cin vakcinisanja ili odbijanje centralna definicija licnosti, bravo.

ako nista, malo ti treba da se osecas bitno, pogotovo u kikindskom backom jarku ili odakle si, skoro i da ne osecas nelagodu osim sto nosis masku. al ne preko nosa.

sto rekoh, super za tebe, al si poprilicno usamljen u svojim pogledima.

Nije meni, ali onima koji licnost zamene za imunizaciju jeste. Citaj hotuli.

Jako usamljen. Evo prikljucuju mi se i ovi koji su skontali posle dve doze.

Proguto si fejk pricu jbg