Prijava

ti melkor, doso si u bec i gledas tu levo desno ko tele i zalis te kao jadne ljude

Ni slučajno, zašto bi ih žalio? Svake subote 1-3000 ljudi izadju na protest da nešto zahtevaju i traže. Zašto bih žalio odrasle, pismene ljude koji su svojevoljno napravili ovaj ili onaj izbor? Posledice su deo svakog izbora, i to je pošteno i u redu. Ljudi su zamenili slobodu i dostojanstvo za komfor i to je njihovo ustavno pravo, naravno; možeš sedeti i ubedjivati ih po vasdan da preispitaju svoje izbore jer možda greše, ili ići subotom na zimu da nosiš transparente i nešto vičeš. Ili možeš da ih pustiš da udare kurcem o ledinu, nismo ni ti ni ja tu da spasavamo svet već prvenstveno sebe. Žao mi je budućih naraštaja jer im ostavljamo kurčinu; ono istina, i mi smo nasledili jednu od naših roditelja, ali to nije razlog da taj pimpek naraste sa 17 na 25 cm ako baš ne mora.

Vidi Celtaro brt, ja ne polazim od toga da svako treba da brani sopstvena prava i slobode, naprotiv - svako treba, prevashodno, da brani tudja prava i slobode. Ja tvoju odluku da primiš 1 - 5 doza poštujem, naravno, odrastao si, zreo i promićuran čovek. Mogu jedino da ti pomenem - e vidi razmisli, evo ti dodaj i ovo u jednačinu pa izvagaj. Možemo to da odradimo na civilizovan ili na vukajlijaški zalivanje govnima način, na nama je. No

kad imaš čoveka koji dve godine viče poremećeniantivakserilol, i, iako je čitava stvar ispala transfer blama za sve to vreme, što je svima očigledno - odlazi da primi treću dozu, ne jer je primoran već svojevoljno. I šta sad ako se ne daj Bože pokvari i krene organizam da se glupira - treba lament nad njim da čitam? Ni slučajno. Je l mi žao? Žalije mi ljudi koji su primorani da žive sa njim u istom društvu i zemlji, iskreno govoreći.

kad imaš čoveka koji dve godine viče poremećeniantivakserilol, i, iako je čitava stvar ispala transfer blama za sve to vreme, što je svima očigledno - odlazi da primi treću dozu, ne jer je primoran već svojevoljno. I šta sad ako se ne daj Bože pokvari i krene organizam da se glupira - treba lament nad njim da čitam? Ni slučajno. Je l mi žao? Žalije mi ljudi koji su primorani da žive sa njim u istom društvu i zemlji, iskreno govoreći.

da ponovimo ovo. melkor ce likovati nad svakim ko nakon trece doze oboli od bilo cega kasnije, jer je to 100% od vakcine.

ne znam dal planiras da se vracas u sremske palanke, al preporucujem ti jer si se ukiselio opasno i ti u becu.

to si prijatelju, opasno poluinformisan, sa odsustvom savesti i osnovne empatije. ako se ne zajebavas. a mislim da se ne zajebavas.

retko sebicna osoba

koja voli da mirise sopstvene prdeze.

Zašto mu uopšte pišeš to, nikad neće da sagleda stvari tako objektivno, ne vredi više ulaziti u diskusiju sa melkijem. Od one ispale kviza kola strmoglavo jure nizbrdo i nikad neće da stanu.

Neću likovati Celte al ne mogu ni da sažaljevam previše, potrošio sam te resurse nažalost. Ne moš čoveka koji pije 20 godina, i kom 20 godina trubiš da prekine, sažaljevati jer je dobio cirozu jetre i sklopio oči - želije mi žene i dece što moraju da žive sa takvim čovekom. Dobro, dop, alkohol i kocka nisu dobri primeri, čovek se teško čupa iz toga, ali ovo je stvar izbora. Niko ne može puškom da te natera - i da može, možeš i ti da se braniš. Ljudi su imali dve godine da stanu u sopstvenu odbranu, nisu to učinili, dobiće roditeljsku i to je u redu. Mani me jeftine empatije Celt, to je kao da od mene tražiš da sažaljevam šes miliona ljudi jer žive u kurčini od države, a dva od tih šes miliona aktivno razara tu zemlju, dva miliona boli patka a dva miliona 300 dana godišnje boli patka a 65 dana se kao nešto premišljaju. Pusti to. Otišao si u Š (gde ti naravno želim sve najbolje), primićeš 4 doze kako bi ostao u toj prelepoj i predosadnoj zemlji, mogao si da napustiš sve i vratiš se kući, nisi, ako kreneš da se ne daj Bože kvariš - bilo bi mi žao, naravno, ali to je plastično oplakivanje čoveka o kom ne znaš ništa. Načinio si izbor, svaki izbor nosi odgovornost i posledice, i to je sve na mestu. Ja nisam primio 4 vace ali živim u čadji i smogu (kad sam u gradu) i leče me nedoškolovane Zapate ako se sjebem. Može i Željkov sin da me zgazi na pešačkom itd, to su posledice mojih izbora. Mogu da živim u 5 drugih zemalja, mogu da odem i u neku šestu i tamo nešto započnem i pokušam - odbio sam, ostao u S i za to postoje razlozi, ali i cena koju plaćam.

Jednako kao kad bi od mene očekivao da osećam nekakvu empatiju prema ovom matorkonj Šmokljanu što živi u deponiji od grada, ima 30 kila više i ne jebe. Može da se iseli, skine kile za 6-8 meseci i ode da prca, proba tri puta, ne prodje, prodje četvrti put i eto - ako mu je stalo do toga naravno. Žao bi mi bilo da se razboli, ili ga lupe kola, stave ga u zatvor ni krivog ni dužnog, zemljotres mu sruši kuću itd. Ali zbog ovih stvari - ne, ni slučajno. Iako je Šmoklja najdopadljiviji čovek na sajtu ubedljivo i jedino bih se sa njim ikada družio, jer ima pregršt ljudskih kvaliteta (itd, no homo).

Meda pred ispadanjem. Propali smo.

Žalije mi u svoj toj gužvi mene što ostajem da živim u društvu koje je iznedrilo i neguje hotula i Kirka, dok se sposobni, pristojni, čestiti i voljan da uči, napreduje i radi Celt iseli negde drugde, a bolje bi svakako bilo da ostane u mom toru i da ga bude što više, jer na takvim glavama počiva normalno i stabilno društvo. Draže bi mi bilo i da mi deca idu u čkolu sa Celtovom a ne decom Kristijana Golubovića, ali ko me jebe, mogu i ja da se ocelim odavde i odgajam decu u pametnijem sistemu.

Nisam bio tu prvi god ipo pandemije al mogu zamisliti koji je vaca vorship bio prisutan kod random celtula

Celtul - hotul/celt mix

Melcara

Random melk/cara miks

Oba miksa su retardirana, ne laži sebe

Zapata, razocaran sam sto si povezao kao melcara a ne caramel, sto je prikladan gej naziv za sve to

CARAMEL
A
R
A
M
E
L

lolo prihvatili terminologiju.

Supa Hot Fire
Meda pred ispadanjem. Propali smo

Opeš jest kurac

Nije pravo celtu jbg, sa razlogom.
Ljuti se ko neka baba.

Melkor jeste hc, ali sustina je na mestu.

Ajmo sad spiku ma kao vakcina averidz nebitan shit a sve vreme spasava ljudske zivote.

Da bas

Aj objasni pls kako se ljutim i zasto? I kako sam ostavio takav utisak?

A sto je problem sto navijam za medu kao jedinog coveka koji moze onog spricanog celavca da pobedi